Sosyal Medyada Biz}

Malatya Su Tesisatcısı ☎️ 0422 324 84 94
Malatya su tesisatçısı ve kanalizasyon tıkanıklığı açma sorun ve talepleriniz için istediğiniz her an bizi 0 (422) 324 84 94 numaralı iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. Su kaçak bulma bu cihaz sayesinde daha kolay ve zahmet almayan bir durum haline gelir. KIRIP DÖKMEDEN KAMERALI CİHAZLARLA KESİN ÇÖZÜM SUNMAKTADIR. Malatya Su kaçağı tespiti kırmadan noktasal bulma için ileri teknolojiye sahip Termal Kamera ve Akustik dinleme cihazı kullanmaktayız. Malatya Tesisat, Su Kaçak Tespiti, Kanal Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma. Bizi hemen 0533 764 2930 numaradan ulaşın gelip cihaz ve kamera ile yapalım. Deprem kaynaklı oluşan su tesisat arızaları binalarda titreşim kaynaklı kırıklar su borularında catlaklar boru çökmeleri meydana gelmiştir. Bu tür arızaları arıza bulma cihazıyla bulup onarmaktayız. Su kaçağının yerini kameralı cihazlarla kırmadan bulmaktayız. Az hasarlı binalarda malatya ilce ve köylere hizmet sunmaktayız.

Malatya Su Tesisatı – Deprem Hasarlı Bina

Malatya su tesisatı Tamir Bakım Onarım

Malatya da 6/02/2023 tarihinde meydana gelen deprem felaketiyle meydana gelen sarsıntı sebebiyle malatya geneli bir çok konutta hasarlar meydana gelmiştir Altyapı sistemleri özellikle kanalizasyon ve içme suyu sebekelerinde büyük tahribat oluşmuştur. Şehir şebeke sistemlerinde kırıklar, catlamalar kanalizasyon borularında çökmeler bu la kaynaklanan tıkanma sorunlarıyla karşılaşmaktayız.

İçme suyu sasıntı sebebiyle belirli süre insan sağlığı açısından kullanılmamakta buda hayati önem taşımaktadır.

Malatya Su Tesisatı - Deprem Hasarlı Bina

Malatya Su Tesisatı – Deprem Hasarlı Bina

Alyapı sistemlerinde oluşan hasarları gelişmiş cihazlarla kırıkların yerlerini belirlemekteyiz tamir ve onarım ekibimizle arızalı bölgeyi tamir ediyoruz.

Su tesisat kaynaklı arızaları eger beton altında kalan bölgelerde oluşan sızıntıları bilgisayarlı cihazlarla nokta olarak belirleyip tamir etmekteyiz.

Malatya tesisat olarak bu zorlu günlerde tesisatcı ekipletimiz hizmet vermekteyiz.

Su tesisatı ekiplerimiz kanalizasyon tıkanıklığı açma musluk batarya değişimi. Vana ve su saati değişimi donma kaynaklı oluşan tesisat patlakları kombi ısıtma sistemleri arızaları hizmeti sunmaktayız.

Hasar kaynaklı Tuvalet tıkanıklıkları oluşan binalarda robot cihazlarla açma işlemi yapmaktayız kanal görüntüleme cihazlarıyla hasarları görüntüleyerek işlem yapmaktayız.

Darende, kuluncak, hekimhan, akçadağ, kale, darende, arapgir, hekimhan, yeşilyurt, battalgazi, arguvan, kuluncak, pötürge ve malatya merkez tüm köylere hizmet götümekteyiz su tesisat arızaları icin bizi 05337642930 telefon numaralarından arayabilirsiniz.