0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Malatya Petek Temizleme Fiyatları, Kombi petek TEMİZLEME Fiyatları

Petek Temizleme

Malatyada petek temizleme işlemini profosyenel makinayla yapan ilk firmayız kullandığımız kimyasallar almanya dan getirtdiğimiz rothenberger kimyasallarıdır temizleme cihazımızda aynı markada olup akış yönü değişebilen malatyada tek olan cihazdır petek temizleme sonrasında termal görüntüleme işlemi uygulanmaktadır . Ev ve iş yerlerinde ısınma ihtiyacının daha düşük maliyetle ve daha konforlu şekilde karşılanmasını sağlayan petek temizleme hizmetlerimiz, kombi ve kalorifer sistemlerinin zamanla azalan verimliliğinin ilk günkü seviyeye gelmesini sağlar. Modern teknolojiden faydalanarak en yeni sistemlerle ve bu işin uzun süredir yapan deneyimli ekiplerle gerçekleştirdiğimiz temizlik işlemleri, ev ve işyerinizin inşaat alanına dönüşmeden ve her yerin kirlemenize gerek kalmadan kısa sürede tamamlanmaktadır. Uzmanlığımıza olduğu gibi makul fiyatlarımıza da güvenmekte, hizmetlerimizin memnuniyetinizi en üst seviyede karşılaması için her zaman mümkün olan en uygun fiyatlı petek temizliği hizmetlerini sunmaya çalışmaktayız.

Neden Petek Temizliği Düzenli Yapılmalı ?

Isıtma sistemlerinizin en olmadık zamanda, kışın ortasında sizi yarı yolda bırakmasına sebep olabilen petek ve tesisat tıkanmaları birçok farklı sebepten kaynaklanmaktadır. Farklı kimyasallar ve su içindeki yabancı maddeler peteklerin balçıklaşmasına, dolasıyla su akışının istenen şekilde gerçekleşmemesi yüzünden ısınma konforunun düşmesine yol açmaktadır. Tüm bunların ötesinde sadece şebeke suyunun içindeki kireç bu gibi tıkanmalara yol açabilir.

Kısa sürede peteklerinizde herhangi bir problem oluşmuyormuş gibi görünse de, tıkanıklık zamanla daha da artmakta ve ısınma sisteminizin verimliliği günden güne biraz daha azalmaktadır. Kombiniz kullandığı doğalgazı yüksek verimlilik yüzdesiyle ısı enerjisine dönüştürse dahi peteklerdeki tıkanıklıklar, ev ve işyerinizde bu ısıdan istediğiniz şekilde faydalanamamanıza yol açar.

Modern ekipmanlarla “garantili” ve zahmete girmenize lüzum bırakmayan petek temizliği hizmetlerimiz, gereksiz fatura artışlarının önüne geçmekte ve ısıtma sisteminizin yeniden maksimum verimlilikle çalışmasını sağlamaktadır. Tüm bu problemlerle yaşamamak ve gereksiz yere kabarık faturaları ödemek zorunda kalmamak için ısıtma sisteminizin petek temizliği yılda bir defa olmak üzere periyodik bir şekilde yapılmalıdır.

Petek Radyatör Sökülerek Temizlenirmi ?

Ayrıca, petek temizleme işleminde kesinlikle petekler sökülüp tekrar takılmamalıdır

kombim-isitmiyor-servismalatya-petek-temizleme-servisikombi-servis-malatya
KOMBİ – PETEK ve YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ TEMİZLİĞİ

PETEK TEMİZLEME ve RADYATÖR YIKAMA

Faydaları
Kombinizin daha verimli ve rahat çalışmasını sağlar
Peteklerde meydana gelen kireç, su taşı, pas, tortu birikintilerini önler ve kombinizin ömrünü uzatır.
Yakıttan tasarruf sağlar ve paranız cebinizde kalır.
Yıllarca tesisat içerisinde dönen suyun temiz kalmasını sağlar.
MALATYADA İLK PROFOSYENEL PETEK TEMİZLEME FİRMAMIZ TSE GARANTİLİ KİMYASAL İLAÇLARLA,PETEK KOMBİ BAKIM VE TEMİZLİĞİ YAPIYORUZ.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

Petekleriniz eskiye oranla az ısınıyorsa yine peteklerinizde alt yada üst kısımlarda ısı kayıpları meydana geliyorsa peteklerinizin temizleme zamanı gelmiştir pektek temizliği bakımı maksimum 3 yılda bir defa mutlaka yapılmasını öneririz normalde 2 yılda bir petek temizliği yapılsa daha iyi olacaktır.
petek temizliğinin ve petek bakımının faydaları:
Temizlik sonrasında daha iyi ısı transferi ve sükilasyon olacağından faturanızda azalma olur
Tesisat temizlendiği için balçık ve oluşan kurumlardan arınır filitrelerde temizlenir ve kombi rahat çalışır kombinizin ömrünü uzatır.

Temizlenen bir kalerüferde hissedilir şekilde ısı artışı olur düşük ayarlarda daha iyi ısınır
Peteklerin temizliğinde 3 farklı kimyasal kullanıyoruz ve bu işlemi peteklerinizi sökmeden bu iş için geliştirilmiş bir makina yardımı ile temizliyoruz.

Ekibimiz önce tesisatı ve petekleri su ile kaba pisliğini temizler ikinci aşamada temizleme kimyasalını makinaya koyup tek tek peteklerde dolaştırır makina kimyasalı iki yönlü olarak basar yani bi süre normal dolaştırırken daha sonra tam tersine kimyasalı basar bu işlemde petek çalkalanmış gibi olur kimyasal çamuru ve kurumu çözer kaldırır ve pis su makınada toplanır

Temizlik kimyasalıyla işlem bittikten sonra tesisatta kalan ilacın durulanması gerekir bunun içinde başka bi kimyasal durulamak için yine aynı yöntemle tesisata ve peteklere basılır yıkama yapılmış ve tesisat arınmış olur
En son olararak koruyucu kimyasal eklenir bu ilacın özelliğin peteklerinizin bir sonraki bakım süresini uzatmak yeniden tesisatta oluşacak kireçlenmelerin süresini uzatmak içindir.

Petekler kalorifer tesisatı ve kombi filitreleri temizlendikten sonra tesisatın suyu verilir peteklerın havalarını alırız ve çalıştırarak son kontrolleri yaparak teslim ederiz.malatya petek temizleme