0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30
Malatya Tesisat
Su Tesisatı Sorunlarını Gidermek İçin Profesyonel Hizmet. Malatya Tesisat Kaliteli ve Hesaplı Su Kaçağı Tespiti, En iyi Tıkanıklık Açma ve Petek Temizliği Uygun Fiyat Kanalizasyon Açma Acil Tesisatçı Ekip ile Pimaş Açma, Lavabo, Tuvalet Tıkanıklığı Açma
☎ 0 422 324 84 94 ☎ 0533 764 29 30

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma teknolojik gelişmeler sayesinde değişik çözüm yöntemleri ile tıkanıklık sorunu yaşayan kişilere farklı hizmet seçenekleri sunmaktadır. Bireylerin evde veya iş yerlerinde karşılaştıkları tıkanıklık sorunu günün her anı karşılaşılabilecek bir durumdur. Özellikle lavabo ve tuvalet borularında meydana gelen bu sorun ev veya iş yerinin su altında kalmasına ve maddi zararlar ile karşı karşıya kalınmasına neden olmaktadır.Malatya lavabo tıkanıklığı açma kırmadan robot makineli cihazla lavabo tıkanmasını pimaş açma robotları kullanarak açıyoruz 25 Dk. Acil Hizmetimizle tıkanıklık açma. 25 Yıllık Tecrübe, Alanında Uzman Ekip. kırmadan robot cihazla açma. kamerayla görüntüleme 7/24 servis.

Acil Tesisatçı
Tıkanan giderleri tıkanıklık açma robotu ile kırmadan açıyoruz. 0422 324 84 94

Kameralı Tıkanıklık Açma

Malatya tıkanıklık açma robotla kırmadan tuvalet lavabo pimaş kanal süzgeç klozet pisuvar balkon gideri boru açma hizmetlerimiz noktasal su kaçağı tespiti.Tıkalı gideri açmak için, kamerayla boru görüntüleyen firmadan hizmet almak önemlidir. Robotlu makine ile açılan borunun tıkanıklık yer tespiti çalışması yapılıp, tıkanmaya sebep olan atıklar belirlenmeli. Firmamız, tıkalı pimaş boru içerisini görüntüleyen kameralı ustalarıyla uzun yıllardır hizmet vermektedir. Sizde kaliteli ve kalıcı çözümler için bizleri tercih edebilirsiniz. Lavabo tıkandı nasıl açılır? diye düşünmeyin Malatya erkan iş tesisat size profesyönel hizmet sunuyor.

Tıkanıklık Açma Artık Çok Kolay
Açma işlemi robot cihazlarla yapılmaktadır. evinizi kirletmeden 20 dk işlem tamamlanmaktadır.
Tıkanıklık Neden Oluşur?
Tıkanıklık boru yağlanmalarından ve atılan bezlerden kaba olarak oluşmaktadır.
Tıkanıklık Oluşmaması İçin Neler Yapılabilir?
mutfak borularına yemek yağları dökülmemeli banyolar için ise şüzgeç kapakları banyo esnasında açık bırakılmamalı.

Boru Tıkanıklığı Nasıl Açılır?
kimyasal ilaç kullanılarak gecici bir cözüm sunar.
Tıkanıklık Açma İşleminde 100% Çözüm Nedir?
Kalıcı cözüm kamera sistemi kullanılarak tıkanıklığın yeri tespit edilerek robot cihazlarla temizlenmesidir.

Tıkanıklık Açma ile Problemlere Son Verin!

Ortaya çıkan maddi külfetin yanında tıkanıklığın mekânı kullanılmaz hale getirmesi ruhsal anlamda da bireylerin sorun yaşamasına sebep olabilmektedir. Tıkanıklık Açma lavabo veya tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklık problemlerini günün her anında çözüme kavuşturmaktadır. Kısa sürede kesin çözümlerle müşteri memnuniyetini hedefleyen Malatya Tıkanıklık Açma saha ekipleri ile her an hizmet sunabilmektedir.

  Tıkanan Tuvaletler Nasıl Açılır?

Tuvalet tıkanıklığı genellikle ıslak mendillerin ve tuvalet kağıtlarının tuvalete atılması ile oluşmaktadır. Bunun dışında tuvalete yanlışlıkla düşürülen nesneler, yer temizliği sırasında kullanılan ve içerisinde toz ve kir gibi nesnelerin fazlasıyla bulunduğu kirli suların bu kalıntılardan arındırılmadan tuvalete dökülmesi, tıkanıklığa neden olmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açmanın akla gelen ilk yöntemi pompa kullanarak, tıkanıklığı açma’ya çalışmaktır. Fakat bu pompalar, eğer tıkanıklık, boruların çok ilerisinde ise, güçlü bir etki sunamazlar.

Bir başka tuvalet açma yöntemi de kimyasal gider açıcı ürünlerin kullanılmasıdır. Bu ürünler sıcak su ile temas ettiğinde tepkimeye girerek, borularda oluşan tıkanıklığı yok etme özelliğine sahiptir. Ancak bunlar kullanılırken dikkatli olunmalı, ciltle temas ettirilmemelidir. Ayrıca bu maddelerin kullanıldığı ortamlarda nefes almak, solunum yollarına zarar vereceğinden dikkatli olunmalıdır. Gider açıcı kimyasal maddeler tuvalet borularına da zarar verebilir.

☎ 0 422 324 84 94 ☎ 0533 764 29 30

Kırmadan Tıkalı Gider Açma

Bu bahsedilen yöntemler, bir tıkanıklıkta ilk olarak başvurulan ve profesyonel olmayan yöntemlerdir. Ancak tuvalet tıkanıklığının kolayca açılabilmesi için çok daha zahmetsiz ve profesyonel yöntemler de bulunmaktadır. Bunlardan biri klavuzla tuvalet açma yöntemidir. Kılavuz adı verilen uzun spiral şeklindeki teller, tıkalı gidere doğru uzatılarak, tıkanıklığa sebep olan nesnenin itilmesi sureti ile tıkanıklık kolayca açılabilir. Bunun haricinde basınçlı makine ile yıkama yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemi uygularken tıkanıklık açmak amacı ile üretilen özel basınçlı makineler kullanılır. Basınçlı makineler, tıkalı boruya tazyikli su vererek, tıkanıklığı kanala doğru itmektedir. Bu sayede yalnızca birkaç dakika içerisinde tuvalet tıkanıklığı sorunundan kurtulmak sağlanmaktadır.

Malatya da tıkanıklık açmaMalatya gider açma, Malatya kameralı tıkanıklık açmaMalatya kanal açmaMalatya Kanalizasyon AçmaMalatya klozet açmaMalatya lavabo açan firmalarMalatya Lavabo AçmaMalatya pimaş açmaMalatya pisuvar açmaMalatya robotla tıkanıklık açmaMalatya su borusu açmaMalatya tıkalı gider açan firmalarMalatya tıkalı kanal açma servisiMalatya tıkalı lavabo açmaMalatya tıkanıklık açan firmaMalatya Tuvalet AçmaTikaniklik acma

 

5.071 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN



Erkan İş Kanalizasyon