Sosyal Medyada Biz}

Malatya Tesisat, Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 7/24 Su Tesisatçı. Hemen Arayın (05337642930) Telefon.
Malatya Kanalizasyon Arıza, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Lavabo Açma, Banyo Açma ve Su kaçağı tespit Çağrı Merkezinden 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Musluk Kırıldı? Lavabo sifonu nasıl takılır? Klozet Montajı, Duvar içinde kaçak tespiti gibi tesisat sorunlara profesyonel destek almanız en doğrusudur. 0533 764 29 30

Malatya Su Arıza – Kanalizasyon Arıza – Malatya Tesisat

Malatya Su Arıza – Kanalizasyon Arıza – Malatya Tesisat

Malatya Su Arıza

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü hızlı bir şekilde yapılanmaya devam ediyor. MASKİ Genel Müdürlüğü en önemli hizmetlerden biri olan ‘Alo 185 Arıza’ ihbar hattını kurarak kesintisiz hizmet vermeye başladı.

Kanalizasyon Arıza TLF: 0422 324 84 94

MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, ‘Alo 185 Arıza’ ile ilgili bilgiler verdi. Vatandaşın çok rahatlıkla arıza bildirimi, kaçak su ihbarı, su ve kanalizasyon ile ilgili şikayet ve taleplerini ‘Alo 185 Arıza’ çağrı merkezini arayarak bildirebileceklerini belirten Dr. Özgür Özdemir, “Malatya merkez ve 13 ilçenin tamamında, vatandaşların 7 gün 24 saat ‘Alo 185 Arıza’ hattını arayarak, su ve kanalizasyonla ilgili her türlü arıza, kaçak su ihbarı, şebekeden kaynaklanan su kaçakları ile ilgili ihbar ve imza gerektirmeyen konularda bilgi almaları mümkün olacak. Ayrıca vatandaşlarımız, ‘Alo 185 Arıza’ hattını arayarak su kesintisi ve arıza olan bölgeler hakkında da bilgiler alabilecekler” dedi.

MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir son olarak, ‘Alo MASKİ 185’ hattının Malatya İl sınırları içerisinde, tüm GSM operatörlerinden, ev ve iş telefonlarından aranabildiğini söyledi. 

Malatya Su Arıza Telefon Numarası :

Kanalizasyon arıza telefon numarası

TÜM TESİSAT SORUNLARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

Malatya Su Arıza – Kanalizasyon Arıza – Malatya Tesisat için yorumlar kapalı
8.177 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN