0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Malatya Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık açma 

Malatya Tıkanıklık açma işlemini kamera görüntüleme sistemleri ile kırmadan cihazlarla yapmaktayız. işinde uzman kadromuz tuvalet tıkanıklığı gibi uzmanlık gerektiren işlerde son sistem ekipmanlarla lavabo açma, banyo açma, tuvalet açma gibi tüm tıkanıklık problemlerinize 30 dk gibi kısa sürede yardımcı oluyoruz. 

malatya tıkanıklık açma

Tıkanan Gider Borusu Açmak için neler yapılabilir
Aradığınız tüm tıkanıklık sorunlarına cözüm üreten ve teknik destek veren güvenilir tesisatçı Hizmeti

Malatya Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Evinizde böyle bir problemle karşılaştığınızda yapmanız gereken tuvalet veya kanalizasyon borularına lavabo nuza su dökmemek tıkanıklığın daire içine su basmaması için bunlara dikkat edin ve hemen bizle irtibata geçin kameralı tıkanıklık açma ekibimiz sizi bu sorundan kalıcı bir şekilde kurtaraçaktır. Eger dilerseniz tıkanıklık problemlerinizi görüntülü olarak bize gönderebilirsiniz. whatsapp Telefon numaramız acil ekip 0533 764 29 30 – 0422 324 84 94

Malatya, da tıkanıklık Sorularınız için
malatya tıkanıklık açma/görüntüleme Battalgazi. Teknik destek için 0533 764 2930 - 0422 324 84 94

Malatya Tıkanıklık Açma

Malatya’da Tuvalet açma yöntemleri?

Malatya kanal açma Evinizin hiçbir yerini kırmadan kirletmeden robot makineyle tıkanıklık açma, görüntüleme cihazlarıyla açmaktayız. Gider tıkanıklığına yol açan konu insanların dikkatsizliğidir bu dikkatsizlikler hatta daha sonralarında kanalizasyon‘ların bile tıkanmasına sebep olabilmektedir. Atılan saç, peçete vb. yabancı cisimler, dökülen yağlar ve yemek atıkları gibi bir çok etken var giderlerin tıkanmasına sebep olur..

Tüm Tıkanıklık Sorunları için
Malatya'da tıkanıklık ile ilgili tüm sorunlarınıza teknik destek hizmeti veriyoruz. 0533 764 2930 - 0422 324 84 94

Lavabo Tıkanıklık Açma?

Bunların hepsi birer tıkanıklık tehdidi temsil etmektedir. İlerleyen dönemlerde bu atıklar nedeni ile tıkanan giderlerden taşacak olan pis atık suları, insanların sağlığı içinde tehdit oluşturur. Biraz daha geniş düşünmek gerekirse bazı mikropsal hastalığa ve mikropların yayılmasına neden olabilirler. İşte bu sıkıntıları yaşamamak için öz verili davranmalı ve yaşan alanlarımızda kullanmak olduğumuz yerlere karşı duyarlı ve temiz olmalıyız. 

Banyo Tıkandı

Banyo tıkanıklığı açma işlemlerinde kırılmadan en son teknoloji ürünü cihazlarla arzu ettiğiniz çözümü uzman firmalar sunuyor. Küvet tıkandı diye çareler ararken uzman servis teknisyenleri görüntüleme cihazları, detektörler, robot kanal açma cihazları ile yardımınıza koşuyor. Banyolarda meydana gelen tıkanıklık sorunlarında mahalledeki tesisatçıdan çözüm isterken küvetin ya da lavabo giderinin çevresindeki fayansların kırılmasını göze almanız gerekmektedir. Bu tür bir hizmet hem evinizi inşaat alanına çevirecek, hem de tıkanıklık açma maliyetinizin katlanmasına neden olacaktır. Banyo tıkanıklıklarında ilkel yöntemler kullanıldığında çözüm yerine daha büyük sorunlarla karşı karşıya kalınabiliyor. Tıkanıklığın yeri çıplak gözle tam olarak tespit edilemiyor. Bu durumda da banyonun birçok yerinin kırılması gerekebiliyor. Oysa soruna hızlı müdahale edilmesi, evinizdeki konfor için son derece önemli.

Banyo Tıkandı nasıl açılır?

Banyo tıkanıklığı açma hizmetinde öncelikle soruna neden olan yabancı cismin tespit edilmesi gerekiyor. Bu cismin ne olduğunu da görüntüleme cihazları aracılığı oluyor. Kimi zaman tıkanıklığa beton parçaları neden olabiliyor. Küvet ve lavabolarda beton parçalarının oluşmasının en büyük nedeni de evde yapılan sıva ve benzeri uygulamalardan sonra, kullanılan aletlerin buralarda yıkanması. Çimento ile karışık kum buralarda donarak suyun akışını önlüyor. Sonrasında yavaş yavaş tıkanma başlıyor ve en sonunda su giderden gitmeyin geri geliyor. Böyle bir sorun oluştuğunda uzman ekipler robotla tıkanıklık açma cihazı kullanıyor ve beton parçalanarak atılıyor.

Bu işlemde banyonun hiçbir yerinde kırma işlemi uygulanmıyor. Dolayısıyla banyo tıkandı kırılması gerekir mi türündeki sorular da ortadan kalkmış oluyor. Kimi zaman banyo tıkanıklıklarına sorunlu pimaş da neden olabiliyor. Pimaşın eğim açısının doğru olup olmadığı da yine umsan ekipler tarafından tespit ediliyor. Bu durumda pimaşın yeniden döşenmesi gerekiyor. Ancak sorun bu tip bir nedenden değil gidere atılan yabancı cisimden kaynaklanıyorsa modern cihazlarla şikayet tamamen sonlandırılıyor.

Banyo dan  su gitmiyor

Banyo tıkanıklığı açma hizmetinde önemli olan işlemin kısa bir süre içinde sonuçlanmasıdır. Çünkü tıkalı banyo komşunuza da zarar vermektedir. Tıkanıklık anlaşıldığı anda uzman ekiplerden destek alınmalıdır. Banyodan su gitmiyor mu? Yapılacak ilk şey kulaktan dolma bilgilerle sorunu gidermeye çalışmak yerine profesyonel yardım almaktır. Uzman ekipler şikayetin bildirilmesinden kısa bir süre sonra adresinize gelecek, modern cihazlarla da tıkanıklığı tamamen ortadan kaldıracaktır. Üstelik bu işlem kısa süre içinde yapılacak, yaşanan mağduriyetin de önüne geçilecektir. Tıkanıklık konusunda önemli olan verilen hizmet süresinin uzunluğu değil, önemli olan sorunun tamamen ortadan kaldırılmasıdır. Sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilecek olan tek yol da en son teknolojilerle tasarlanmış cihazlarla verilen hizmetten geçmektedir.

Malatya’da tıkanıklık açmak için, Malatya Tesisat’ı arayın size en kısa sürede ulaşarak sorununuzu ortadan kaldıracağız. tıkanıklık açma sorun ve talepleriniz için istediğiniz her an bizi 0 533 764 29 30 numaralı iletişim numaramız’dan arayabilirsiniz. Tıkanan tuvalet ve Lavabolar için nasıl bir yol izliyoruz. Kameralı ve robot cihazlarla tıkanan giderleri kırmadan açıyoruz.

Lavabo Tıkandı Ne Yapmalım?
Genelikle lavabo tıkanması yağlanmadan tıkanık problemi yaşanmaktadır cözüm olarak belli aralıklarla yağ cözücü (kostik) kullanılması öneriyoruz.
Tıkanıklık Açma Görüntüleme Sistemleri Ne İşe Yarar?
Kamera görüntüleri arızanın tespitinde olmasa olmaz bir konumdadır tuvalet tıkandı ise kamera ile noktasal bulunmaktadır gerek siz hiçbir masrafa gerek duymadan cözüme odak lı işlem yapılmaktadır.
Malatya Belediyesi Maski Bina İçi Kanalizasyon Tıkanıklarına Bakıyormu?
Bina içi tıkanıklık sorunlarına belediye hizmet vermemektedir
Çalışma saatleri
Hafta içi her gün 07:00 - gece 23:30 ADRES:KAVAKLI BAĞ MAHALLESİ GÖKTUĞ SOKAK 17/C Battalgazi Malatya

Malatya lavabo açma

Malatya su tesisat sektöründe robot cihaz teknolojisini ülkemize ilk tanıştıran firmalardan biridir. Kullandığımız teknoloji sayesinde robotla lavabo açma işleminde hassas çalışmalar yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Görüntülü Kanal Açma

Lavabo tıkanıklığı, bazen yabancı bir cismin pimaş borusunun önünü tıkayarak suyun akışını engellemesinden kaynaklanır. Pimaş borusunun herhangi bir noktasında tıkanıklık meydana gelebilmektedir. Lavabonun giriş kısmına yakın olan noktalarda tıkanıklık meydana gelmişse, tıkanıklığı açmak çok daha kolay olabilir. Tıkanıklık giriş kısmına yakınsa, lavaboda biriken suyun basıncı bile tıkanıklığı açabilmektedir.

Profesyonel firmadan yardım alarak lavabo tıkanıklığını açmak istediğinizde, lavabo tıkanıklığı açmak için adresinize gelen Protesisat ekipleri, tıkalı lavabonun olduğu yerde inceleme yaparlar. Lavabo tıkanıklıkları farklılık göstermektedir. Lavabodan su gitmiyor ise tıkanıklık olduğu anlamına gelirken, lavabodan suyun yavaş akıyor olması lavabonun tamamen tıkanmadığı anlamına gelir. Lavabodan su geri gelmesi ise tıkanıklığın farklı bir noktada olduğu anlamına gelir. Bu durumlar için farklı çalışmalar yapılır.

Robotla lavabo açma

Robotla lavabo açma işlemi için ekiplerimiz; lavabo altındaki sifonu sökerler. Pimaş borusunun giriş kısmından robot cihazın yayını gönderirler. Robot cihazın yayı, pimaş borusu içinde dönerek ilerler. Robot cihazın yayı, tıkanıklığa sebep olan cisme ulaşınca cismi parçalar. Tıkanıklığa sebep olan cisim parçalanmayacak bir cisimse (kıl, tüy veya bez parçası gibi…) robot cihazın yayı döndüğü için bu cisimler yayının ucuna dolanır. Robot cihazı kullanan personel, yayı geri çektiğinde bu cisimlerde pimaş borusunun içinden çekip çıkarılmış olur.

Cihazla lavabo açma

Cihazla lavabo açma işleminde, sadece robot cihaz kullanılması hiçbir zaman yeterli değildir. Çünkü lavabo borusunda başka sorunların olup olmadığının tespit edilmesi gerekir. Bunun içinde kameralı görüntüleme cihazı kullanılır.

Kanalizasyon Açma Arıza Tıkanıklık Temizleme Firması

Malatya ve çevresi uzun yıllara dayanan iş deneyimi uzman personeli son teknoloji ürünü makina ve araç gereç parkı ile her türlü tıkanıklık açma işlerinde uzman firmamız başta kanalizasyon foseptik kuyusu pis su gideri kanal açma lavabo tuvalet klozet banyo pimaş boru tıkanıklığı açma işlerinde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Malatya ve çevresinde ikamet ediyor daire ev villa apartman işyeri ofis gibi mekanlarınızın kanalizasyon borularında su gider kanallarında lavabo tuvalet klozet mutfak pis su giderlerinde bir tıkanıklık meydana gelmesi durumunda Malatya ve çevresinin en uzman tıkanıklık açma ustalarından oluşan ekibimiz arayabilirsiniz.

Malatya içerisindeki müşterilerimize verdiğimiz tıkanıklık açma fiyatları alanında müşteri memnuniyeti odaklı fiyat ve ücret politikası izleyen şirketimiz son teknoloji araçları sayesinde kırmadan dökmeden tıkanıklık yapan noktayı bulup arızayı gidermesinden dolayı müşteriler kırılan ve dökülen yerlerin tekrar fayans vs onarım temizlik işleri ile uğraşmadan sorunlarına çözüm bulmaktadırlar.