0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Malatya Cihazla Su Kaçağı Bulma

Malatya Cihazla Su Kaçağı Bulma

Malatya Cihazla Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı işleminde önemli olan unsur kırmadan cihazla tespit etmektir. Bu tür tespit işlemleri su tesisatçı firmanın elindeki cihazlarla gerçekleşmektedir tam teşekküllü cihaz olmayan tesisatçılar bu tür işlemleri genellikle tahmini yer kırarak sonuca ulaşmaktadır tabiki buda gereksiz yerlerin kırılması ve ekstra masraf açmaktadır. 

Malatya içindeki su kaçağı tespit işlemleri cihazla kırmadan termal kamera ile su tesisat kaçak sorunlarına kalıcı çözüm sunuyoruz. Daha az maliyet uygun fiyat seçenekleriyle dilerseniz bulduktan sonra tamir ediyoruz.

 

Düşük Maliyetli Onarım  1Yıl Garanti

Su tesisat sorunlarınızı bize bildirin gelip tesisatınızı konturol  edelim su tesisat kaçağını varsa temiz su veya pis su tesisattınızı cihaz yardımıyla arızanın yerini bulalım yapaçağımız işlemleri garanti kapsamında tamir ve onarım yapıp size teslim edelim.

Su Kaçağı Bulma ve Fiyatları

Erkan Tesisat Onarım Tesisat olarak tüm su kaçağı ve sızdırma sorunlarınızı akustik ses dinleme cihazları ve termal kamera yardımıyla noktasal olarak tespit ediyoruz ayrıca kameralı görüntüleme cihazları yardımıyla yada o noktayı kırarak sizlere su kaçağının kaynağını gösteriyoruz. Böylece ileri teknoloji cihazlarla daha hızlı ve güvenilir bir şekilde sorununuzu çözüyoruz. Dilerseniz uygun fiyata onarımını da yapıyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

  • Müşteri hizmetleri servis kaydınız oluşturur ve sahadaki ekiplerimize iletir.
  • Bölgenizdeki ekiplerimiz sizi arayıp 30 dakika içinde adreste olacağını bildirir.
  • Adresinize gelen uzman teknik elamanlarımız sorunu dinleyerek gözle ön kontrollerini yapar.
  • Tesisata pompa bağlanır ve sıcak soğuk su test işlemi yapılır. Kaçak görülmesi durumunda akustik dinleme yöntemiyle su kaçağı noktası bulunur. Kaçak noktası açılıp müşteriye gösterilir ve tespit tamamlanır.
  • Tespiti yapılan kaçak tamiri için yapılması gerekenler ve maliyetler müşterimize bildirilir anlaşma yazılı olarak yapılır ve tamir süreci başlar tamir işlemi bittiminde GARANTİ belgesi servis formu müşterimize teslim edilir ve adresden çıkılır.
  • Arıza pis su hattında ise  Kameralı sistemle pimaş içi görüntüleme işlemi yapılır.
  • Sorun bölgesel olarak tespit edilir ve yapılması gerekenler müşteriye yazılı olarak bildirilir anlaşma sağlanması durumunda onarım için randevu tarihi belirlenir.

Dakikalar İçinde Su Kaçağı Bulmak  Varken Günlerinizi Almasın!

Su kaçakları tespit edilmediği taktirde daha büyük  maddi zararlara yol açacağını biliyor muydunuz? Üstelik bulamadığımız su kaçakları için hiçbir ücret talep etmiyoruz!

39 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN