0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Tuvalet Lavabo Gider Açma

Gider Açma

Tıkanan giderleri tıkanıklık açma robotları ile kırmadan açıyoruz. Malatya’nın tüm mahallelerine fiyat farkı almadan kanalizasyon hizmeti veriyoruz tıkanan tuvalet banyo gideri lavabo tıkanması mutfak pis su borularında oluşan yağlanma’dan kaynaklanan tıkanıklık sorunlarına robot ve görüntüleme cihazlarla temizleme yapmaktayız. Kanalizasyon görüntüleme cihazlarıyla arızanın kaynağını tespit edip çözüm sunuyoruz.

Neden Gider Boruları Tıkanır?

Sürekli olan tuvalet tıkanıklığının sebebini kesin olarak öğrenmek için kameralı tuvalet açma yapılması şarttır. Kırmadan tıkanıklık açma işlemi tamamlandıktan sonra giderin içine kamera ile bakılır ve sebebi kesin olarak öğrenilir.

malatya tıkanıklık açma

tıkanıklık açma

Tıkanıklık açmada kameralı kesin çözüm

Mutfak bölümlerinden dökülen yemek atıkları ve kızartma yağları, tuvaletlerden atılan tuvalet kağıdı ve özellikle ıslak mendil gider tıkanmasına yol açmaktadır. Her ne kadar tıkanan giderler robotla kırmadan özel tıkanıklık açma yöntemleri ile açılsa bile kullanım hatalarını en aza indirmek en doğrusu olacaktır. Gider boruları yapılırken su ve pisliğin gitmesi için borulara belli bir eğim verilmesi gereklidir. Bu eğimin yanlış ölçüde verilmesi giderlerin sürekli tıkanmasına sebep olur. Ayrıca gider borularının iç kısmı zamanla kireç ve yağ tutarak daralır. Gider borularında olan tıkanmaları kameralı makinelerle kırmadan açıyor ve kalıcı çözümler üretiyoruz.