0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma hem bizi hem komşularımızı rahatsız edecek en büyük tesisat sorunlarından birisidir. Zamanla borularda oluşan tortular yüzünden oluşan tıkanıklık sebebiyle sızıntılar ortaya çıkmaktadır. Bu durumda haliyle sağlıksız koşullarda baş göstermektedir. Bir çok kişi karşılaştığı bu tarz durumlarda ya pompa yardımıyla yada sert bir cisimle tıkanıklığı açmaya çabalamaktadır. Bu durum hem sağlık açısından çok elverişsiz olmasının yanı sıra çoğu kez hasarı daha da büyüterek size maliyetini ve tamir süresini arttırır.

 Tuvalet açma konusunda özel robot görüntüleme sistemlerimizle tıkanıklığın durumu doğru bir şekilde tespit edilerek tazyik gücü yüksek makinelerle probleminizi çözmekteyiz. Uygun fiyat politikamız ile bu işi zannettiğinizden çok daha ucuza halledebilirsiniz.

malatya tuvalet tıkanıklığı açma

TUVALET TIKANDI İSE HEMEN BİZİ ARAYIN
Sorunlarınız için teknik destek için 0533 764 2930 hemen Arayın

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır?

Üstelik hızlı, sağlıklı ve profesyonel yollarla Tuvalet tıkanması hakkında biraz daha detay girmek gerekirse şöyle anlatılabilir. Tuvaletler genellikle tuvalet kağıtlarının atılması ile tıkanır. Bu kağıtlar özellikle tuvalet borularının ek yerlerinde birikir ve tıkanıklığa yol açar. Kimi zaman da tuvalete atılan kadın petleri de tıkanıklığa yol açar. Bunlar sifonun çekilmesi ile gitmez, boruların ek yerlerinde birikir. Bu da tuvalet tıkanması sonucunu ortaya çıkarır.

Tuvalet tıkanıklığı açma cihazları da borunun tıkalı olan bölümünü tespit eder ve kalıcı bir şekilde temizler. Bu cihazlar son sistem elektronik aksamlarla tasarlanan görüntüleme makineleridir. Bu makineler uzman personeller tarafından kullanılabilmektedir. Uzman personeller de kurumsal firmalarda bulunur ve bu firmalar sektördeki yenilikleri takip ederek teknik altyapısını sürekli güncellemektedir. Ayrıca yeniliklerle ilgili personelini sürekli eğiten kurumsal firmalar müşterilerinin tüm beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktadır.

Tuvalet Tıkanmasında Çözüm

Tuvalet tıkanması sorunu ile karşı karşıya kalındığında mahalle arasında hizmet veren tesisatçılardan yardım istenmemesi tavsiye edilmektedir. Çünkü bu tesisatçılar tıkanıklığın yerini çıplak gözle tespit etmeye çalışır. Bu da tuvalet giderinin kırılması anlamına gelir. Ayrıca sadece giderin kırılması yetmez giderin açılması için fayans ve seramiklerin de kırılması gerekmektedir. Bu da konutun ya da işyerinin şantiyeye dönüşmesine neden olur. Ayrıca tuvalet tıkanıklığı açmanın maliyeti de yükselmektedir. Kurumsal firmalar ise son sistem cihazları kullanır ve gider borusunu görüntüleme robotları ile inceler.

Bu robotlar tıkanıklığın tam yerini güvenli olarak tespit eder ve elde ettiği görüntüleri bilgisayar ortamına aktararak müşterinin de bu tıkanıklığın nedenini görmesine yardım eder. Sonrasında bu robot özel aparatları ile tıkanıklığa neden olan yabancı cisimleri parçalayarak kanalizasyon sistemine gitmesini sağlar. Bu işlemin ardından profesyonel servis ekipleri yüksek basınçlı su ile kalan küçük parçaları da tamamen temizler. Bu sayede de sorun kalıcı bir şekilde ortadan kalkar.

malatya tuvalet tıkanıklığı

malatya tıkanıklık açma/görüntüleme battalgazi

Kurumsal firmalar bu hizmetlerini hiçbir yeri kırmadan gerçekleştirir. Profesyonel ekipler tuvalet tıkanması sorununu robotlarla yaparken seramik ya da fayanslar kesinlikle karar görmez. Hatta buralarda çizilme bile meydana gelmez. Çünkü bu cihazlar hassastır ve sorunu kolaylıkla ortadan kaldırabilecek şekilde tasarlanmıştır. Tuvalet tıkanıklığını pompa yardımı ile açmaya çalışmak da sorunu kronik bir hale getirebilir. Çünkü pompa yabancı cismi ileri iterek pis su giderlerinin tamamen tıkanmasına da yol açabilir.

Kimyasal maddeler de tüm cisimleri ortadan kaldıramaz. Özellikle gider borusunun içinde moloz ve beton parçaları kaldıysa ve tıkanıklık bundan dolayı meydana geliyorsa kimyasalların yapabileceği hiçbir şey yoktur. Bazı firmalar tıkanıklıkların tamamını kimyasal maddelerle açtıklarını söyleyebilmektedir. Oysa bu kimyasalların ortadan kaldırabileceği cisimler bellidir. Kimyasallar çoğu zaman geçici çözümler yaratabilir. Kalıcı çözüm ise en son teknoloji ile tasarlanan cihazlar aracılığı ile gerçekleştirilebilir.

Malatya tıkanık açma

Profesyonel ekiple tuvalet tıkanması sorunu meydana geldiğinde donanımlı bir şekilde adresinize gelmektedir. Öncelikle görüntüleme cihazları ile tıkanıklığın yerini tespit eden uzman servis ekipleri, bu işlemin ardından açma işlemini yapmaktadır. Çoğu zaman özel helezon yaylar kullanılmakta ve gider borusunun içinde bulunan yabancı cisimler parçalanarak uzaklaştırılmaktadır.

Sorun bu işlemin yapılamayacağı kadar büyükse o zaman tıkanıklığa neden olan parça çekip çıkarılmaktadır. Sonrasında yine yüksek basınçlı su gider borusuna gönderilmektedir. Klasik yöntemlerde tıkanıklık açıldıktan sonra borunun içinde kalıntının kalıp kalmadığı kontrol edilemezdi. Bu nedenle de ama işlemi yapıldıktan belirli bir süre sonra sorunun yenilenmesi ihtimali ortaya çıkardı. Oysa robotlu cihazlarla tıkanıklık açma yönteminde sorun tam olarak ortadan kaldırılabilmektedir. Üstelik sorun kalıcı olarak çözümlenmektedir. Tıkanıklığın nedeni ne olursa olsun cihazlar tuvalet giderindeki boruya kesinlikle zarar vermemektedir. İşlem sırasında gider borusunun hiçbir yerinde çizik bile meydana gelmemektedir. Bu da tuvalet tıkanıklığı hizmetinde ödenen parasal bedelin daha makul seviyelerde olmasına neden olmaktadır. Ancak bu hizmetin alınabilmesi için mutlaka kurumsal firmalarla iletişime geçmek gereklidir.

tuvalet açma malatya

Kavaklıbağ, Malatya Tesisat – Su Kaçağı, Tıkanıklık Açma , Petek Temizliği Servisi, göktuğ sokak, Battalgazi/Malatya

Merkez Tıkanıklık Açma hizmeti için 7/24 acil kaliteli, hızlı ve hesaplı hizmet sunuyoruz. Gider tıkanıklıkları çok büyük sorunlarolarak görünse de üstesinden gelmek doğru firmalar bulunduğu sürece çokta zor değildir. Tamda bu nokta da Hemen size yardımcı olacaktır. www.malatyatesisat.com olarak Türkiye ’nin tüm bölgelerinde tüm gider tıkanıklığı hizmetleri için anlaşmalı üye iş yerlerimiz mevcuttur. Bu firmalardan alacağınız hizmetler garantili, profesyonel ve kaliteli olacaktır. Ayrıca en hesaplı hizmeti de aldığınızı göreceksiniz.

 Tıkanıklık Açma deyince akla  bir çok gider tıkanıklığı gelir bunlardan bazıları şöyledir ;

Hizmetlerimiz;

 1. Lavabo Tıkanıklığı Açma
 2. Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 3. Gider Tıkanıklığı Açma
 4. Logar Tıkanıklığı AÇma
 5. Pimaş Tıkanıklığı Açma
 6. Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
 7. Tıkalı Boru Açma
 8. Küvet Tıkanıklığı Açma
 9. Banyo Tıkanıklığı Açma
 10. Balkon Tıkanıklığı Açma
 11. Wc Tıkanıklığı Açma
 12. Mutfak Tıkanıklığı Açma
 13. Kostik ile tıkanıklık açma
 14. Kimyasal ile Tıkanıklık Açma
 15. Tuz ruhu ile tıkanıklık açma

Merkez Logar Tıkanıklığı Açma

Merkez logar tıkanıklığı açma hizmetini hızlı, kaliteli ve garantili fiyat ve ücretler ile sunuyoruz.  Logar tıkanıklıkları her tesisatçısının üstesinden gelebileceği bir iş değildir. İleride daha büyük sorunlar ile karşılaşmamanız için işinin uzmanı su tesisatçılarından hizmet almalısınız. Bu noktada iyi ücretlere, en hesaplı fiyata, en kaliteli ve hızlı hizmeti alabilirsiniz.

 • Logar Tıkanıklığı Açma
 • Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
 • Foseptik Açma
 • Vidanjör ile tıkanıklık açma
 • Kanal Tıkanıklığı Açma
 • Lağımcı
 • Lağım Tıkanıklığı Açma

En uygun tıkanıklık açma fiyatlarını ve işçilik ücretlerini sunmaktayız. Üstelik  almış olduğunuz hizmeti takip ediyor ve memnuniyetinize önem veriyoruz. En iyi ücret ve fiyatlar malatyatesisat.com ‘da.

Malatya tıkanıklık açma

Vidanjör Nedir  ve Ne İşe Yarar?

Vidanjör foseptik kuyularında biriken atıkları çekmek için kullanılan bir araçtır. Vidanjör ekipmanlarında bulunan parçalar kanalizasyon ve foseptik kuyularında biriken pis suları emerek ve süzgeçten geçirerek kırsal alanlara dökülür.

Uzman Kadrolardan oluşan firmalarımız her türlü tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı, havuz tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı, logar tıkanıklığı, kuyu tıkanıklığı gibi sorunlarda sizlere en hesaplı ve en kaliteli hizmeti sunacaklardır. Kırmadan Dökmeden Robotla Tıkanıklık Açma işlemini yapan firmalarımız  için  hizmet verdikleri müşteriler referanstır.  Tıkanıklık ile karşı karşıya kaldığınızda bu  işi mutlaka işinin ehli bir ustaya danışmanız gerekecektir.

Bilinçsiz yapılan müdahaleler sizi çok zararlı çıkartacaktır. En Hesaplı Tıkanıklık Açma hizmetini www.malatyatesisat.com   da listelenen ustalarımızdan alabilirsiniz. Sizlere minimum sürece maksimum memnuniyetli hizmet sunulacaktır.  Malatya tesisat ile yapılan anlaşmalar sayesinde indirimli ve garantili hizmet alacağınızı garanti ederiz.   Firmalarımız için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Sizde en uygun fiyata en kaliteli hizmeti almak isterseniz. Arayın.

İki Farklı Tıkanıklık Vardır

Bunlardan birincisi pis su tıkanıklığı ikincisi ise temiz su tıkanıklığıdır.

Temiz Su Tesisatının Tıkanması

Dairelerde ve iş yerlerinde sık sık karşılaşılan  sorunlardandır. Uzun yıllar kullanılan temiz su tesisatı,suyun fazla kireçli olması, olası bir ihtimalle şebeke suyunun içinde yosun gelmesi, tesisatın çok dar olması temiz su tesisatının tıkanmasına sebebiyet verecektir. Temiz Su Tesisatını Açmak için firmamızda bulunduğunuz şehirde bir  Gider Tıkanıklığı Açma Ustası Bulup aramanız yeterli olacaktır.

Pis Su Tesisatının Tıkanması

Bilindiği üzere daire en önemli tesisatlarından biri de su tesisatıdır. Tesisat döşerken borulara zarar vermek,yanlış tesisat çekmek, tesisatçının tecrübesiz olması ya da gözden kaçan en ufak  bir sorun  pis su tesisatlarının tıkanmasına sebep olacaktır. Bunların dışında Tuvalet tıkanıklığına sebep olacak etkenler yanlış tuvalet kağıdı kullanımı, tuvalete oyuncak telefon gibi sert cisimler düşürmek, peçeteden daha sert cisimlerin atılması olacaktır. Mutfak Tıkanıklığına ise, yemek atıklarının mutfak lavabosuna dökülmesi, çay limon çekirdeği gibi atıkların dökülmesi, donmuş yağların dökülmesi , katı cisimlerin olduğu suların dökülmesi de mutfak giderinin tıkanmasına sebebiyet verecektir. Banyo tıkanıklığına da  atılan cisimler, saç ve farklı cisimler, kullanılan zararlı atıklar, poşet ve farklı cisimler sebep olacaktır.

malatya tuvalet tıkandı nasıl açılır

malatya tıkanıklık açma

Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon Açma işlemi basit tıkanıklıktan daha zordur.  Tıkanan yere tıkanıklık açma robotları ya da vidanjörler müdahale edilmedir. Bilinçsiz müdahale edilen kanalizasyon tıkanıklığı hiç açılmayıp giderin taşmasına sebep olabilir ve bu da çok büyük hasarlara sebebiyet verir.  Açılamayan Kanalizasyon ve Logar tıkanıklıklarında genelde vidanjör ile müdahale edilir.

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler

Giderlere kaçan herhangi bir cisim, tuvaletlerin, lavaboların, banyo ve havuz giderlerinin yanlış kullanımı, kalitesiz peçete kullanımı, giderlere peçete atılması ya da tuvalet kağıdı yerine farklı kağıt türleri kullanılması, saç, kıl vb. maddelerin atılması, giysi ve bez parçalarının atılması, yemek artıklarının dökülmesi,  büyük  ve sert cisimlerin atılması gibi bir çok etken gider tıkanıklığına sebebiyet verebilir  veya bunların dışında çocukların tuvalet giderine oyuncak atması, düşen telefonlar, anahtarlar  ya da kırılan duvar parçaları da tıkanmaya sebep olacaktır.  Tıkanıklıkları açmanın birçok farklı yöntemleri vardır. Yapacağınız tek şey tıkanıklık sorununda firmamızla iletişime geçmek olacaktır. Firmamız size işinin ehli ve size en  hesaplı ve en kaliteli hizmeti sunacaktır.

Malatya Tıkanıklık Açma Konusunda nerede olursanız  olun günün ve haftanın  her saati  7/24  sizlere hizmet  vermesi için firmalar sunacaktır.  En Hesaplı, en hızlı, en profesyonel, en kaliteli hizmeti  firmamızdan alacağınızı garanti ederiz.  Size en yakın tıkanıklık açma, gider tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, banyo gideri açma, banyo tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma ustalarını yönlendirerek minimum sürede hizmet almanızı sağlıyoruz.

 

Merkez Lavabo Tıkanıklığı Açma

Merkez Lavabo Tıkanıklığı Açma, yemek artıkları veya bulaşıktan arta kalan cisimlerin lavabonun gider borusunu veya pimaş tıkanıklığı ile oluşan bu tıkanıklığı açmak için çeşitli yöntemler
mevcuttur. En başta kimyasal kullanılarak bu tıkanıklar açılabilir. özel olarak imal edilen asit ile boruda oluşan tıkanıklığı açarız. Bu yöntemin yeterli gelmemesi halinde profesyonel cihazlar ile pimaş içerisine girerek tıkanıklık sorununu en uygun fiyatlar ile çözüyoruz.

 • Lavabo Tıkanıklığı
 • Mutfak Lavabo Tıkanıklığı
 • Banyo Lavabo Tıkanıklığı
 • Lavabo Açıcı ile Tıkanıklık Açma

Kanalizasyon Tıkanması

Binaların atık sularının toplandığı alana Kanalizasyon denir. Kanalizasyon tıkanmalarına sebep olan etkenler ise yine  giderlere atılan cisimlerin sert olması, kullanılan kağıt havlu, ıslak mendil ve tuvalet kağıtlarının çözülemeyecek maddelerden oluşması,  temizlik anında kullanılan kimyasalların çözülemeyecek durumda olması ve olduğu gibi giderlere dökülmesi, saç ve ambalaj gibi çöplerin gidere dökülmesi  kanalizasyon hattının tıkanmasına sebep olacaktır. Bu sebeplerin dışında yanlışlıkla tuvaletlere düşürülen telefon, anahtar, oyuncak, para, bez parçaları, cam parçaları, beton parçaları gibi cisimler de kanalizasyon hattına ulaşarak kanalizasyon tıkanıklıklarına neden olacaktır. Ayrıca eskimiş kanalizasyon hattı da bir süre sonra çürümeden kaynaklı kırılacak bu tıkanıklıklara mahal verecektir.

Gider Tıkanıklığı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Malatya tesisat olarak çalıştığımız tüm sektörlerdeki firmalar işinin ehli ustalardan oluşmaktadır. Tıkanıklık Açma Sektörü de bunlardan biridir. Yaptığımız ve Yaptırdığımız tüm işleri
profesyonelcedir. Tıkanıklık Açma işleri sırasında son  model robotik cihazlar ve kameralı görüntüleme sistemleri kullanılır. Bu Cihazlar tıkalı kısmın tamamını görüntüleyebilecek kapasiteye sahip cihazlardır . Görüntüleme sayesinde tıkalı kısmın tespiti yapılır. Bu işlem sonucunda  tıkanıklığın açılacağı yer tespit edilerek  çalışma alanına karar verilir.

Tıkanıklık Açma,  Banyo Tıkanıklığı Açma,   Boru Tıkanıklığı Açma,  Gider Tıkanıklığı Açma, Kanal Tıkanıklığı Açma,  Klozet Tıkanıklığı Açma,  Küvet Tıkanıklığı Açma,  Lavabo Tıkanıklığı Açma,
Logar Tıkanıklığı Açma,  Mutfak Tıkanıklığı Açma,  Pimaş Tıkanıklığı Açma,   Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Logar Tıkanıklığı Açma, Kuyu  Tıkanıklığı Açma, Kanalizasyon Tıkanıklığı, Logar Tıkanıklığı, Kanal Tıkanıklığı Açma, Makine ile Tıkanıklık Açma, Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma Gibi bir çok gider tıkanıklığını Üye iş yerlerimiz en hesaplı ve en kaliteli şekilde açar. Hizmetlerimiz de her zaman müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek ve memnun bırakmak temel çalışma şeklimizdir.

tıkanan tuvalet açma

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Gider tıkanıklığını açmanın bir çok yöntemi olsa da en profesyonel olanı kırmadan dökmeden robotik görüntüleme cihazlarıyla açmak olacaktır. Tıkanıklık Açma işlemi yaparken ekiplerimiz kırma dökme işlemi yapmazlar. Evler, İş yerleri, Okullar, Kurumlar, Cafeler ve daha birçok yerde  bulunan gider tıkanıklıkları işinin ehli ustalarımız tarafından tespit edilerek personellerimiz tarafından son model robotik cihazlarla gider tıkanıklığı açma işlemini yaparlar.  İşinin ehli olmayan firmalar tıkanıklığı kendi yöntemleriyle tespit etmeye çalışarak tespit ettiklerinin zannettikleri yeri kırmaya başlarlar . Fakat kırdıkları yer yanlış yer olabilir. Bu işlemler sizlere hem maddi hem manevi zararlar verebilir. Bu sebepten muhakkak profesyonel ekiplere yaptırmanız gereken bir iştir
tıkanıklık açma işi. Bunun yanı sıra kimyasallarla tıkanıklık açma gibi bir işlem daha vardır mutfak ve lavabolarınız için marketlerde satılan kostik gibi kimyasallar küçük tıkanıklıklar için uygulanabilir fakat büyük tıkanıklıklar için kesinlikle bu kimyasallar işe yaramayacak ve yanlış kullanım sonucu bu kimyasallar sizlere de zarar verecektir.Evde basit tıkalı boru açma yöntemleri

 •  Kimyasal tıkanıklık açıcı ile tıkalı boru ve gider açma,
 • Lavabo aç ilacını sıcak suyla karıştırarak pimaş açma,
 • Sıcak suyla kostik veya şampuan dökerek gider açma,
 • Hortumla tazyikli su sıkılarak gider açma,
 • Asit içeren maden suyu, kola ve gazoz ile gider açma yöntemi

 

Kameralı sistemler ile Tıkanıklık açma

Rögar, apartman ve binadaki atıkların ve pis su borularının  toplandığı yerlerdir, Logarlar bina veya apartmanda tuvalet ve lavabolardan tuvalet kağıtları vb atılan atıkların meydana getirdiği tıkanıklıkla görevini yapamadığı zamanlarda temizlenmesi gerekmektedir. En çok karşılaşılan bir diğer sebep ise, rögarın kendi içinde ki hattında bir borunun zamanla eskiyip çökmesinden oluşmasıdır. Logar giderlerini robotlu cihazlar ve kameralı sistemler ile kırmadan açmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

 • Malatya boru tıkanıklığı açma
 • Malatya cihazla tıkanıklık açma
 • Malatya’da tıkanıklık açma
 • Malatya gider açma
 • Malatya kameralı tıkanıklık açma
 • Malatya lavabo açma hizmeti
 • Malatya tuvalet açan firmalar
 • Malatya tıkalı kanal açma servisi
 • Malatya su borusu açma
 • Malatya tuvalet açma
 • Malatya banyo tıkanıklığı açma
 • Malatya su tesisatçı

 

Robotlu Tıkanıklık Açma

Ev veya iş yerinizdeki tuvalet tıkanıklıkları, mutfak tıkanıklık açma veya ana hat pissu tıkanıklıklarını açmak için genel olarak demir çubuk veya çelik tel ile açılmaya çalışılır, açılırsa şansınız var açılmaz ise işiniz biraz daha çok demektir. Pis su borularının geçtiği yerler kırılıp dökülecek eviniz inşaat haline geçecek, yerler kırılıp tıkanıklık açılıp borular değişecek betonlar atılacak,seramikler ve laminant döşenecek iş bitmiş olacaktı. Yanlış duymadınız bizden önce durum böyleydi.Firmamız günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte envanterine çeşitli tıkanıklık açma cihazları eklemiştir.Tıkanıklık açma sırasında kırıp,dökmek artık geçmişte kaldı ve tıkanıklık açma makineleri ile etrafı kirletmeye gerek kalmadan tıkanan giderleri kısa sürede açıyoruz.Robotlu Tıkanıklık Açma 724 saat profesyonel hizmet vermekteyiz.

Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet tıkanıklığı yanında küvet tıkanıklığı da sıkça görülen sorunlar arasındadır. Tıkanan küveti açmak da önemlibir iştir ve bunu da kırmadan yerine getirmek gerekir. Tüm gider açma hizmetlerini en son teknoloji ile tasarlanmış cihazlarla yapan firmalar, bu işlemi de özel olarak eğitilmiş uzman personeller aracılığı ile yapmaktadır. Pis su gideri tıkanıklığı açma işlemlerinde kullanılan cihazlar arasında bulunan görüntüleme cihazları, tıkanıklığın tam yerini tespit etmektedir. Bu sayede de kırma işlemi uygulanmamaktadır. Tıkalı küvetleri açarken eski tip olanlarda
iki ya da üç fayans kırılması gerekirken tıkalı tuvaletlerde kırma işlemi hiç olmamaktadır. Peki, tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır Robot tıkanıklık açma cihazları, görüntüleme cihazları aracılığı ile tespit edilen sorunu çok kolay bir şekilde açmaktadır. Üstelik işlemi yapark en gider borularına herhangi bir zarar verilmemektedir.

Lavabo tıkandı nasıl açarım, Malatya lavabo açma, lavabodan su gitmiyor ne yapmalıyım, lavabo neden tıkanır, lavabo su akıtıyor. tıkanan lavabo nasıl açılır, lavabo tıkanıklığı açma, tıkalı lavabo nasıl açılır, lavabo tıkanması, tıkanmış klozet nasıl açılır, tıkalı boru açma, lavabo açma yöntemleri, banyo tıkanıklığı nasıl açılır, tıkanan lavaboyu ne açar, tıkanan mutfak gideri nasıl açılır, mutfak tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklığı açma, gider açma, tıkalı lavabo açma yöntemleri, mutfak gideri nasıl açılır, Tuvalet açma yöntemleri, Tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri, Tuvalet tıkandı.

Servis

 • Banyo Gideri Açma
 • Gider Açma
 • Kanal Açma – Tıkalı Kanalizasyon Giderleri Açma
 • Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
 • Klozet Tıkanıklığı Açma
 • Malatya tesisat
 • Mutfak Tıkanıklığı Açma
 • Robotla Pimaş Tıkanıklığı Açma
 • Su Kaçağı Tespiti
 • Tıkalı Boru Açma
 • Tıkalı Boru Açma
 • Tıkalı Mutfak Gideri Açma
 • Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır?
 • Tuvalet Tıkanıklığı açma

 

Robotla Tıkanıklık Açma Nasıl Yapilır?
Gider tıkanıklığını açmanın bir çok yöntemi olsa da en profesyonel olanı kırmadan dökmeden robotik görüntüleme cihazlarıyla açmak olacaktır.
Tıkanan Gider Borusu Nasıl Açılır?
gelişmiş görüntüleme çihazlarıyla yapılmaktadır.
Tuvaletten Suyun Yavaş Çekmesi Nedendir?
Tıkanıklık oluşması sebebiyle gider boruları çekmeyebilir.
Tıkanıklık açma fiyatı?
Tıkanıklık açma fiyatları 150 tl başlamaktadır
Tıkanıklık Açma Kimyasalı Zararlımı?
Makul ölcülerde dökülürse fayda sağlanır fakaç aşırı derecede dökülürse borulara zarar verir
Tıkanıklık Açma Makinesi Kalıcı Çözüm Olurmu?
Evet bu tür profesyonel cihazlar tıkanıklık sorunlarına kalıcı cözüm sunmaktadır.
6.791 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 18 YORUM

 1. Nergiz BULUT dedi ki:

  sayın yetkili oturduğumuz bina 35 yıllık, tüm dairelerde 2 ayda bir tuvalet taşması yaşıyoruz, tesisatçılar bunu çözemiyor, yaptık diyorlar 2 ay sonra yine tıkanıyor, kalıcı bir çözüm sağlıyabilirmisiniz?

  1. Malatya Tesisat dedi ki:

   Nergiz hanım Önce tuvalet tıkanmasının sebebini kamera ile tespit etmemiz gerekmektedir muhtemelen kanal açma makinasıyla acıp gidiyorlar bunun sebeplerini cihazla bulup ondan sonra kalıcı bir cözüm sunarız

 2. Nergiz Bulut dedi ki:

  sayın yetkili oturduğumuz bina 35 yıllık, tüm dairelerde 2 ayda bir tuvalet taşması yaşıyoruz, tesisatçılar bunu çözemiyor, yaptık diyorlar 2 ay sonra yine tıkanıyor, kalıcı bir çözüm sağlıyabilirmisiniz?

 3. Necati Sönmez dedi ki:

  Malatya tesisat yetklisi bizim yerimiz elazığ buraya servis hizmetiniz varmı burdaki ustalarla görüştüm bizim kameramız yeterli uzunlukta değil dediler tıkanıklığın yerini tam olarak gösteremediler bu konu hakkında sizden yardım istiyoruz.

 4. Nihat erinç dedi ki:

  Tıkanık açma makinası borulara zarar verir’mi? belediye maski ekibi geldi açmak için çok uğraştılar olmadı tıkanıklık açma makinası var dediler yerimiz battalgazi boran’da yardımcı olursanız sevinirim.

 5. Nurettin dedi ki:

  Firmamız, apartman ortak gider borusu tıkanıklığını açmak için özel cihazlar kullanarak en kısa sürede sorunu çözmektedir demişsiniz bu cihazlar yerin altındaki boruları kırık veya çökme olduğunu tespit edebiliyormu saygılar.

 6. Aziz BULUT dedi ki:

  Tıkanıklık probleminden dolayı belediyeyi çağırdık kanalı açtılar gittikten sonra tuvalet tıkanıklığı başladı zemin katta bunun için aradık tekrar geldiler daire içi hizmet vermediklerini söylediler özel firmaların bu tür tıkanıklığı cihazlarla yaptığını öğrendik internette araştırdım sizi buldum buna nasıl bir çözüm önerirsiniz birde zemin katlarda aşırı lağım kokusu geliyor bunun önlemenin yolu varmı?

  1. Malatya Tesisat dedi ki:

   Daire içerisindeki tuvalet tıkanıklığı açma işlemini belediye (maski) evet bakmıyor bizler bu tür sorunları robot cihazlarla sorunları gideriyoruz lagım kokusunu tespit cihazlarla denetliyoruz orunu en kısa bir sürede ekibimiz çözeçektir.

 7. Mesut Er dedi ki:

  tuvalet giderinde su çok yavaş gidiyor. Belediye ile tazikli su vurduk yine yavaş gidiyor. Yukarı katlardan atılan bir cisim tarafından tıkanmış olabilir. Yukarı katlardan su dökünce bodrum katındaki alaturka tuvallet’ten su çıkıyor sonra yavaş bir şekilde geri gidiyor. Bu sorunu nasıl giderebilirim ve maliyeti ne olur sizce.

  1. Malatya Tesisat dedi ki:

   Tuvaletten suyun yavaş çekmesi tıkanıklık probleminin olduğunu gösterir binanın zemin boruları muhtemelen tıkandı bu tür problemlerinize bilgisayar destekli görüntüleme cihazlarla sorun kısabir sürede çözüme kavuşturulması gerekmektedir

 8. Kenan aydın dedi ki:

  Tuvalet tıkandı açma işlemini kamera görüntüleme sistemleri ile mi yapıyorsunuz birde ben ara kattayım alt daireye herhangi bir zarar gelirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. Malatya Tesisat dedi ki:

   Kenan bey alt kata herhangi bir zarar gelmiyecektir tuvalet açma işlemini robot cihazlarla ve kamera ile görüntüleyerek yapmaktayız o konuda gönlünüz rahat olsun

 9. Davut Yalçın dedi ki:

  sayın yetkili bizim apartmanda çok ilginç bir problem var binamız 1983 yapımı zemin katlarda koku ve sifonlarda sinek cıkıyor lavabo, tuvalet ve banyo giderlerinde ben ilaçlama firmasını çağırdım zemin katları ilaçladılar biraz internette araştırdım kanalizasyon borularından çıkıyormuş b,z bir çözüm bulamadık siz bize bu konu hakkında nasıl yardımcı olabilirsiniz sizin elinizdeki tıkanıklık açma cihazlarla ve görüntüleme sistemiyle bize yardımcı olabilirmisiniz bu konuda çok müzdaribiz şindiden teşekkür ederim.

 10. ömer aslan dedi ki:

  bostanbaşında oturuyorum klozete kovanın içindeki bezi düşürdüm daha sonra baktımki tuvalet ağır çekiyor su verdim ama çekmiyor bu düşen bezi nasıl çıkartabiliriz alt katlarda tıkanırmı bana nasıl yardımcı olabilirsiniz kamera görüntüleme cihazıyla bezin nerde olduğunu görebilirmiyiz yardımcı olursanız sevinirim

  1. Malatya Tesisat dedi ki:

   Ömer bey bezi tıkanıklık açma makina yardımıyla çıkartabiliriz alt kata her han gi bir zarar vermeden robot cihazlarla sorun basit bir şekilde cözülecektir hiç endişe duyaçağınız bir şey olmayaçaktır

BİR YORUM YAZIN