0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Elazığ Cihazla Su Kaçağı Bulma

Elazığ su kaçağı tespiti

Elazığ su kaçağı tespiti Firmamız bu sektörün Türkiye deki en köklü ve en deneyimli firmalarından biridir.26 Yılı aşan tecrübe Deneyim, su kaçağı bulma, Elazığ da su kaçağı tespit, Alanında uzman ekiplerle profesyonel hizmet vermektedir. Cihazlarla su kaçağı tespiti ve kanalizasyon arızanın nokta tespiti arızanın derinlik mesafesi ve yönü bilgisayar ortamında verilmektedir.  Bizi hemen 0533 764 2930 numaradan ulaşın gelip kaçak su tespitinizi cihaz ve kamera ile yapalım.Elazığ su kaçağı tespiti Firması

ELAZIĞ  SU KAÇAĞI TESPİTİ – ERKAN İŞ

Eski alışkanlıklarınızı bir kenara bırakıp, kırmadan su kaçağı bulan Malatya Tesisat ile tanışın! Yetkili su tesisat ustalarından oluşan kadromuz Elazığ su kaçağı tespiti yapmak için kameralı sistemler kullanmaktadır. Kadromuzdaki su kaçağı tespiti ekibinin asıl görevi, arızalı bölgeyi kamera ile kontrol etmesinin ardından su kaçağını bulmasıdır. Daha sonrasında tespit edilen sorunlu bölgeye profesyonelce tamir yapmasıdır. Malatya Tesisat bünyesinde su kaçağı bulmaya yarayan bütün cihazlar mevcuttur. Misyonumuz; konut ve ticari alanlarda meydana gelen su sızıntılarının yerini belirleyip, en az hasarla onarımını tamamlamaktır.

elazığ su kaçağı bulma sızıntı tespit

 Elazığ Su kaçağının meydana geliş sebebi nedir?

Su kaçakları bina yapım aşamasında işin ehli bir tesisatçı ile çalışılmamasından kaynaklanabilir. Ayrıca kaliteli malzeme kullanılmayışı da kısa sürede su kaçaklarına sebep olacaktır. Uzun yıllar kullanılan borularda meydana gelen çatlamalar, patlamalar da yani boruların eskimesi de su kaçağına sebebiyet verecektir.

 Su kaçağı nasıl önlenir ve onarılır?

Su kaçağını oluşmadan önlemenin tek yolu işin ehli bir tesisatçıya su borularının bakımını yaptırmak ve gerektiğinde boruların yenilenmesi şeklinde olacaktır. Özellikle çok eski binalarda su tesisatı yenilenmelidir. Su kaçağı tespiti ve onarımı ise bugün hala kullanılmaya devam eden yöntemler olan duvar delme, kırma, fayans kırma gibi işlemlerle yapılmaktadır. Oldukça uzun süren bu işlemlerden sonra bir de duvar onarımı gibi ek çalışmalar yapılmaktadır. Beton, taş, toprak yığılmaları ve temizliği de kişiye ek zahmet ve masraf getirecektir.

elazığ su sızıntı bulma - su kaçağı tespiti

 Bizim yöntemimiz nedir?

Su kaçağı tespitin alana, duvarlara, karo ve fayanslara zarar vermeden yapmak çok önemlidir. Deneyimli profesyonel ekibimiz ve teknolojik cihazlarımız ile kırma, dökme yapmadan kaçağı tespit ediyoruz. Termal kameralı cihazlarımız ile yer tespiti yapıp, anında onarım hizmeti veriyoruz. Kısa sürede ve temiz bir şekilde işimizi yapıyor, ek masraflara gerek bırakmıyoruz. Su kaçakları sizin içinde kabus olmaktan çıkıyor.

Elazığ su kaçağı tespiti Elazığ su kaçak tespiti Elazığ su kaçağı bulma  su kaçağı tespiti Elazığ elazığ su sızıntısı Elazığ su kaçağı tespit 1 Elazığ su kaçağı tespit 2 Elazığ su kaçak tespiti  su kaçağı tespit bulma Elazığ su kaçağı tespit 23