Sosyal Medyada Biz}

Kameralı Su Kaçağı Tespiti | Cihazla Kaçak Bulma
Sorun ve talepleriniz için istediğiniz her an bizi 0 (422) 324 84 94 numaralı iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. Su kaçağı tespiti bu cihaz sayesinde daha kolay ve zahmet almayan bir durum haline gelir. KIRIP DÖKMEDEN KAMERALI CİHAZLARLA KESİN ÇÖZÜM SUNMAKTADIR. Malatya Su kaçağı tespiti kırmadan noktasal bulma için ileri teknolojiye sahip Termal Kamera ve Akustik dinleme cihazı kullanmaktayız. Malatya Tesisat, Su Kaçak Tespiti, Kanal Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma. Bizi hemen 0533 764 2930 numaradan ulaşın gelip cihaz ve kamera ile yapalım.

Su Kaçağı Tespit Cihazı Malatya

Su kaçağı tespitinde erken teshis sizi ileride daha büyük masraflardan kurtarabilir nedeni ise su sızıntı yayılması sizi ve komşunuzun dairesini hasarların önüne geceçektir cihazlarla sızıntı tespiti yaptırmak cihazsız baktırmaktan daha uygun fiyata mal olaçaktır. malatya merkez yakınında su kaçağı tespit üçretlerimiz standart tarifedir.

su kaçak tespitinde kaçağın damladığı ve ya rutubetin yakınında olmayabilmektedir su sızıntı yayılarak betonun en her bögesine nemlenme olarak ilerleyebilir özellikle kendini tuvalet, banyo tarafında değil oda duvarlarında fayans olmayan diğer duvar tarafından görülmektedir en çok milimize kaçaklarda boya kabarmaları, küf gibi belirti vermektedir.

Kaçak su sızıntı tespitinde en çok karşılaştığımız müşteri şikayetlerinden biride daire sahibinin evinde kaçak olmadığını lakin alt komşusunun sürekli şikayet ettiğini bü yüzden bize ulaştıklarını çözüm sunmamızı istemektedirler. şunu kesin olarak söyleyebilirizki duvarlarda oluşan ve ya alt dairenin tavanında

 

su kaçağı tespit cihazı malatya