0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Musluk Nasıl Takılır Hangi Yöne Sökülür

Musluk Nasıl Takılır Hangi Yöne Sökülür

Musluk Nasıl Takılır

Paslı musluk sökmek için yanınızda olması gereken takımları ayarlarken dikkat edilmesi gereken musluk çok eskiyse sizi daha sonra uğraştırmaması için bir çekiç yardımıyla musluğun duvara birleştirme tarafına doğru saat 12 ve saat 6 yönüne küçük darbelerle vurmanız gerekmektedir. Bu vurma işlemi duvar içindeki dirseğin pasını dökmek veya birbirinden musluk ve duvar içindeki dirseğin oynamasını sağlamaktır aksi halde musluk duvar içinde kırılacaktır.

Musluk Nasıl Takılır Musluk Nasıl Sökülür

Musluk Hangi Yöne Sökülür

Musluk sökme yönü sol tarafa sökülür, sağ tarafa takılır veya sıkılır. Musluk değişimi sırasında musluğu sökmek için aşırı güç kullanmak, anahtarla musluğu sökerken ters yöne doğru sıkmak musluğun kırılmasına neden olabilir. Özellikle eski musluklarda aşınma olduğu için musluğun kırılma riski fazladır. Kireçlenmenin etkisinde kalan musluklarda çürüme ve pas etkisiyle çok zorlamanız  bile musluk dibinden kırılabilir. Bu nedenle musluk değişimi sırasında biraz dikkatli olmanız gerekir. Eger musluğu sökerken kırdıysanız bu yazıyı okuyabilirsiniz tıklayın.

Evde paslanmış musluğun sökülmesi veya takılması ile ilgili yazdığımız kısa konumuzda sonuca ulaşamazsanız bizler bir telefon kadar yakınız. Malatya Su Tesisatçı ve kanalizasyon açma firması olan Erkan Tesisat olarak adresinize gelerek sorunu çabucak çözmek bizim görevimizdir.

ERKAN TESİSAT & KANALİZASYON
0533 764 29 30 & 0422 324 84 94

Su tesisatçısının yapması gereken klozet, musluk, tuvalet, batarya sifon gibi sıhhi tesisat donanımlarında yaşanan arızaların tamir ve onarımını yapmaktır. Su kaçağı, tıkanıklık ve petek temizliği gibi sunduğumuz hizmetlerde teknolojiyi kullanmaktayız. En iyi sıhhi tesisat hizmetini almalarını sağlamak için nitelikli ve profesyonel olmasını sağlamak için eğitiyoruz. Aile tarafından işletilen ve işletilen bir işletme olarak, tüm çalışanlarımız, istihdamdan önce bir arka plan kontrolü ve tarama yapmaları önemlidir.

 

 

 

3.281 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN