0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Malatya Tesisat
Malatya su tesisatçısı Evinizde oluşabilecek tesisat arızalarına işinde uzman su tesisatçı ustalarımız güvenilir ve garantili hizmet sunmaktadır. Su kaçağı Tespiti, Kanalizasyon Açma, Tuvalet Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Sıhhi Tesisat Bakım Onarım Tamir Hizmeti. Bizi hemen 0533 764 2930 numaradan ulaşın gelip cihaz ve kamera ile yapalım.
0533 764 29 30 » 0422 324 84 94

Malatya Lavabo Tıkandı / Lavabo Açma

Lavabo tıkandı nasıl açılır?

Tıkanmış lavabo açma yöntemleri ve nelerdir? çözüm yolları, Lavabo tıkandı veya mutfak ğiderinin tıkanıklığinın yağlanması sonucu giderin tıkanmasını makina ve aparatlı yaylarlan ğiderin temizliğinin yapılıp açılması yapılır. peki Lavabo tıkanınca evde yapmanız gereken en öncelikli iş suları kullanmamaktır eger ana gider borusu tıkanmış ise apartmanın ana vanasını kapamaktır eger kapatmasanız üst kattaki daireler su ları kullanırlarsa sizin lavabonuzdan çıkacaktır.

Malatya lavabo tıkandı

Kendi başınıza evde lavabo tıkanınca yapabileceğiniz birkaç işlem basit tıkanıklığa çözüm olacaktır bunların başında kimyasal dökerek yağların çözülmesini beklemektir veya lavabo pompası yardımıyla tıkana lavaboyu açabilirsiniz.bu gibi işlemler tabiki geçici çözümlerdir kalıcı bir cözüm olabilmesi için profesyonel destek almanız gereklidir. Malatya tesisat bu gibi tıkanıklık sorunlarına kameralı ve robot cihaz ile kalıcı çözüm sunmaktadır.