Sosyal Medyada Biz}

Malatya’nın tüm bölgelerine su tesisatçı ustası, tesisatı arızaları, batarya montajı, musluk tamiri, sıhhi tesisat borusu tamiri, sıhhi tesisat kaçak tespiti, su sızıntı bulma,, kanalizasyon arıza ve tuvalet tıkanıklığı açma. bizi 0 533 764 29 30 arayabilirsiniz.
Malatya ilimizde lavabo, banyo, mutfak, kanalizasyon, tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimizi tüm ilçelerde günün her saatinde 7/24 olarak hizmet veriyoruz tuvalet tıkanıklığı açma sorun ve talepleriniz için istediğiniz her an bizi 0 533 764 29 30 numaralı iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ; Malatya'da Kamerayla nokta atışı, kırmadan ve dökmeden su kaçaklarının tespitini ve tamiratını yapmaktadır. Malatya su tesisatçı hizmeti için Malatya' nın Tüm İlçeleri ve Köylerine Cihazlarla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti İçin Bizi 7/24 Arayabilirsiniz.

Malatya Su Arıza – Kanalizasyon Arıza – Malatya Tesisat

Malatya Su Arıza – Kanalizasyon Arıza – Malatya Tesisat

Malatya Su Arıza

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü hızlı bir şekilde yapılanmaya devam ediyor. MASKİ Genel Müdürlüğü en önemli hizmetlerden biri olan ‘Alo 185 Arıza’ ihbar hattını kurarak kesintisiz hizmet vermeye başladı.

Kanalizasyon Arıza TLF: 0422 324 84 94

MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, ‘Alo 185 Arıza’ ile ilgili bilgiler verdi. Vatandaşın çok rahatlıkla arıza bildirimi, kaçak su ihbarı, su ve kanalizasyon ile ilgili şikayet ve taleplerini ‘Alo 185 Arıza’ çağrı merkezini arayarak bildirebileceklerini belirten Dr. Özgür Özdemir, “Malatya merkez ve 13 ilçenin tamamında, vatandaşların 7 gün 24 saat ‘Alo 185 Arıza’ hattını arayarak, su ve kanalizasyonla ilgili her türlü arıza, kaçak su ihbarı, şebekeden kaynaklanan su kaçakları ile ilgili ihbar ve imza gerektirmeyen konularda bilgi almaları mümkün olacak. Ayrıca vatandaşlarımız, ‘Alo 185 Arıza’ hattını arayarak su kesintisi ve arıza olan bölgeler hakkında da bilgiler alabilecekler” dedi.

MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir son olarak, ‘Alo MASKİ 185’ hattının Malatya İl sınırları içerisinde, tüm GSM operatörlerinden, ev ve iş telefonlarından aranabildiğini söyledi. 

Malatya Su Arıza Telefon Numarası :

Kanalizasyon arıza telefon numarası

TÜM TESİSAT SORUNLARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

7.795 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN