0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Kaçak Su Tespiti

Kaçak Tespiti Sızıntı Bulma

Kullanmış olduğumuz modern cihazların kendini aşan özellikleri sayesinde her alanda olduğu gibi Malatyada tesisat alanında da kolaylıkların gelmesi sağlamıştır. Özellikle su kaçağı konusunda ciddi anlamda profesyonel işlemler yapan ve bu sayede insanların daha çok masraf yapmalarını engelleyen tesisat firmaları, Kameralı Su Kaçağı Tespiti Ve Onarımı konusunda ciddi anlamda başarılı işler yapmaktadırlar. Her açıdan faydası olan bu uygulama sayesinde kırmadan dökmeden sonuçların en net şekilde elde edilmesini sağlanmaktadır. Gerekli işlemleri yaparken ciddi anlamda başarılı sonuçların elde edilmesini sağlayan modern cihazlar sayesinde su kaçağı nerede olursa olsun kısa sürede tespiti yapılmaktadır.

Günümüzün gelişen teknolojisinin faydalarını sıralamaya kalkacak olursak hızla büyüyen inşaat sektörü için Kameralı Malatya Su Kaçağı Tespiti Ve Onarımı işlemlerinin oldukça faydalı olduğunu ve en çok ihtiyaç duyulan işlemlerden olduğunu söyleyebiliriz. Günümüz koşul ve şartlarının insan rahatlığına olması firmamız tesisat firmasının da müşterilerine hizmet verme noktasında ciddi anlamda iyi sonuçların sağlanmasını getirmektedir. 7/24 arayabileceğiniz firmamızdan konu hakkında detaylı bilgi alarak işlemlerinizin yapılması için destek isteyebilirsiniz. Kaliteli hizmet bizim işimizdir.Hizmet anlayışımız gereği sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur.

su borusu bir sızıntı geliştirdiğinde su kaçağı  çevredeki toprağa yüksek hızda akar; bu da neden olur: Boru malzemesinin çıkış noktasında titreşmesini sağlar. Bu titreşim veya ses boru tarafından iletilir. Bu “gürültü” (yapıdan kaynaklanan) uzaktan temas noktalarında, örneğin valflerde duyulabilir. Su kaçağı ve boru, sızıntının yakınında, çevredeki toprağa titreşime neden olur. Simply Sızıntı Tespiti, yalnızca birkaç önde gelen üreticinin sağladığı en iyi sonik ekipmanı kullanır.

Şebeke sızıntısı varsa, bizi arayın … Bulabiliriz!

 1. Birkaç lider üretici tarafından sağlanan en yeni sızıntısı yani su kaçağı tespit teknolojilerini kullanıyoruz!
 2. Kaçak tespit metodolojisinde ulusal çapta tanınmış bir otorite olan Leak-Pro tarafından eğitilmiş ve destekliyoruz.
 3. Tüm sızıntı tespit yöntemleri, mülkünüz veya yerleşmiş peyzajınız için non-invaziv / yıkıcı değildir.
 4. Herhangi bir su sızdırma yerini, mevcut en iyi “saha kullanımı ” Helyum algılama teknolojileri ile teyit edecek donanıma sahibiz.
 5. Mülkünüzde yeraltı sızıntılarını, döşeme sızıntılarını veya herhangi bir gizli sıhhi tesisat sızıntısını bulabiliriz.
 6. Sıcak su döşeme sızıntılarını ve radyant ısıtma zeminlerindeki sızıntıları doğru şekilde bulmak için kızılötesi teknolojilerle donatılmıştır.
 7. Uzun mesafeli plastik ve metal olmayan su borusunun yerini tespit etmek için özel ekipman … Tracer kablosu olmadan!
 8. Zor su kaçak tespit etmek için pek çok tesisatçı ile birlikte çalışıyoruz.
 9. Müşterilerimize ve topluluğumuza güvenilir, kaliteli ve profesyonel hizmetler sunarız.

 Sızıntı Tespiti, mülkünüzdeki herhangi bir su borusu sızıntısının yerini bulmak için çok donanımlıdır … zeminler, temeller, döşeme sızıntıları, yer altı servis hatları … avludaki herhangi bir yere.

