Sosyal Medyada Biz}

Malatya Su Tesisatcısı ☎️ 0422 324 84 94
Malatya su tesisatçısı, kanalizasyon tıkanıklığı açma sorun ve talepleriniz için istediğiniz her an bizi 0 (422) 324 84 94 numaralı iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. Tıkanan giderleri tıkanıklık açma robotu ile açıyoruz. Malatya Su kaçağı tespiti kırmadan noktasal bulma için ileri teknolojiye sahip Termal Kamera ve Akustik dinleme cihazı kullanmaktayız. MALATYA ilçelerine sucu su tesisatı Tamir Hizmeti veriyoruz Arayın gelip sorunu çözelim ☎️ 0533 764 29 30 AKÇADAĞ, ARAPGİR, ARGUVAN, BATTALGAZİ, DARENDE, DOĞANŞEHİR, DOĞANYOL, HEKİMHAN, KALE, KULUNCAK, PÜTÜRGE, YAZIHAN, YEŞİLYURT, MALATYA Su tesisatçısı Kanalizasyon tıkanıklığı ve sıhhi tesiat hizmeti.

Malatya Su Arıza – Kanalizasyon Arıza – Malatya Tesisat

Malatya Su Arıza – Kanalizasyon Arıza – Malatya Tesisat

Malatya Su Arıza

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü hızlı bir şekilde yapılanmaya devam ediyor. MASKİ Genel Müdürlüğü en önemli hizmetlerden biri olan ‘Alo 185 Arıza’ ihbar hattını kurarak kesintisiz hizmet vermeye başladı.

Kanalizasyon Arıza TLF: 0422 324 84 94

MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, ‘Alo 185 Arıza’ ile ilgili bilgiler verdi. Vatandaşın çok rahatlıkla arıza bildirimi, kaçak su ihbarı, su ve kanalizasyon ile ilgili şikayet ve taleplerini ‘Alo 185 Arıza’ çağrı merkezini arayarak bildirebileceklerini belirten Dr. Özgür Özdemir, “Malatya merkez ve 13 ilçenin tamamında, vatandaşların 7 gün 24 saat ‘Alo 185 Arıza’ hattını arayarak, su ve kanalizasyonla ilgili her türlü arıza, kaçak su ihbarı, şebekeden kaynaklanan su kaçakları ile ilgili ihbar ve imza gerektirmeyen konularda bilgi almaları mümkün olacak. Ayrıca vatandaşlarımız, ‘Alo 185 Arıza’ hattını arayarak su kesintisi ve arıza olan bölgeler hakkında da bilgiler alabilecekler” dedi.

MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir son olarak, ‘Alo MASKİ 185’ hattının Malatya İl sınırları içerisinde, tüm GSM operatörlerinden, ev ve iş telefonlarından aranabildiğini söyledi. 

Malatya Su Arıza Telefon Numarası :

Kanalizasyon arıza telefon numarası

TÜM TESİSAT SORUNLARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

7.388 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN