Sosyal Medyada Biz}

Malatya Tesisat, Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Su Kaçağı Tespiti, 7/24 Su Tesisatçı. Hemen arayın (05337642930) Telefon.
Malatya Kanalizasyon Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tıkalı Lavabo Açma Cihazla Tıkanıklık Açma Çağrı Merkezinden 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Kanal açma, Tıkalı Gider açma sorunları başta olmak üzere Malatya'da sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Tuvalet tıkanıklığı açma sorun ve talepleriniz için istediğiniz her an bizi 0 533 764 29 30 numaralı iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ; Malatya'da Kamerayla nokta atışı, kırmadan ve dökmeden su kaçaklarının tespitini ve tamiratını yapmaktadır. Malatya su tesisatçı hizmeti için Malatya' nın Tüm İlçeleri ve Köylerine Cihazlarla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti İçin Bizi 7/24 Arayabilirsiniz.

Malatya Tıkanıklık açma Kırmadan Cihazla Açma

Malatya Tıkanıklık açma Kırmadan/Cihazla/Açma

Malatya tıkanıklık açma firmamızın En sık karşılaşılan tıkanıklık türü; borunun içinde bulunan yabancı cismin boruyu tıkayarak suyun akışını engellemesidir. Bu gibi tıkanıklık türlerinde, kanal açma makinesi kullanılır. Kanal açma makinesinin ucuna özel bir aparat takılır. Bu aparat ile tıkanıklığa sebep olan cisim parçalanır ve ya çekip çıkarılır.

Kanalizasyon Açma - Tıkalı Kanal Nasıl Açılır?

Malatya Tıkanıklık Açma

Malatya ilinizde kanalizasyon ve tıkanıklık açma hizmetimizi tüm ilçelerde günün her saatinde 7/24 olarak veriyoruz. Tuvalet tıkanıklığı açma sorun ve talepleriniz için istediğiniz her an bizi ALO  0 (422) 324 84 94 numaralı iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Malatya deprem hasarlı binalarda tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma kanalizasyon tıkanmaları, acil su tesisatcı ustası sucu, malatya su arıza.

✅ MALATYA KANAL GÖRÜNTÜLEME VE TIKANIKLIK AÇMA HİZMETLERİ OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE EN UYGUN FİYATLARDA PROFESYONELCE HİZMET VERMEKTEYİZ.

✅ MALATYA TIKANIKLIK AÇMA TELEFON : 0422 324 84 94 & 0533 764 29 30 NOLU NUMARALARDAN BİZLERE ULAŞARAK KOLAYCA HİZMET ALABİLİRSİNİZ.

✅ PROFESYONEL KADROMUZ VE TEKNOLOJİK CİHAZLARIMIZLA ANINDA SORUNA MÜDAHALE EDİP SİZLERİ BU PROBLEMDEN KURTARIYORUZ.

✅ KANALİZASYON AÇMA HİZMETLERİMİZ ARASINDA GELİŞMİŞ CİHAZLARLA NOKTASAL TIKANIKLIK ALANLARINI GÖRÜNTÜLEYİP SİZLERE RAPOR HALİNDE SUNUYORUZ.

✅ SONRASINDA İSE BİLGİSAYARLI ROBOT CİHAZLARIMIZLA MEYDANA GELEN TIKANIKLIĞI BORULARINIZA VE TESİSATINIZA ZARAR VERMEDEN AÇIYORUZ.

Tıkanıklık açma malatyaTıkalı kanalizasyonlar, Malatya’da profesyonel ekibiz tarafından özel cihazlarla açılabilmektedir. Bu özel cihazlar kanal etrafının kırılmasına gerek kalmadan özel kamera sistemiyle boruların iç kısmını görüntüleyerek sorunun nereden kaynaklandığı tespit edilir. Bu işlemler için son teknoloji ürünlerimizi kullanarak çözüm odaklı çalışmakta olan şirketimizin oluşturmuş olduğu profesyonel bir ekip ile sorun çözülmektedir. Bazen kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içerisinde pimaş tıkanıklığı durumunda kanal açma yöntemi kullanılır. 

Kırmadan Tıkanıklık Açma | %100 Kesin Çözüm

Tıkanıklık açma işlemleri, profesyonel firmalar tarafından yapılması gereken özel bir faaliyet alanıdır. Tıkanıklığın sorunsuz şekilde giderilerek giderin açılması ve kullanımına devam edilmesine ihtiyaç vardır. Bu kapsamda yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ERKAN Tesisat, her türlü tıkanıklık sorununda sizlerin yanındadır.

Firma olarak tıkanıklık açma sorunlarınızda 7/24 hizmetinizdeyiz. Sizlere modern teçhizatlar ve uzman bir ekip ile hizmet veriyoruz. Bu sayede yaptığımız faaliyetlerde çözüm odaklı çalışıyor, sorunun tekrarlanmamasına yönelik her türlü tedbiri alıyoruz.

Tıkanıklık sorunları, yaşam alanlarında karşılaşılacak en can sıkısı problem sahalarından biridir. Söz konusu sorunun kısa sürede çözülmemesi durumunda, yaşam alanlarında tıkanıklığın yaşandığı bölümler kullanılamaz. Bunun yanında ev ya da işyerinde pis kokunun görülmesi kaçınılmaz bir durumdur. Yaşanan gider tıkanıklığı sorunları, doğal olarak hayat konforunu doğrudan etkileyen hususlar arasındadır. Sayılan nedenlerden dolayı soruna derhal müdahale edilmesine ihtiyaç vardır.

Tikaniklik acma kamerası

En İyi Malatya Tıkanıklık Açma

ERKAN Tesisat firması olarak müşterilerimizin yaşam alanlarında karşılaştığı tıkanıklık sorunlarını ve firma olarak yapılan işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz.

 Tuvalet bölümlerinde yaşanan tıkanıklıklar
 Lavaboların tıkanması
 Mutfağın gider hattında yaşanan tıkanıklık sorunları
 Tıkanan giderlerin açılması
 Pimaş açma işlemleri
 Kanalizasyonun açılması
 Logar tıkanıklığının giderilmesi

Tıkanıklık açma sorununuz ne kadar büyük bir problem olursa olsun firma olarak kısa sürede sorunu giderme imkânına sahibiz.

Malatya Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Yaşam alanlarında karşılaşılan en sorunlu tıkanıklık açma problemi tuvaletlerde yaşanan sorunlardır. Tuvaletin kullanılamaması ya da tuvaletin gider deliğinden dışarıya lağım sızması gibi sorunlar kullanıcıyı doğrudan etkileyen problemlerdir. Soruna kısa sürede çözüm bulunmadığı sürece tuvalet kullanılamayacak, yaşam alanında pis koku meydana gelecektir. Bunun yanında soruna müdahalede geç kalınması durumunda çeşitli salgın hastalıklara da davetiye çıkarılabilir.

 Tuvaletin tıkanması durumunda ilk etapta kendinize soruna müdahale etmeyi de düşünebilirsiniz. Tıkanıklık açma işlemi kapsamında kendiniz aşağıdaki işlemleri yapmayı düşünebilirsiniz.
 Tuvaletin tıkanmasının nedeni, tuvalet giderine yabancı cisim atılması ya da suda erime özelliği olmayan tuvalet kâğıtlarının gidere gönderilmesidir.
 Tıkanıklığa neden olan yabancı cisimler gider hattının belli bir noktasından sonra ilerleyemez.
 Tıkanıklığa sebep olan madde görünür noktada ise giderden çıkarmayı düşünebilirsiniz.
 Gider hattındaki borulara zarar vermeyecek şekilde gider hattını çubuk benzeri bir cisimle açmaya çalışabilirsiniz.
 Pompa ile gider hattından basınç oluşturarak giderin açılmasını sağlayabilirsiniz.
 Tuvalet kapağı kullanarak gidere yabancı cisim kaçmasına engel olabilirsiniz.

tıkanıklık açma erkan tesisat

Malatya Tıkanıklık Açma Fiyatları

Malatya tıkanıklık Açma Ne Kadar? Kamera İle Görüntüleme Müdahale Süresi Fiyatı
Tuvalet Tıkanıklığı Açma – Malatya Evet 2 saat 350 TL
Logar Tıkanıklığı Açma (Logar Temizleme) Evet 2 saat 450 TL
Klozet Tıkanıklığı Açma – Malatya Evet 2 saat 350 TL
Lavabo Tıkanıklığı Açma- Malatya Evet 2 saat 350 TL
Mutfak Tıkanıklığı Açma – Malatya Evet 2 saat 350 TL
Banyo Tıkanıklığı Açma – Malatya Evet 2 saat 350 TL
Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma – Malatya Evet 2 saat 400 TL

Tuvalet Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Tuvaletin gider hattının açılması için yukarıdaki işlemleri yaparak da tıkanıklık açma işleminde başarılı olamayabilirsiniz. Bu durumda profesyonel bir hizmet almanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Firmamız tuvalet tıkanıklığı sorununuza kısa sürede çözüm bulacaktır. Tıkanıklık sorunları ile karşılaştığınızda 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz. Web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bize ulaştığınızda kısa süre içinde uzman ekibimiz adresinize gelecektir. Firma olarak tıkanıklık açma kapsamında tuvaletinize yapılan işlemi şu şekilde sıralayabiliriz.

 Öncelikle uzman ekibimiz gerekli keşif faaliyetini yaparak sorunun büyüklüğünü tespit eder.
 Sorunun tuvalet giderinden ya da binanın ana rögarından kaynaklı olması söz konusu olabilir.
 Gider hattına kameralı cihaz ile bakılarak tıkanıklığın hangi noktada olduğu tespit edilir. Modern cihazın görüntü ünitesinden sorunun yaşandığı bölge görülebilir. Bu sayede sorunun büyüklüğü ile ilgili de çözüm için yol haritası belirlenebilir.
 Sorunun tespit edilmesini müteakip robotlu gider açma uygulaması ile sorun kısa sürede ortadan kalkar.
Malatya’da Tıkanıklık açma işlemlerinde kırma işlemi yapılmaz. Bu da müşterilerimizde ayrıca memnuniyet yaratır.

Yukarıdaki profesyonel uygulamalar sayesinde tıkanıklık açma işlemleri sorunsuz şekilde yapılır. Bunun yanında sorunun tekrarlanmaması için de firmamız tarafından müşterilerimize gerekli tavsiyeler verilir.

    

Malatya Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık açma faaliyetlerinde sıklıkla yaptığımız işlemlerden biri de lavabo tıkanıklığının açılmasıdır. Lavabolar, yaşam alanlarında tıkanıklığın en çok yaşandığı bölümlerden biridir. Lavaboya, suda erime özelliği olmayan madde gönderilmesi, traş olurken gidere gönderilen saç, sakal gibi maddeler, lavabonun kısa sürede tıkanmasına neden olur. Bu tür tıkanıklık sorunları ile karşılaştığınızda da tıkanıklığa kendiniz müdahale etmeyi düşünebilirsiniz. Aşağıdaki lavabo açma işlemleri ile sorunu çözmeniz mümkün olabilir.

 Tıkanan lavaboya pompa ile basınç oluşturarak açılmasını sağlayabilirsiniz.
 Lavabonun üst kısmındaki deliklerden şiş benzeri bir madde ile tıkanan noktayı açmaya çalışabilirsiniz.
 Lavabonun alt kısmında bulunan bağlantı borusunu sökmeyi düşünebilirsiniz. Basit bir tornavida ile sökülen borudaki tıkanıklığa neden olan maddeleri temizleyebilirsiniz.
 Tıkanıklığı gidermek için lavabo açıcı kimyasal kullanımını da düşünebilirsiniz.

    Lavabo Açıcı Kimyasal Kullanımı Zararlı Mıdır?

Tıkanıklık açma işlemlerinde insanların aklına ilk önce lavabo açıcı kimyasal kullanımı gelir. Söz konusu kimyasal, içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde lavabonun kısa sürede açılmasını sağlayabilir. Fakat gider hattındaki borulara zarar verdiği için orta ve uzun vadede faydası söz konusu değildir. Bu nedenle firma olarak tıkanıklık açma işlemlerinde kimyasal kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Yukarıda değindiğimiz yöntemlerle lavabonun açılmasını sağlayamazsanız profesyonel destek alarak sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Firma olarak yaptığımız tıkanıklık açma işlemlerini aşağıdaki şekilde gerçekleştiriyoruz.

 Tuvalet tıkanıklığı sorunlarında olduğu gibi keşif yaparak sorunun yaşam alanınızdan mı, binanın ana rögar girişinden mi kaynaklı olduğunu tespit ediyoruz.
 Sorunun lavabodan kaynaklı olduğunu tespit ettiğimizde gider hattına kamera göndererek sorunun hangi noktadan kaynaklandığını ortaya koyuyoruz.
 Problem noktasına robot cihaz göndererek tıkanıklığın açılmasını sağlıyoruz.
 Sorunun tekrar yaşanmaması adına da müşterilerimize destek veriyoruz.

Modern cihazlarla yapılan uygulama sonrasında sorunun kalıcı olarak çözüleceğine emin olabilirsiniz. Tıkanıklık açma işlemlerinde sektörün öncü kuruluşlarından olan firmamızı tercih ederek en doğru seçimi yaptığınızı göreceksiniz.

Malatya Mutfak Gider Açma

Yaşam alanlarında tıkanıklık açma işlemlerinin en çok gerçekleştiği bölümlerden biri de mutfaklardır. Mutfaklar, yaşam alanlarında en çok kullanılan ve gider sorunlarının yaşandığı bölümler arasındadır. Gider hattına yağ benzeri maddelerin gönderilmesi durumunda kısa süre sonra lavabo tıkanabilir. Bunun yanında yemek artıkları da gider hattının belli bir noktada tıkanmasına neden olur.

    Mutfak lavabosunda sıcak su kullanımı, sorunun yaşanmasını nispeten geciktirir. Mutfak gider açma işlemlerinde de soruna ilk etapta kendiniz müdahale etmeyi düşünebilirsiniz. Bu kapsamda, tıkanıklık açma işlemleri için aşağıdaki faaliyetleri yapmanızı tavsiye ediyoruz.

 Tıkanıklık noktasına basit bir pompa yardımı ile müdahale edebilirsiniz. Pompa, oluşturacağı basınç ile tıkanıklığın giderilmesini sağlayabilir.
 Basit bir şiş yardımıyla tıkanıklık noktasına ulaşarak tıkanıklığa neden olan yabancı maddeleri ortadan kaldırabilirsiniz.
 Her ne kadar tavsiye etmesek bile lavabo açıcı kimyasal kullanımı ile tıkanıklığın ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Malatya’da Tıkanıklık açma Firmamızı tercih ederek profesyonel şekilde mutfak lavabosunun açılmasını sağlayabilirsiniz. Tıkanıklık açma işlemi kapsamında mutfak lavabosuna yaptığımız müdahale şu şekildedir.

 Her zaman olduğu gibi öncelikle sorunun kaynağını tespit ediyoruz.
 Uzman ekibimiz ve modern teçhizatımız ile sorunu profesyonel şekilde çözüyoruz.
 Yine tıkanıklığın yaşandığı noktaya kameralı gider açma kapsamında müdahale ediyoruz.
 Kamera ile sorunun nerede yaşandığını tespit ediyoruz.
 Robot cihaz ile kısa sürede sorunu ortadan kaldırıyoruz.
 Tıkanıklık sorununun gider binanın ana logar hattından kaynaklı olduğuna kanaat getirilirse bu kapsamda da müşterilerimize profesyonel destek sağlıyoruz.

Malatya Kameralı tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma işlemlerinde önemli faaliyet alanlarından biri de tıkalı giderin açılmasıdır. Giderin sorunsuz şekilde açılarak müşterilerin sorunlu bölgeyi tekrar kullanmasına imkân tanımak çok önemlidir. Gider açma sorunları ile karşılaşmamak için öncelikle tuvalet ve lavaboların usulüne uygun şekilde kullanılması gerekir. Bu kapsamda alabileceğiniz basit tedbirleri şu şekilde sıralayabiliriz.

 Giderin nereden kaynaklı olarak tıkandığını tespit etmekle işe başlayabilirsiniz.
 Tıkanıklık sorunları zaman zaman basit problemler olabilir.
 Giderin alt kısmında bulunan kısa boruyu sökerek tıkanıklığa neden olan yabancı cisimler ortadan kaldırılabilir.

Tıkanıklık açma işlemi her zaman yukarıda belirtildiği gibi basit şekilde çözülemez. Bunun için profesyonel destek almanız gerekir. Söz konusu ihtiyacınız için vakit kaybetmeden firmamızı arayabilirsiniz. Firma görevlilerimiz kısa sürede adresinize gelerek arıza tespitini yapacaktır. Modern teçhizatlarımız, uzman personelin kullanımı ile sorununuzun kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır.

Malatya tıkanıklık açma

Malatya 7/24 Kırmadan Robotla Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma işlemlerinin kırmadan yapılması esastır. Eski nesil uygulamalarda tesisat firmalarının karşılaştığı sorunlarda direkt olarak kırma işlemi yaptığı görülmektedir. Bu da maddi ve manevi anlamda insanları rahatsız eden hususlardır. Kırma işlemi esnasında etrafın kirlenmesi, yaşam alanındaki estetiğin bozulması söz konusudur. Bunun yanında yapılan işlemin uzun süre devam edeceği de göz önünde bulundurulmalıdır. Tıkanıklık açma işleminin uzun sürmesi demek, yapılan tamirat süresince tıkanıklık bölgesinin kullanılamaması demektir. Bu da doğal olarak çeşitli mağduriyetler yaşanmasına neden olacaktır.

Tıkanıklığın neden olduğu bölümlerden biri de pimaş borusudur. Gider hattında bulunan sağlam bir boru olan pimaş, yabancı maddelerin bu noktaya takılması ile tıkanabilir. Diğer tıkanıklık sorunlarında olduğu pimaşın tıkanması durumunda da tıkanıklığın yaşandığı bölüm kullanılamaz. Bu da yaşam alanlarında çeşitli mağduriyetlerin yaşanması demektir.

Diğer basit tıkanıklık sorunlarını zaman zaman kendiniz de giderebilirsiniz. Basit tıkanıklık sorunlarına tel ya da pompa ile müdahale ederek sorunun ortadan kalkması sağlanabilir. Fakat pimaşın tıkanması durumunda kendiniz tıkanıklık açma işlemi uygulayamazsınız. Bu kapsamda soruna uzman müdahalesine ihtiyaç vardır.

Pimaş Tıkanıklığına Nasıl Müdahale Edilir?

Pimaş tıkanıklıklarının profesyonel bir müdahale ile açılmasına ihtiyaç vardır. Bu kapsamda firmamızdan en iyi hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz. Firma görevlilerimiz arıza sorununun tarafımıza bildirilmesini müteakip kısa sürede soruna müdahale etmek için adresinize gelecektir. Aşağıdaki işlemler yapılarak pimaş açma işlemi gerçekleştirilir.
Pimaşın hangi noktada tıkandığı ile ilgili yine kameralı gider açma cihazından istifade edilir. Monitörden tıkanıklığın hangi noktada olduğu görülür. Buna göre bir yol haritası belirlenerek sorun çözülür.

 Robot cihazla tıkanıklık noktasına müdahale edilir.
 Tıkanıklık kısa sürede açılarak sorunun yaşandığı bölüm kullanılmaya başlanır.
 İhtiyaç duyulması halinde pimaş borusunun değiştirilme işlemi de yapılabilir.

Firmamızı tercih ederek, tıkanıklık açma sorununuz ne kadar büyük olursa olsun gerekli çözüm geliştirilir. Sektörde üstün bir tecrübe ile faaliyetlerini yürüten firmamızdan tüm tıkanıklık sorunlarınıza çözüm bulmak için yararlanabilirsiniz. Firmamız kırma dökme işlemi olmadan tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirecektir.

Tesisat firması seçmek oldukça önemlidir. Piyasadaki bir kısım firmaların tesisat sorununu çözmeye çalışırken çok daha büyük bir soruna sebep oldukları gözlemlenir. Bu tür firmalarla çalışmak, küçük bir sorunu çözmeye çalışırken çok daha büyük sorunlara neden olmak demektir. Hakan Altyapı Tesisat firması olarak sorunlarınızı en kısa yoldan ve ilerleyen zamanda daha büyük sorunlarla karşılaşmayacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Kaliteli hizmeti cazip fiyata alacağınız firmamızdan 7/24 istifade edebilirsiniz.

Malatya Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Firma olarak tıkanıklık açma işlemleri kapsamında yaptığımız faaliyetlerden biri de kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemidir. Uzman ekibimiz, yine modern teçhizatlar kullanarak ve herhangi bir kırma işlemi yapmadan sorunu çözer. Sektörün öncü kuruluşlarından olan firmamızdan istifade ile sorunsuz şekilde işlemin gerçekleştirileceğine emin olabilirsiniz.
Kanalizasyonun tıkanma sebebi olarak birçok neden sayılabilir. Bu kapsamda aşağıdaki sorun sahaları ile karşılaşılması durumunda kanalizasyon tıkanabilir.

 Binanın inşa safhasında yapılan mühendislik ve ustalık hataları,
 Tuvalet ya da gidere atılan yabancı cisimler,
 Suda erime özelliği olmayan maddelerin gider hattına gönderilmesi,
 Gidere atık yağ gibi maddelerin atılması.

Yukarıdaki sorunlarla karşılaşılması durumunda kanalizasyonun tıkanması sorunu ile karşılaşılabilir. Gidere atılan atık yağ gibi maddeler, kanalizasyon girişinde katılaşarak zamanla kanalizasyonun tıkanmasına neden olabilir. Bunun yanında, gider hattına çocuk bezi, oyuncak gibi maddelerin gönderilmesi durumunda da pimaş borusunda tıkanma yaşanabilir. Söz konusu yabancı cisimler pimaş borusundan geçebilirse kanalizasyon girişinde tıkanmaya neden olacaktır.

Malatya tıkanıklık açma 1

Tıkanan Kanalizasyon Nasıl Açılır?

Tüm tıkanıklık açma işlemlerinde olduğu gibi kanalizasyon açma işlemlerinde de firmamız, Malatya’da Tıkanıklık açma profesyonel nitelikli hizmet vermektedir. Bu kapsamda aşağıdaki işlemler uygulanarak soruna kısa sürede çözüm bulunacaktır.

Binanın kanalizasyon kuyusu, temele nazaran daha aşağı bir kot seviyesinde olmalıdır. Bu ana prensibe uyulmazsa bina gideri, şehir ana kanalizasyon hattına ulaşamaz. Bu da belli bir süre sonra tıkanıklığın yaşanmasına neden olur.
Künk borularının arasında boşluk kalması durumunda tıkanıklık gerçekleşebilir. Bunun yanında döşeme esnasında içe çöken boruların da tıkanmaya neden olduğu bilinmektedir.
Yaşanan sorunun nedeni ne olursa olsun firmamız tarafından en optimum çözüm bulunur. Geliştirilen çözüm neticesinde, kısa süre sonra kanalizasyon açılacak ve binada yaşanan mağduriyet sonlanacaktır.

Bina sakinlerinin birçoğu kanalizasyon borusunun nerede olduğunu dahi bilmez. Ancak tıkanıklık yaşandığı zaman bu kuyunun nerede olduğu araştırılır. Malatya’da Tıkanıklık açma Firmamız tarafından verilen yenilikçi hizmet anlayışı sayesinde kanalizasyon kuyusunun nerede olduğu da tespit edilir. Bu da sorunun kısa sürede çözülmesine destek olan önemli bir özelliktir. Tıkanıklık açma sorunlarının çözümünde öncü olan firmamız, kanalizasyon açma işlemlerinde de sektörde söz sahibi bir firmadır. Siz de karşılaştığınız kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarında vakit kaybetmeksizin bize ulaşabilirsiniz.

Malatya Tıkanıklık açma 3

Malatya Logar Tıkanıklığı Açma

Malatya Tıkanıklık açma işlemi kapsamında firmamız tarafından yapılan işlemlerden biri de logar tıkanıklığı açma faaliyetidir. Söz konusu faaliyet de tesisat işlemleri içinde profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Bu anlamda siz de firmamızı tercih ederek tıkanan logarın kısa sürede açılmasını sağlayabilirsiniz.

Logarın tıkanmasının iki farklı nedeni olabilir. Bunların ilki inşa safhasında yapılan ustalık ve mühendislik hatasıdır. Diğeri ise binanın altyapı kapasitesine uygun boruların kullanılmamasıdır. Her iki durumda da kısa süre sonra logar tıkanacaktır. Bunun yanında kullanıcı hatasından kaynaklı olarak da logarın tıkanma sorunları ile karşılaşılabilir. Diğer tıkanıklık açma işlemlerinde olduğu gibi logar açma işlemlerinde de teknolojinin nimetlerinden istifade ediyoruz.

 Öncelikle kameralı cihaz ile tıkanıklığın hangi noktada gerçekleştiğini tespit ediyoruz.
 Sonrasında ise robot cihazımız ile tıkanıklık noktasına müdahale ediyoruz. Yapılan işlem sonrasında kısa sürede logar açılır.
 Logar açma işlemi esnasında boruların değişmesine ihtiyaç duyuluyorsa bu anlamda da müşterilerimize gerekli desteği veriyoruz.

Siz de tüm tıkanıklık açma işlemlerinizde firmamızdan destek alarak soruna en etkin çözümleri bulabilirsiniz. 7/24 sizlere hizmet veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma ile çalışmak istiyorsanız, sizlere bir telefon kadar yakınız.

Tıkanıklık Açma Makinesi

Çatılarda toz, kuş tüyü vb. atıkların yağmur sularıyla birlikte gider borusuna akarak pimaşı tıkamaktadır. Bu gibi Durumlar da Profesyonel ekibimiz gelene kadar suları kapatın, havalandırmaları aktifleştirin. Düşük maliyet ve hızlı çözüm kaynaklı ekibimize 7/24 ulaşabileceğiniz dâhili numaramız iletişim sayfamızda mevcuttur. Bina yapım aşamasındayken inşaat temeli yapılırken pimaşlar sabitlenmediği için dökülen betonla oynama olur eğilimi bozulur ve hatta pimaşlar ayrılıp beton içlerine dolar.

Zamanla kullanılan giderlerde tıkanıklık görülmeye başlar banyo tuvaletlerde klozete atılan tuvalet kâğıdı ya da benzeri maddeler, mutfak da yağ ve yemek atıkları çatılarda toz kuş tüyü gibi istenmeyen yabancı maddeler zamanla kullanımı değişen pimaşlara tutunur ve tıkanıklığa sebep verir.Arızalı kısmın değişmesi demek pimaşların değişmesi demektir buda maliyeti yüksek ve tadilatla olur.

Kameralı Kanal Açma Robotu

Artık teknoloji sayesinde kırmadan kameralı kanal açma robotu ile tıkalı olan yer bulunur ve işaretlenir. Kanal açma robotunun ucuna sarma dediğimiz materyalle işaretli olan yere gönderilir buda maliyeti düşürürerek az bir yer kırarak temizleme yapılır. Kameralı kanal açma cihazımızla pimaşların içerisinde ne var görürüz. Kameralı kanal açma cihazımız ile  tuvalet kâğıdı, peçete, beton kalıntılarını görebilir ve onları pimaş ve kanalizasyon borularını kırmadan açabiliriz. Banyo ve tuvaletlerde yaşanan tıkanmalar  binanın kanalizasyon borularında birikerek  en alt katların tuvaletlerinden taşma geri tepme yapar. Üst kattakiler tuvaleti kullandıkça alt katlara geri gelme yapar.

Malatya’da Tıkanan pimaşlar da evlerde uygulayabileceklerinizin başında sirke ve sıcak su veya lavabo açıcı kimyasal maddeler gelir. Bu kimyasallı kullanırken dikkatli uygulamalıdır bu kimyasal karışım sağlımızı tehdit eder. Ayrıca kesin çözüm değil geçici çözümdür. Pimaşlarımızı bu kimyasal maddeler zarar verir çok etkili oldukları için pimaş lar da delinmeler oluşur. Kanal açma yöntemleri içerisinde diğer bir yanlış eldivenle tıkanıklığa sebep olan maddeyi bulmaya çalışmaktır. 

Kanal Tıkanıklığına sebep olan maddeyi el yordamıyla parçalamaya çalışmak kalıcı değil geçici bir süreç olur tamamen açılmadığı için kanal açma işlemi tamamlanmış sayılmaz ve sorunu sadece erteleme olacaktır. Kanal Tıkanıklığına sebep olan maddeyi el yordamıyla parçalamaya çalışmak kalıcı değil geçici bir süreç olur tamamen açılmadığı için kanal açma işlemi tamamlanmış sayılmaz ve sorunu sadece erteleme olacaktır. Kanal Tıkanıklığına sebep olan maddeyi el yordamıyla parçalamaya çalışmak kalıcı değil geçici bir süreç olur tamamen açılmadığı için kanal açma işlemi tamamlanmış sayılmaz ve sorunu sadece erteleme olacaktır.

Kırıp Dökmeden Pratik Çözüm

Malatya dikenli acmaEvlerde olmazsa olmazlarımız çamaşır ve bulaşık makineleri giderleri de tıkanabilir. Burada oluşan tıkanıklık makinelerimizin verimli çalışmasını da engeller. Evler de uygulanan tıkanıklık açma işlemleri hem makinelerimize hem de onların gider pimaşlarına zarar verir ve ilerleyen zamanlar da size daha büyük maliyetlerle karşınıza çıkabilir. Tıkanık Kanal Açma sorunlarını ertelemek yerine zamanında çözmek ve  uzman ekipten yardım alınabilecek en iyi karar olacaktır.

Malatya ve çevresine verdiğimiz hizmetle son teknolojik kanal açma robotumuz ve kameralı cihazlarımızla siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. İlk önce kameralı cihazımızla pimaşlardaki tıkanıklığa neden olan maddeyi görüntüleyip kanal açma robotu ile o maddeyi oradan çıkarıyoruz.Gelişen teknoloji bizlere birçok alanda kolaylık sağlamıştır bizimde amacımız bu gelişen teknolojiden faydalanmak ve siz müşterilerimize en uygun hizmet vererek müşteri memnuniyet sağlamaktır. Bize ulaşmak için iletişim sayfamızda bulunan telefonlarımızı arayıp randevu almanız yeterli olacaktır. İstanbul ve çevresinde nerede olursa olsun en yakın Kanal Açma Servisi size yönlendirilecektir.

Böylelikle sorun daha da büyüyüp, içerisinden çıkılmaz bir hal alabilmektedir. “]

100% Tıkanıklık Açma-Kırmadan Robotla Tıkanıklık Açma.
Tıkanan giderleri tıkanıklık açma robotu ile kırmadan açıyoruz.

Tıkanan Gider Borusu Nasıl Açılır?
Lavabo Açıcı veya Kostik ile tıkanıklık açma. Tıkanıklığı açmak için kullanılan diğer yöntemlerden biri de kimyasal ürünlerdir.

Yağmur Suyu Gider Tıkanıklığı Nasıl Çözülür?
Merhaba ben dubleks dairede oturuyorum. Evi alalı 3 ay oldu. Yağmur yağdığı zaman terastaki giderden su az gidiyor. Nalbur dan gideri açmak için tel aldım ama 20 santim sonra gitmiyor. Bende süzgecin olduğu yeri kırdım. Beton parçaları vardı temizledim. Sonra hortumu içine sokup su tuttum yine tıkandı gider. Giderin içine kamera ile bakılmasını istiyorum. Nerede ne sorun var tespit edilsin.

Daireyi Lağım Suyu Basıyor Sebebi Ne olabilir?
Buraya cevabı kiracının oturduğu bodrum kat daire var. Bina 9 yıllık. İki defa daireyi lağım suyu bastı. Üst kattakilerin tuvalet suyu daireden çıkıyor. Parkeler bu yüzden mahvoldu. Bunun neden kaynaklandığının tespitini yaptırmak istiyorum. Bilgi verir misiniz.

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır?
Buraya tıkanıklık açma robotu Tıkanıklık açma, özellikle lavabo, pis su giderleri ve tuvalet açma işlemlerinde yapılan uygulamadır.

Makina ile Tıkanıklık Nasıl Açılır?
Lütfen çift tırnak gibi özel karakterler kullanmayınız.

Çalışma saatleri

Hafta içi her gün 07:00 – gece 23:30

ADRES:KAVAKLI BAĞ MAHALLESİ GÖKTUĞ SOKAK 17/C Battalgazi Malatya

Malatya Tıkanıklık Açma