Yakın zamanda heyecanlandığımız iki yeni yer bulma cihazı satın aldık: Bir Combiphon akustik bulucu ve bir Sewerin Su Kemeri sızıntı detektörü.

Bu cihazların her ikisi de yerine yerleştirilirken kullanılan daha geleneksel elektromanyetik dalgalar yerine ses dalgaları kullanıyor. Telsiz yerine ses kullanılması, bu cihazların metalik olmayan borular gibi gömülü nesneleri ve radyo tabanlı cihazların algılanması zor veya imkansız olan borulardaki sızıntıları bulmalarını sağlar.

Combiphon plastik boru konumlandırıcının tasarımı, boruların mekanik titreşimleri çevrelerindeki toprağa göre daha iyi ileten ilkesine dayanır. Boru boyunca iletilen titreşimler, bir mikrofondan algılanabildikleri yere yüzeyi boyunca yankılanır. Akustik detektörü yüzey üzerinde süpürerek, titreşimlerin en güçlü yerini belirleyebilir ve böylece borunun yolunu izleyebiliriz.

Kaçak Su Tespiti Sızıntı Bulma

Kaçak Su Tespiti Sızıntı Bulma

Sewerin Su Kemeri sızıntı detektörü

Diğer yeni ekipmanımız Sewerin Su Kemeri kaçak dedektörü. Bu cihaz aynı zamanda bir “dinleyici” dir – özellikle, yeraltı borularındaki sıvı sızıntılarını dinlemek ve güçlendirmek için tasarlanmıştır. Sızıntının kaynağını, özellikle de yavaş bir sızıntıyı saptamak, radyo tabanlı yeraltı yer tespit yöntemleriyle çok zor.Kaçak yerini belirlemek için akustik yöntemler kullanmak çok daha hızlı ve daha güvenilirdir. Gelecekte bu yeni cihazların her ikisini de kullanacağımızdan eminiz!

ster bir ev veya iş sahibi olun, su kaçağı tespiti mülk bakımında önemli bir bileşen oluşturur. Keşfedilmemiş bir sızıntı, hızlı bir şekilde bir sızıntıya neden olabilir ve sızıntının kaynağına değmekten çok daha pahalı bir hasara neden olabilir. Sızıntıları derhal çözen acil hizmetler sunmakla kalmaz, aynı zamanda sıhhi tesisat sisteminiz için gelecekte sızıntıları önlemeye yardımcı olabilecek bakım planları sunarız.

Su sızıntılarına neden olur?

Herhangi bir sayıdaki sorun mülkünüzde bir boru, drenaj veya kanalizasyon hattının sızdırılmasına neden olabilir. Düzgün tasarlanmış ve kurulmuş bir sıhhi tesisat sistemi on yıllarca güvenilir hizmet sunmasına rağmen, borular paslanma, paslanma, çatlama ve zamanla çökebilir. Çevredeki toprak da önemli bir rol oynamaktadır. Değiştirme toprağı, donmuş zemin ve pürüzlü dereceler boru bağlantılarına ve vanalardaki contalara zarar verebilir. Sıhhi tesisat hatlarındaki engellemeler ve takunya tıkaçları, ayrıca tuvaletler, su ısıtıcıları ve soğutma tankları gibi demirbaşlardaki ve ekipmandaki arızalar yıkıcı kaçaklara neden olabilir. Su sızıntısını ilk fark ettiğinizde, bir profesyonel aramalısınız. Mesleki olarak çözülemeyen bir su sızıntısı, sadece evinizde değil aynı zamanda sıhhi tesisat sisteminizde bir bütün olarak ciddi hasara neden olabilir.

Profesyonel sızıntı tespit uygulamaları nelerdir?

Birçok kişi sızıntının suyun zemini, duvarları veya döşemeyi kırmasına ve mevcudiyetinin bilinmesine neden olacağını düşünür; Ancak genellikle en zararlı olan saptanmayan sızıntılardır. Sıhhi tesisat uzmanları sızıntıları tespit etmek ve yerlerini tespit etmek için bir dizi yüksek teknoloji tekniği kullanıyorlar:

 • Video Kameralar: Korunmuş bir fiber optik kabloya bağlı olan kameralar, sızıntı tespiti uzmanlarının boru hatlarını ve kanalizasyon hatlarını duvarlarda deliksiz yere veya manzara kazmaksızın görüntüleyebilmelerini sağlar. Kablo, teknikerlerin sonuçları gerçek zamanlı olarak görmesini sağlayan bir video monitörüne bağlıdır.
 • Zemin Mikrofonları: Bu yüksek oranda uzmanlaşmış mikrofonlar, teknisyenlere, yeryüzündeki borulardaki, beton plakaların altındaki ve duvarların arkasındaki sızıntıları dinlemelerine olanak tanır. Sızıntıya maruz bırakılan basınçlı su, mikrofonlar, yükselteçler ve kulaklıklar ile algılanan ses dalgalarını yaratır.
 • Sonik Sızıntı Tespiti: Bu tip ekipman, sızıntı olduğunda boru ve çevredeki yapıda oluşan titreşim farklılıklarını analiz eder. Yapıdan kaynaklanan titreşim tipik olarak vanalar gibi temas noktalarında en kuvvetlidir.

Bu en ileri teknolojilerin ve diğer işlemlerin kullanılması sayesinde, profesyonellerimizin sorununuza hızlı ve verimli bir şekilde bakabilecekleri Chandler su sızıntısı bulma hizmetleri vereceklerinden emin olabilirsiniz. Kaçak nerede olursa olsun, büyük ya da küçük, bunu sizin için bulacağız; garantili.

Bu sorunu nasıl tamamen önleyebilirsiniz?

Sızıntıları önlemenin en iyi ve en uygun maliyetli yolu, koruyucu bir bakım programına kaydolmaktır. Düzenli olarak planlanan denetimler, sıhhi tesisat sisteminizin en yüksek verimde çalışmasını sağlar. Bu, su faturalarından ve sıcak su ısıtma giderlerinden tasarruf sağlamanıza ve sisteminizin her zaman kusursuz bir şekilde çalışır durumda olmasını sağlar. Her ay su sayacınızı kontrol etmek ve su kullanımında belirgin bir artış fark ettiğinizde sızıntı tespit hizmetlerini zamanlamak da iyi bir fikirdir. Tasarıda veya su harcamalarında artan bir artış olduğunda, muhtemelen sorumlu su sızıntısı olduğunu tahmin edebilirsiniz. En güvenilir Chandler su sızıntısı tespit hizmetleri için işi bitirmek için uzman teknisyenlere güvenin.

Su Kaçak Tespiti Zaman ve Paradan Tasarruf Sağlıyor

Yeraltı sızıntıları, hem evlerde hem de ticari binalarda tahribat yaratabilir. Daha düşük seviyelerde sel, yeryüzü taşkınları, yapı yapılarına zarar verebilirler ve ödün verilmez temeller oluşturabilirler. Ancak bu sızıntıları tespit etmek zor olabilir. Yüzeye köpüren suyun görüldüğü kazmaya başlamak cazip gelse de, en iyi çözüm değildir. Su genellikle kaçak bölgeden farklı bir noktada yüzer. TSI uzmanları yeraltı sızıntılarını ve döşeme sızıntılarını doğru bir şekilde tespit etmek için infrared termografi, ultrason, helyum algılama ve korelatör teknolojisi kullanmaktadır.

Su Kaçak Tespit Hizmetleri, Su Sızıntılarını Bulmada Yardımcı Olur:

.

 • YURTIÇI SU SISTEMLERI

 • VAKUM SISTEMLERI

 • BOILERLINES

 • DÖŞEME TEMELLERI

 • YANGIN KORUMA SISTEMLERI

Su Sızıntısı Tanımlamanın Kolaylaştırılması

Bir su kaçağınız olup olmadığını bilmek zor olabilir. Çoğu zaman, bu sızıntılar yeraltıdır ve bir şeyler ters gitene kadar dikkati çekmeyecek kadar küçüktür. Yine de su kaçağı olup olmadığını öğrenmenin birkaç yolu vardır. Birincisi, su sayacınız çalışıyorsa, ancak evinizde veya binanızda su koşmazsa, büyük olasılıkla sisteminizde bir yerlerde sızıntı olabilir. Diğer durumlarda, evinizin veya binanızın çevresindeki zeminin sürekli ıslandığını ve taştığını göreceksiniz.