0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Kombi Su eksiltiyor

Kombi Su eksiltiyor

KOMBİ SU EKSİLTİYOR?

Kombi su eksiltmesinin birkaç nedeni olabilir. Bu arızanın sebepleri birkaç nedene bağlıdır. Bunlar sizin kontrolünüzde olabilenler, kombi servisinin yapabileceği birde tesisat kaçak tespit ekibinin yapabileceği kaçaklar olabilir bunları şimdi sınıflandırıyoruz. Bu tür arızaların zamanla meydana gelebili,r tesisatın çalışma zamanı ile alakalı olur bu nedenle kombi bakımınızı düzenli yaptırmanızı tasfiye ediyoruz. Kombi bakımı hem de cebinize olumlu yönde etki eder.

 

1. Kombi su eksiltmesi evde sizin yapabileçeğiniz

Genel olarak evde kombi petek tesisatı kontrol edilir muhtemel peteklerin vanalardan damlamaları su eksiltmesine sebep olur. Purjör hava alma rekorlardan su eksiltebilir, bunları bir anahtar yardımıyla sıkarsanız sorun çözülür.

2. Kombi servisinin yapabileceği su eksiltmeleri ;

Su eksitmesinin en cok karşılaştığımız sebepleri genleşme tankının içindeki balonun havasının bitmesi bu hava, peteklerin su sürkülasyon yapmasını sağlar eğer havası düşerse peteklerdeki suyu basınç tankının içine çeker bu da basıncın düşmesine sebep olur  diğer sebep ise basınç ventilin kireçlenmesi ve bu nedenle damlama yapması basıncı düşürür.

3. Tesisatta olan gizli su kaçağı?

Bu seçenek kombi tesisat borularında oluşan su kaçaklarıdır. Bu ne sizin ne de kombi servisinin yapabileceği bir şey değildir. Bu tür su eksilmeleri profesyonel cihazlarla bulunabilecek arızalardır. Bu tür kaçaklar bilgisayar destekli su kaçağı tespit cihazlarla bulunur ve bu tür su eksiltme daha çok tesisat kaynak bağlantılarından oluşan su eksiltme sebepleridir. Neden şimdi bu sorun başladı derseniz kombi tesisatı döşenirken arızalı borular hemen kendini belli etmeyebilir zamanla kılcal hatalar sıcak soğuk genleşmesiyle alakalı meydana çıkar.

Neden kombi su eksiltir, kombimde su basıncı düşüyor, kombi arızaya geçti, kombinin suyu eksik, kombi su arızası, kombi su basınç arıza kodu, kombim su eksiltme nedenleri, kombi sürekli su eksiltiyor, neden kombi su arızası verdi, kombi su kaçağı, kombiden su damlıyor, kombi su sızdırıyor, kombi su basıncı düşerse ne yapmalı, kombi su basıncı nasıl arttırılır, kombi su basıncı nasıl düşürülür, kombi su basıncı yukselmesi, kombi su basıncı kaç olmalı, kombi basınç göstergesi çalışmıyor, kombi neden su basmaz, kombi kaç litre su ile çalışır, kombi kaçak kimyasalı, kombi su eksiltme problemi, kombi neden su damlatır, kombi genleşme tankı hava basıncı, kalorifer kazanı su basıncı kaç olmalı, kalorifer su eksiltiyor. Detaylı bilgi sitemizde bulabilirsiniz TIKLAYIN

Kombi Su eksiltiyor için yorumlar kapalı
3.022 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN