0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Malatya Tesisat
Malatya'da Su Tesisat Sorunlarına Su Tesisatçı Hizmeti. Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma, Banyo açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Lavabo Açma, Kanalizasyon Açma, Petek Temizleme. Malatya Tesisat Cihazla size en yakın tesisatçı Acil Servis 30 Dk yanınızda Uygun fiyat Garantisi uzman ekibi 1955′ den beri

Lavabo Tıkandı Nasıl Açılır? Açma Yolları

Lavabo Tıkandı Su Gitmiyor Nasıl Açılır

Lavabo Tıkandı Su Gitmiyor Nasıl Açılır

Gider tıkanıklığı gibi kanalizasyon veya tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? Evet bu tür sorunlara yine firmamız gelişmiş cihazlarla açma işlemi uygulama yapmaktadır peki bu gibi tıkanıklık problemleri nasıl çözüyoruz? Diyelim lavabo tıkandı su gitmiyor nasıl açılır? Cözümü nasıl sağlıyaçağız? Bu gibi sorunlarla karşılaştığınızda hizmet desteği aldığınızda daha önceleri bu tür işlemlerde kırma yapılarak sonuca ulaşılıyordu fakat şimdi kameralı görüntüleme cihazla rı ile arızanın yerini belirliyerek çalışma yapılmaktadır sorunların çözümü gidermek daha kolay olmaktadır.Bu uygulamaları lavabo gider tıkanıklarında banyo tıkanmalarında veya klozet taşmalarında aynı metot uygulanarak sorunlara çözüm sunmaktayız.

 

Uzman kadrosuyla su tesisat arızalarına son sistem cihazlarla bakım yapmaktayız. Evde oluşan sorunlara 7/24 Hizmet sağlayan firmamız tesisat sektöründe piyasanın en gelişmiş cihazlarını kullanarak evinizde ofisinizde tadilassız cözüm getirmektedir. Nedir bu kırmadan dökmeden tadilat diyelim evinizde alt kata su damlıyor? Biz bu tür işlemleri konutunuza zarar vermeden termal kamera ve akustik dinleme cihazıyla arızanın yerini kırmadan bulmaktayız sızıntı olan bölgedeki fayansları kırmadan çıkartıp tamirat yapıyoruz kırma işlemi olmadığı için fiyatlarda bir hayli düşük olmaktadır.