0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Tesisatçısı

Tesisatçı

Malatya tesisat, Evinizde oluşabilecek tesisat arızalarına işinde uzman tesisatçı ustalarımız güvenilir ve garantili hizmet sunmaktadır. Musluk batarya tamiri klozet su kaçırması, koku tespiti, petek temizliği, su sızıntı tespiti, lavabo montajı gibi tesisat sorunlarına hizmet sunmaktayız. Su saati değişimi, vana değişimi cihazla su kaçağı tespiti ve tamiri, rutubet tespiti, kanalizasyon görüntüleme cihazları ile arıza konum ve derinlik tespiti gibi konularda hizmetimiz bulunmaktadır.

Tıkanıklık açma

Tuvalet, lavabo su gider tıkanıklıkları evlerde de en çok karşılaştığımız sorunlar arasında gelmektedir gider sorunları bir hayli sıkıntılı ve morel bozucu bir haldir. bunu önlemek için tıkanıklık olmadan önce bazı yollar izleyebilirsiniz tabiki bu gibi tesisat arızaları başınıza gelmeden anlamak çok ta kolay değil. bu gibi tıkanıklık gider problemleri yaşanmadan önce kullanım hatalarının önüne geçmeniz lazım ne dir bu önlemler öncelikle mutfak evye lavabolarda yemek yağlarını giderlere dökmeyiniz belirli aralıklarla lavabo açıcı ilaçlar gidere dökünüz pis su borularının eğimide dikkat ediniz yemek artıklarını lavabonun içinden alınız.

Tesisatçı

Tesisatçı

Banyo Tıkanıklığı Problemleri

Banyolarda en çok karşılaştığımız tıkanıklık problemleri süzgeç kapağını takmayıp haha hızlı çekmesini istemeniz bu yöntem gider borusuna saç kıllarının toplanmasına bu da tıkanıklık sorunu yaşamanıza sebep olmaktadır bu hen evinizin kokması hemde tıkanıklığa sebep olmaktadır.

malatya tesisatçı malatya tesisatçı

Tuvalet borusu Tıkanması

Tuvalet le ilgili tıkanma problemi büyük bir coğunluk kullanım hatası özellikle tuvalet giderine temizlik bezi düşürülmesi veya atılması ıslak mendi atılması ev sahipleri ıslak mendillerin tıkamıyaçağı düşüncesi ıslakmendiler tuvalet kağıdı gibi su da erimemektedir buda dirseklerde toplanması ve kanalizasyon borusun tıkamaktadır.

malatya tesisatçı malatya tesisatçı

Malatya Tesisat Profesyonel Su Tesisat Hizmetleri

Malatya Tesisat Kamera ile kırmadan su kaçağı bulma çalışmalarında, firmamız üstün modern teknolojik aletler ile sorunsuz bir şekilde su kaçaklarının yerini tespit etmektedir. Kamera kullanarak yapılan tespit çalışmaları, kesin çözümler üretmek adına yapılacak çalışmaların temelini oluşturmaktadır. Tesisat sektörünün lideri Malatya tesisat firmamız, Tıkanıklık açma hizmeti veren kurumsal bir firmadır. Kameralı ve bilgisayar destekli cihazlar ile tıkalı olan tuvalet ve giderleri kırmadan açmaktadır. Firmamız 5 adet servis aracı ile Malatya’nın tüm ilçe ve mahallelerine ulaşmaktadır. Tıkalı olan kanalizasyon için firmamız hafta içi ve hafta sonu olmak üzere siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Uygun fiyat hızlı çözüm getiriyoruz.

Tesisatçı