Sosyal Medyada Biz}

Malatya Tesisat
Malatya Tesisat, su kaçağı tespiti, kanalizasyon açma, lavabo açma, banyo tıkanıklığı açma, petek temizleme hizmetimizi tüm ilçelerde günün her saatinde 7/24 olarak veriyoruz. Tuvalet tıkanıklığı açma ve mutfak gideri sorun ve talepleriniz için istediğiniz her an bizi 0 533 764 29 30 numaralı iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. Su kaçağı tespiti kırmadan ve noktasal Kaçak su bulma için ileri teknolojiye sahip Termal Kamera ve Akustik dinleme cihazı kullanmaktayız.

Belediye İçi Özel logar Açma Kanalizasyon Arıza Servisi

Belediye İçi Özel logar Açma Kanalizasyon Arıza Servisi

Malatya Logar Açma

Malatya logar açma, kanalizasyon’da  oluşan tıkanıklıkları, logar da oluşan çekme problemlerini kalıcı çözüm sunuyoruz. Tuvalet tıkanıklığı lavabo tıkanması ve banyo giderlerini cihazlarla açma işlemi yapmaktayız. Lağım kokusunu tespit eden cihazlar kaybolmuş logar’lar tespit etmekteyiz lağım borularını nerden geçtigini derinliğini asvalt altında kalmış boruları bulma işlemleri yapmaktayız.

Kanalizasyon Açma

kanalizasyon’da oluşabilecek tıkanıklıkları cihazlarla açma işlemi uyguluyan su tesisatçı firması olarak tamirat ve onarım gerektiren işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Malatya Tesisat tıkalı olan tuvalet lağım, lagar görüntüleme cihazları sayesinde tadilat gerektirmiyen açma işlemi uygulamaktadır.

Logar Açma ve görüntüleme Nasıl yapılır?

Kayıp olan logarları görüntüleme cihazları ile noktasal olarak bulmaktayız. Bunun yanında derinlikleri Çapı ve yönleri bilgisayar ekranında belirlenmektedir.

806 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN