Su Kaçağı Bulma ve Tamirat

Malatya Tesisat su kaçağı bulma işlerinde teknolojik cihazlar kullanır ve su kaçağını noktasal olarak tespit eder. Su kaçak tespitinde akustik dinleme cihazları, termal kamera yöntemi ile adeta konutunuzun röntgeni çekilir.

Kanalizasyon Tamiratı

Acil kanalizasyon onarım hizmetleri sunuyoruz ve 7/24 hizmetinizdeyiz. Beklenmeyen kanalizasyon hattı sorunlarının aşırı strese neden olmasına izin vermeyin. Malatya su tesisatçı telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Petek ve Kombi Tamiratı

Son günlerde artan doğalgaz faturalarının yüksekliğinden şikayetciyseniz sizinde kombi ve peteklerinizi temizletip bir bakım yaptırma zamanınız gelmiştir. Peteklerde oluşan tortular sıcak suyun hızlı dönüşümünü engeller.

Erkan İş Kanalizasyon

Malatya ve çevre illerde kurumsal bir firmadan tesisat hakkında destek almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Bölgemizde bireysel ve kurum olarak bir çok çalışmamız olmakla birlikte hizmetlerimizin tümü fatura edilmektedir.

Malatya Sucu Numaraları

Malatya ve bölgesinde bir çok ile hizmet veren su tesisat ve kanalizasyon arıza firmamız size bir telefon kadar yakın. Bizi aramanız durumunda deneyimli ustalarımız telefonda gerekli bilgilendirmeyi yaptıktan sonra adresinize doğru çıkış yaparlar. Tüm sağlık ve iş güvenliği kurallarına uyarak tesisatla ilgini sorunlarınıza çözüm üretirler.

Tesisatçı Telefon Numarası : 0422 324 84 94 & 0533 764 29 30