Sosyal Medyada Biz}

Malatya’nın tüm bölgelerine su tesisatçı ustası, tesisatı arızaları, batarya montajı, musluk tamiri, sıhhi tesisat borusu tamiri, sıhhi tesisat kaçak tespiti, su sızıntı bulma,, kanalizasyon arıza ve tuvalet tıkanıklığı açma. bizi 0 533 764 29 30 arayabilirsiniz.
Malatya ilimizde lavabo, banyo, mutfak, kanalizasyon, tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimizi tüm ilçelerde günün her saatinde 7/24 olarak hizmet veriyoruz tuvalet tıkanıklığı açma sorun ve talepleriniz için istediğiniz her an bizi 0 533 764 29 30 numaralı iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ; Malatya'da Kamerayla nokta atışı, kırmadan ve dökmeden su kaçaklarının tespitini ve tamiratını yapmaktadır. Malatya su tesisatçı hizmeti için Malatya' nın Tüm İlçeleri ve Köylerine Cihazlarla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti İçin Bizi 7/24 Arayabilirsiniz.

Malatya Su Tesisatı

Malatya su tesisatı Tamir Bakım Onarım

Malatya da 6/02/2023 tarihinde meydana gelen deprem felaketiyle meydana gelen sarsıntı sebebiyle malatya geneli bir çok konutta hasarlar meydana gelmiştir Altyapı sistemleri özellikle kanalizasyon ve içme suyu sebekelerinde büyük tahribat oluşmuştur. Şehir şebeke sistemlerinde kırıklar, catlamalar kanalizasyon borularında çökmeler bu la kaynaklanan tıkanma sorunlarıyla karşılaşmaktayız.

İçme suyu sasıntı sebebiyle belirli süre insan sağlığı açısından kullanılmamakta buda hayati önem taşımaktadır.

Malatya Su Tesisatı - Deprem Hasarlı Bina

Malatya Su Tesisatı – Deprem Hasarlı Bina

Alyapı sistemlerinde oluşan hasarları gelişmiş cihazlarla kırıkların yerlerini belirlemekteyiz tamir ve onarım ekibimizle arızalı bölgeyi tamir ediyoruz.

Su tesisat kaynaklı arızaları eger beton altında kalan bölgelerde oluşan sızıntıları bilgisayarlı cihazlarla nokta olarak belirleyip tamir etmekteyiz.

Malatya tesisat olarak bu zorlu günlerde tesisatcı ekipletimiz hizmet vermekteyiz.

Su tesisatı ekiplerimiz kanalizasyon tıkanıklığı açma musluk batarya değişimi. Vana ve su saati değişimi donma kaynaklı oluşan tesisat patlakları kombi ısıtma sistemleri arızaları hizmeti sunmaktayız.

Hasar kaynaklı Tuvalet tıkanıklıkları oluşan binalarda robot cihazlarla açma işlemi yapmaktayız kanal görüntüleme cihazlarıyla hasarları görüntüleyerek işlem yapmaktayız.

Darende, kuluncak, hekimhan, akçadağ, kale, darende, arapgir, hekimhan, yeşilyurt, battalgazi, arguvan, kuluncak, pötürge ve malatya merkez tüm köylere hizmet götümekteyiz su tesisat arızaları icin bizi 05337642930 telefon numaralarından arayabilirsiniz.