0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Malatya Tesisatçı & Su Tesisatçısı – Sıhhi Tesisat Ustası

Tesisatçı

Malatya tesisat, Evinizde oluşabilecek tesisat arızalarına işinde uzman tesisatçı ustalarımız güvenilir ve garantili hizmet sunmaktadır. Musluk batarya tamiri klozet su kaçırması, koku tespiti, petek temizliği, su sızıntı tespiti, lavabo montajı gibi tesisat sorunlarına hizmet sunmaktayız. Su saati değişimi, vana değişimi cihazla su kaçağı tespiti ve tamiri, rutubet tespiti, kanalizasyon görüntüleme cihazları ile arıza konum ve derinlik tespiti gibi konularda hizmetimiz bulunmaktadır.

Tıkanıklık açma

Tuvalet, lavabo su gider tıkanıklıkları evlerde de en çok karşılaştığımız sorunlar arasında gelmektedir gider sorunları bir hayli sıkıntılı ve morel bozucu bir haldir. bunu önlemek için tıkanıklık olmadan önce bazı yollar izleyebilirsiniz tabiki bu gibi tesisat arızaları başınıza gelmeden anlamak çok ta kolay değil. bu gibi tıkanıklık gider problemleri yaşanmadan önce kullanım hatalarının önüne geçmeniz lazım ne dir bu önlemler öncelikle mutfak evye lavabolarda yemek yağlarını giderlere dökmeyiniz belirli aralıklarla lavabo açıcı ilaçlar gidere dökünüz pis su borularının eğimide dikkat ediniz yemek artıklarını lavabonun içinden alınız.

Tesisatçı

Tesisatçı

Banyo Tıkanıklığı Problemleri

Banyolarda en çok karşılaştığımız tıkanıklık problemleri süzgeç kapağını takmayıp haha hızlı çekmesini istemeniz bu yöntem gider borusuna saç kıllarının toplanmasına bu da tıkanıklık sorunu yaşamanıza sebep olmaktadır bu hen evinizin kokması hemde tıkanıklığa sebep olmaktadır.

malatya tesisatçı malatya tesisatçı

Tuvalet borusu Tıkanması

Tuvalet le ilgili tıkanma problemi büyük bir coğunluk kullanım hatası özellikle tuvalet giderine temizlik bezi düşürülmesi veya atılması ıslak mendi atılması ev sahipleri ıslak mendillerin tıkamıyaçağı düşüncesi ıslakmendiler tuvalet kağıdı gibi su da erimemektedir buda dirseklerde toplanması ve kanalizasyon borusun tıkamaktadır.

malatya tesisatçı malatya tesisatçı

Malatya Tesisat Profesyonel Su Tesisat Hizmetleri

Malatya Tesisat Kamera ile kırmadan su kaçağı bulma çalışmalarında, firmamız üstün modern teknolojik aletler ile sorunsuz bir şekilde su kaçaklarının yerini tespit etmektedir. Kamera kullanarak yapılan tespit çalışmaları, kesin çözümler üretmek adına yapılacak çalışmaların temelini oluşturmaktadır. Tesisat sektörünün lideri Malatya tesisat firmamız, Tıkanıklık açma hizmeti veren kurumsal bir firmadır. Kameralı ve bilgisayar destekli cihazlar ile tıkalı olan tuvalet ve giderleri kırmadan açmaktadır. Firmamız 5 adet servis aracı ile Malatya’nın tüm ilçe ve mahallelerine ulaşmaktadır. Tıkalı olan kanalizasyon için firmamız hafta içi ve hafta sonu olmak üzere siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Uygun fiyat hızlı çözüm getiriyoruz.

Tesisatçı

Malatya Sıhhi Tesisat

 Malatya Sıhhi Tesisat firmamız ile iletişim numaralarından irtibata geçmeniz durumunda alanında uzman ekip arkadaşlarımız, sizler ile iletişime geçerek sorununuza yönelik en iyi ve hızlı çözümü sunacaklar aynı zamanda gelişmiş cihazlar eşliğinde sizlere yardımcı olarak kesin sonuçlar almanız sağlanır. Alanında uzman ekiplerimiz en gelişmiş ve modern cihazlar ile ev ya da iş yerlerinizde meydana tesisat arızalarınızı zaman kaybetmeden çözümlendiriyoruz. Yenimahalle olmak üzere tüm Malatya ilçelerine hizmet sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayarak direk olarak işi yapan ekip arkadaşımızla görüşebilirsiniz.

Sucu numaralari en yakın tesisatci telefon bilgileri

Malatya sıhhi tesisat ekibimizden  alacağınız hizmet sonrası hiçbir problem yaşanmayacağını garantisini sizlere verecek olan firmamız sürdürülebilir müşteri memnuniyetinde en kaliteli ve en hızlı hizmeti almanızı sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen konusunda uzman ekibimiz firmamıza bırakacağınız kaydınıza istinaden sizleri arayarak anında adresinize gelecektir. Sağlam kaliteli hizmet anlayışında kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz firmamız ayrıcalıklı hizmet keyfini yaşamanıza olanak sağlayacak. Gerek pis su tesisatında gerekse temiz su tesisatında yaşanan her türlü problemlerinize  anında teknolojik cihazlar yardımıyla pratik bir şekilde çözebiliyoruz…

malatya sıhhi tesisat

Merkez sucu numaraları: 324 84 94

mobil sucu numaraları : 0533 764 29 30

mabil 2 sucu numarası : 532 132 22 60

Malatya da su tesisat problemleriniz ile ilgili ulaşabileceğiniz telefon numaraları.tüm ilçe ve mahallelerine su tesisatçı hizmeti vermektedir.Evinizde yada iş yerinizde karşılaştığınız tüm su tesisatı sorunları için  tesisatınız ile ilgili bir probleminiz varsa bizi arayın hemen yardımcı olalım. kalorifer tesisatı. sıhhı tesisat.su tesisatı, lavabo wc tıkanıklık açma, Petek bakımı, kombi tesisatı, tıkalı kanal açma , çamaşır makinası tesisatı, su arıza servisi, sıhhi tesisat,Su Tesisatçısı Servisi , Kırmadan Kameralı Su Kaçağı Tespiti , Robotla Tıkalı Gider Açma ve Tüm Su Tesisatı Arızaları montaj hizmeti için bizi arayınız.sucu hizmeti için bizimle iletişim kurabilir ve hemen bir tesisatçı ekibimizi size yönlendirebiliriz.

Malatya sıhhi tesisat

MALATYA SUCU NUMARASI
Su tesisat bakım onarım mobil hizmet servisi

en yakın tesisatçı malatya'da su tesisatçıları 724 acil tesisatçı malatya sıhhi tesisatçılar malatya su tesisat onarım