0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Malatya Tesisat
Malatya Tesisat Evinizde oluşabilecek sıhhi tesisat arızalarına işinde uzman su tesisatçı ustalarımız güvenilir ve garantili hizmet sunmaktadır. Su Kaçak Tespiti,Tıkanıklık Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tıkalı Lavabo Açma, Banyo açma, Logar açma ve görüntüleme, Kanalizasyon Açma. Malatya'da Cihazla size en yakın tesisatçı Acil Servis 30 Dk yanınızda. Uygun fiyat Garantisi uzman ekibi 1955′ den beri. Su Kaçağı Tespit İşleminde Nasıl Bir Yol İzlediğimizi Merak Ediyor Musunuz? Malatya Sıhhi Tesisat Ekibimiz Sizin İçin Tıkalı lavaboyu Açmak İçin Uygulanacak Çözüm Yollarını, Tuvalet tıkandığında açma Yöntemlerini, Evde Kendi Başınıza Nasıl Peteklerin Temizleneceğini Anlatan Su Tesisatçı Firması.

Fahri Kayahan Sucu

Fahri Kayahan Sucu

Fahri kayahan sucu

Malatya’nın en büyük tesisat firması sıhhi tesisat konusunda aradığınız herşey bu sitede. En iyi kadro uygun fiyat uzman ekibi ile  sucu numaralarından tıkanıklık açma, tuvalet açma kanalizasyon, su kaçağı tespiti, petek temizleme ile ilgili olarak firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Sıhhi Tesisat işlerinde Tamirat, veya onarımlarda geliştirilmiş ekipmanlarla profesyonel çözümler üreterek tamiratları kırık borular, tesisat patlaklarını ve sızdırmalarını geniş bir özenle ve detaylı bir çalışmalar sonucu sorunlarınızı sıhhi tesisatçı uzman ekibimizle hizmet sunmaktayız.

Malatya Su Tesisatçısı

Malatya tesisat olarak en iyi fiyat garantisi kırmadan cihazlarla su tesisatı arıza tespiti ,musluk tamiri,vana değişimi ,batarya montajı ,lavabo veya klozet montajı ,tuvalet sifonu değişimi ,lavabo sifonu değişimi ,rutubetlenme ve nem tespiti ,çamaşır ve bulaşık makine montajları hizmetleri vermekteyiz. Tesisatçı ekibimiz herzaman yanınızda.

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma ve temizleme işlerinde arızalı bölgenin ne gibi sebeplerden sorun oluştuğunu ve ne gibi bir cisim yüzünden tıkandığı Görüntüleme  ve yer tespit cihazları ile tespit edildikten sonra uzman ekip ve ekipmanlarla en kısa sürede kameralı robot cihazlarla sorunları profesyonel bir çalışmalar sonucu gider açma veya tıkalı boru açma hizmeti sunmaktayız.

Profesyonel Bir Hizmet Almak İster Misiniz?

Öncelikle gider açma çalışması eski yöntemlerle yapılmamaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma çalışması kameralı görüntüleme cihazı ve robot cihazlarla yapılan bir çalışmadır.
Tıkanıklık açma çalışmasına başlanmadan önce kameralı görüntüleme cihazı ile gider tıkanıklığının sebebi tespit edilir. Lavabo tıkanıklığının sebebi tespit edildikten sonra lavabo tıkanıklığı açma çalışmasına başlanır. Üstün körü bir çalışma söz konusu olmadığı için lavabo tıkanıklığının açılmaması söz konusu değildir.

Fahrikayahan Su Tesisatçı
fahri kayahan bölgesine tesisatçı ekibimiz hizmet sunmaktadır acil tesisatçı ekibimizi aramanız yeterlidir. Malatya da mobil sucu servislerimiz hizmet yapmaktadır.

 

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
641 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN