0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Kombi Su eksiltiyor

Kombi Su eksiltiyor

KOMBİ SU EKSİLTİYOR?

Kombi su eksiltmesinin birkaç nedeni olabilir. Bu arızanın sebepleri birkaç nedene bağlıdır, bunlar sizin konturülünüzde olabilenler kombi servisinin yapabileceği birde tesisat kaçak tespit ekibinin yapabileceği kaçaklar olabilir bunları simdi sınıflandırıyoruz. Bu tür arızaların zamanla meydana gelebilir tesisatın çalışma zamanı ile alakalı olur bu nedenle kombi bakımınızı düzenli yaptırmanızı tasfiye ediyoruz.kombi bakımı hemde cebinize olumlu yönde etki eder.

 

1. Kombi su eksiltmesi evde sizin yapabileçeğiniz

Genel olarak evde kombi petek tesisatı kontrol edilir muhtemel peteklerin vanalardan damlamaları su eksitmesine sebep olur, pırjör hava alma rekorlardan su eksittebilir bunları bir anahtar yardımıyla sıkarsanız sorun cözülür.

2. Kombi servisinin yapabileceği su eksitmeleri

Su eksitmesinin en cok karşılaştığımız sebepleri genleşme tankının içindeği balonun havasının bitmesi bu hava, peteklerin su sürkülasyon yapmasını sağlar eger havası düşerse peteklerdeki suyu basınç tankının içine ceker bu da basıncın düşmesine sebep olur  diğer sebep ise basınş ventilin kireçlenmesi ve bu nedenle damlama yapması basıncı düşürür.

3. Tesisatta olan gizli su kaçağı?

Bu seçenek kombi tesisat borularında oluşan su kaçaklarıdır bu ne sizin ne de kombi servisinin yapabileçeği birşey değildir bu tür su eksilmeleri profesyönen cihazlarla bulunabileçek arızalardır bu tür kaçaklar bilgisayar destekli su kaçağı tespit cihazlarla bulunur bu tür su eksiltme daha cok tesisat kaynak bağlantılarından oluşan su eksiltme sebepleridir.neden şimdi bu sorun başladı derseniz kombi tesisatı döşenirken arızalı borular hemen kendini belli etmeyebilir zamanla kılcal hatalar sıcak soğuk genleşmesiyle alakalı meydana cıkar.

Neden kombi su eksiltir, kombimde su basıncı düşüyor, kombi arızaya geçti, kombinin suyu eksik, kombi su arızası, kombi su basınç arıza kodu, kombim su eksitme nedenleri, kombi sürekli su eksiltiyor, neden kombi su arızası verdi, kombi su kaçağı, kombiden su damlıyor, kombi su sızdırıyor, kombi su basıncı düşerse ne yapmalı, kombi su basıncı nasıl arttırılır, kombi su basıncı nasıl düşürülür, kombi su basıncı yukselmesi, kombi su basıncı kaç olmalı, kombi basınç göstergesi çalışmıyor, kombi neden su basmaz, kombi kaç litre su ile çalışır, kombi kaçak kimyasalı, kombi su eksiltme problemi, kombi neden su damlatir, kombi genleşme tankı hava basıncı, kalorifer kazanı su basıncı kaç olmalı, kalorifer su eksiltiyor.Detaylı bilgi sitemizde bulabilirsiniz TIKLAYIN

Kombi Su eksiltiyor için yorumlar kapalı
2.999 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN