0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Malatya Tesisat
Malatya Tesisat Evinizde oluşabilecek sıhhi tesisat arızalarına işinde uzman su tesisatçı ustalarımız güvenilir ve garantili hizmet sunmaktadır. Su Kaçak Tespiti,Tıkanıklık Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tıkalı Lavabo Açma, Banyo açma, Logar açma ve görüntüleme, Kanalizasyon Açma. Malatya'da Cihazla size en yakın tesisatçı Acil Servis 30 Dk yanınızda. Uygun fiyat Garantisi uzman ekibi 1955′ den beri. Su Kaçağı Tespit İşleminde Nasıl Bir Yol İzlediğimizi Merak Ediyor Musunuz? Malatya Sıhhi Tesisat Ekibimiz Sizin İçin Tıkalı lavaboyu Açmak İçin Uygulanacak Çözüm Yollarını, Tuvalet tıkandığında açma Yöntemlerini, Evde Kendi Başınıza Nasıl Peteklerin Temizleneceğini Anlatan Su Tesisatçı Firması.

Musluk Batarya Tamiri Nasıl Yapılır

Musluk Batarya Tamiri Nasıl Yapılır

Batarya Tamiri

Aç kapa bataryalarda sıklıkla rastlanan arızalardan biri olan batarya kartuş arızalarının tamiratı açma kapama kolunun üzerinde bulunan alien anahtar yardımıyla alien vida sökülür sonrasında açma kapama kolunu yukarıya doğru paralel bir şekilde yavaşça yukarıya doğru çekerek çıkarılır sonrasında kartuşun üzerinde bulunan somuna uygun ağzı açık anahtar veya kurbağacık anahtarıyla somunu söktükten sonra kartuş bulunduğu yerden çıkarılır yerine bataryanın markasına göre uygun kartuşlar servisinden yada tüketicisinden uygun olanı ile Değişimi yapıldıktan  sonra sıralama değişmeden tekrar toplaması yapılır.

Uygun kartuş yerine takılır,kartuş somunu dikkatli bir şekilde fazla zorlanmayacak şekilde sıkılır,açma kapama kolu tekrardan yerine takılır ve kolun üzerinde bulunan alien anahtarı fazla zorlanmadan takıldıktan sonra halk arasında mix batarya aç kapa batarya musluk tamiri yapılmış olur. kapanmayan musluk tamiri, damlayan musluk tamiri, aç kapa musluk kartuşu tamiri, aç kapa musluk su damlatıyor

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
644 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN