0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Malatya Tesisat
Malatya Tesisat Evinizde oluşabilecek sıhhi tesisat arızalarına işinde uzman su tesisatçı ustalarımız güvenilir ve garantili hizmet sunmaktadır. Su Kaçak Tespiti,Tıkanıklık Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tıkalı Lavabo Açma, Banyo açma, Logar açma ve görüntüleme, Kanalizasyon Açma. Malatya'da Cihazla size en yakın tesisatçı Acil Servis 30 Dk yanınızda. Uygun fiyat Garantisi uzman ekibi 1955′ den beri. Su Kaçağı Tespit İşleminde Nasıl Bir Yol İzlediğimizi Merak Ediyor Musunuz? Malatya Sıhhi Tesisat Ekibimiz Sizin İçin Tıkalı lavaboyu Açmak İçin Uygulanacak Çözüm Yollarını, Tuvalet tıkandığında açma Yöntemlerini, Evde Kendi Başınıza Nasıl Peteklerin Temizleneceğini Anlatan Su Tesisatçı Firması.

Görüntülü Kanal Açma

Görüntülü Kanal Açma

Malatya Tesisat sektöründe robot cihaz teknolojisini ülkemize ilk tanıştıran firmalardan biridir. Kullandığımız teknoloji sayesinde robotla lavabo açma işleminde hassas çalışmalar yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Görüntülü Kanal Açma

Lavabo tıkanıklığı, bazen yabancı bir cismin pimaş borusunun önünü tıkayarak suyun akışını engellemesinden kaynaklanır. Pimaş borusunun herhangi bir noktasında tıkanıklık meydana gelebilmektedir. Lavabonun giriş kısmına yakın olan noktalarda tıkanıklık meydana gelmişse, tıkanıklığı açmak çok daha kolay olabilir. Tıkanıklık giriş kısmına yakınsa, lavaboda biriken suyun basıncı bile tıkanıklığı açabilmektedir.

Profesyonel firmadan yardım alarak lavabo tıkanıklığını açmak istediğinizde, lavabo tıkanıklığı açmak için adresinize gelen Protesisat ekipleri, tıkalı lavabonun olduğu yerde inceleme yaparlar. Lavabo tıkanıklıkları farklılık göstermektedir. Lavabodan su gitmiyor ise tıkanıklık olduğu anlamına gelirken, lavabodan suyun yavaş akıyor olması lavabonun tamamen tıkanmadığı anlamına gelir. Lavabodan su geri gelmesi ise tıkanıklığın farklı bir noktada olduğu anlamına gelir. Bu durumlar için farklı çalışmalar yapılır.

Robotla lavabo açma

Robotla lavabo açma işlemi için ekiplerimiz; lavabo altındaki sifonu sökerler. Pimaş borusunun giriş kısmından robot cihazın yayını gönderirler. Robot cihazın yayı, pimaş borusu içinde dönerek ilerler. Robot cihazın yayı, tıkanıklığa sebep olan cisme ulaşınca cismi parçalar. Tıkanıklığa sebep olan cisim parçalanmayacak bir cisimse (kıl, tüy veya bez parçası gibi…) robot cihazın yayı döndüğü için bu cisimler yayının ucuna dolanır. Robot cihazı kullanan personel, yayı geri çektiğinde bu cisimlerde pimaş borusunun içinden çekip çıkarılmış olur.

Cihazla lavabo açma

Cihazla lavabo açma işleminde, sadece robot cihaz kullanılması hiçbir zaman yeterli değildir. Çünkü lavabo borusunda başka sorunların olup olmadığının tespit edilmesi gerekir. Bunun içinde kameralı görüntüleme cihazı kullanılır.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
Görüntülü Kanal Açma için yorumlar kapalı
1.335 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN