0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçak Tespit

Su Kaçak Tespit

Su Kaçağı Nasıl Oluşur ?

Sizin veya bir yakınınızın başına gelmiş olabilecek bir su kaçağı probleminin ana nedeni yapım sırasında oluşan kaynak hatlarından, boruların fabrikasyon hatalarından veya sıcak su borularının gevreyerek özelliğini kaybetmesi sonucu oluşan çatlamalardan kaynaklanmaktadır. PPRC olarak adlandırılan temiz su borularının deforme olması sonucu su kaçakları oluşur, buda hem size hem komşunuza ciddi zararlar verebilir.

Su Kaçağı Nerelerde Görülür ?

Su kaçağı oluşumu probleminin en çok görüldüğü yerler su tüketimi olan mutfak, banyo, tuvalet gibi ev veya iş yerimizdeki bölümlerdir. Bunun yanı sıra temiz su borularının geçtiği salonunuz veya herhangi bir odanızın içinde de görülebilir.

Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz ?

Temiz veya atık su boruları yer altından döşenmiş olduğu için bunları gözle görmek mümkün değildir, oluşan su kaçaklarının yerini belirlemek haliyle zordur. Teknolojinin sunduğu imkanları göz önünde bulundurursak su kaçaklarının yerlerini tespit etmeninde kolay bir yolu olduğunu öğrenebiliriz. Bizim gibi profesyonel kişilerce teknolojiye hakim ve bilinçli bir takım tetkiklerle dairelerinizi kırdırmadan tadilata gerek duymadan oluşan su kaçaklarının tespitini rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Su Kaçağında Doğa Tesisat Farkı

Ev, iş yeri, ofis, mağaza, otel vb. günlük kullanım alanlarınızda oluşan su ile ilgili bütün problemleri ortadan kaldırmaya yardımcı olacak bir profesyonel asistana ihtiyaç duyduğunuzda düzgün referanslara sahip işinin ehli bir firma olan Doğa Tesisattan yardım alabilirsiniz. İstanbul su kaçağı servisi olarak İstanbul ‘un genelinde hizmet vermekteyiz. Su kaçağı bulmak zor bir işlem değildir, doğru kişiler tarafından yapılırsa minimum zahiyatlar ile sorununuz kısa sürede çözülür. Su kaçağınızın sorunsuzca çözülmesi doğa tesisat farkını yaşayın.

Malatya’da Su Kaçak Tespit Cihaz ile kırmadan

su kaçağı su kaçağı su kaçağı bulma

5.174 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN