0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kanalizasyon Açma | Tuvalet tıkanıklığı açma

Malatya Kanalizasyon Açma | Tuvalet tıkanıklığı açma

Malatya Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon’da oluşabilecek tıkanma sorunlarına çözüm sunmaktayız. Kanalizasyon firmaları bu tür tıkanma problemleri kalıcı olarak çözmek için makina yardımıyla açma işlemi sunuyor belediye bünyesinden ayrı olarak çalışan özel bizim gibi firmalar günümüzün yüksek teknolojik cihazları ile günün her saati hizmet vermektedir. belediyelerin hizmet veremediği alanlar özellikle daire içlerinde portatif kanal açma cihazları bu tür sorunları ortadan kaldırıyor da az maliyetli olan bu hizmet müşteri memnuniyeti birlikte getiriyor.

Malatya Kanalizasyon işleri

Kanalizasyon Açma işlemi kamera sistemi ve görüntüleyerek hasarın yeri derinliği tespit edilmektedir bu tür cihazlar belediye bünyesinde olmadığı için özel firmalar bu konuda daha profesyonel olmaktadır tesisatlarda oluşan her türlü tıkanıklık sorunlara daha iyi hizmet sunmaktadır.

Tuvaletlerin genellikle kanalizasyona bağlantı noktalarında bu tür tıkanma problemleri oluşmaktadır. eğer kanalizasyon tıkanıklığı dış hatta ise bunu belediye bünyesindeki maski çözmektedir.

Malatya Kanalizasyon hizmeti

Belediye abonelik bölgesinde oluşan kanalizasyon problemlerinde Malatya belediyesi herhangi bir abonelik ücreti  almamaktadır. 2019 beri herhangi bir üçret talep etmemekdedir. daha önceleri su faturasına belediye yansıtmakta idi

Kanalizasyon arıza telefon numaramızdan bize günün her saati ulaşabilirsiniz sorunlara mobil ekiplerimiz 30 dk gibi kısa bir sürede açil tesisatçı ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Malatya Kanalizasyon açma

724 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN