Sosyal Medyada Biz}

Malatya Tesisat
Malatya tesisat. Evinizde oluşabilecek tesisat arızalarına işinde uzman su tesisatçı ustalarımız güvenilir ve garantili hizmet sunmaktadır. Su kaçağı tespiti, Kanalizasyon Açma, Tuvalet Açma, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Sıhhi Tesisat Bakım Onarım Tamir Hizmeti. Bizi hemen 0533 764 2930 numaradan ulaşın gelip cihaz ve kamera ile yapalım.

Malatya Su Kaçağı Tespiti (Kameralı)

Kırmadan Su Kaçağı  Tespiti

Su kaçağı işleminde önemli olan unsur kırmadan cihazla tespit etmektir. Bu tür tespit işlemleri su tesisatçı firmanın elindeki cihazlarla gerçekleşmektedir tam teşekküllü cihaz olmayan tesisatçılar bu tür işlemleri genellikle tahmini yer kırarak sonuca ulaşmaktadır tabiki buda gereksiz yerlerin kırılması ve ekstra masraf açmaktadır. 

Malatya içindeki su kaçağı tespit işlemleri cihazla kırmadan termal kamera ile su tesisat kaçak sorunlarına kalıcı çözüm sunuyoruz. Daha az maliyet uygun fiyat seçenekleriyle dilerseniz bulduktan sonra tamir ediyoruz.

 

Düşük Maliyetli Onarım  1Yıl Garanti

Su tesisat sorunlarınızı bize bildirin gelip tesisatınızı konturol  edelim su tesisat kaçağını varsa temiz su veya pis su tesisattınızı cihaz yardımıyla arızanın yerini bulalım yapaçağımız işlemleri garanti kapsamında tamir ve onarım yapıp size teslim edelim.

Su Kaçağı Bulma ve Fiyatları

Erkan Tesisat Onarım Tesisat olarak tüm su kaçağı ve sızdırma sorunlarınızı akustik ses dinleme cihazları ve termal kamera yardımıyla noktasal olarak tespit ediyoruz ayrıca kameralı görüntüleme cihazları yardımıyla yada o noktayı kırarak sizlere su kaçağının kaynağını gösteriyoruz. Böylece ileri teknoloji cihazlarla daha hızlı ve güvenilir bir şekilde sorununuzu çözüyoruz. Dilerseniz uygun fiyata onarımını da yapıyoruz.