0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Su Kacagi Bulma Yontemleri

Su Kacagi Bulma Yontemleri

SU KAÇAĞI BULMA YÖNTEMLERİ

Malatya Su kaçağı tespitin de siz ev sahiplerinin kullanabileceği basit yöntemler olduğu gibi bu konularda yardımcı olabilecek profesyonel hizmet veren kurumsal tesisat firmaları bulunmaktadır. Evde kullanabileceğiniz basit yöntemlerden bahsedecek olursak ;

  • Öncelikle tüm musluklar kapalı iken su sayacınızı kontrol edebilirsiniz. Çok küçük su kaçağı veya sızıntısında bu yöntem çok işinize yaramayabilir. Çünkü su sayacının sızıntılara verecek gider tepkisi ibre ile pek belli olmaz.
  • Evinizin tesisatın geçebileceği hatlarını az çok tahmin ediyorsanız bu hat üzerinde ıslaklık ve nemlenme gibi durumlar var mı? Bunu göz ile veya köşe noktaları elinizin dokunma hissi ile anlamaya çalışabilirsiniz.
  • Su kaçağı hakkında şüpheleriniz devam ediyorsa alt kattaki dairenin tavan kısımları göz ile kontrol edilebilir. Tavanda küflenme, su damlacıkları veya boyada kabarma gibi belirtiler sizin dairenizde su kaçağı olabileceğini işaret etmektedir.

Bu tür durumlarda su kaçağının tespit edilmesi zor gibi görünüyor. Çünkü borularda ve kanalizasyon giderlerinde kılcal çatlaklardan meydana gelen kaçaklar bu yöntemlerle tespit edilemez.

MALATYA SU KAÇAĞI TESPİTİNDE PROFESYONEL YÖNTEMLER

  1. Cihazla su kaçağı yöntemi (Dinleme yöntemi ile kaçak su tespiti)
  2. Termal kamera görüntüleme su kaçak tespiti.
  3. Kameralı su kaçağı tespit yöntemi.
  4. Hassas dedektörler ile hat ve kaçak tespiti.

Belirttiğimiz bu kaçak bulma yöntemlerinin her biri usta tesisatçılar ve teknolojik cihazlar kullanılarak en küçük kılcal bir su sızıntısını bile noktasal olarak tespit etmek için kullanılır. İyi bir sıhhi tesisat ustasının ve teknolojinin yardımı ile sizleri ve komşularınızı su kaçak ve benzeri tüm tesisat işlerinizden garantili ve faturalı olarak kurtarıyoruz.

Malatya

Malatya Tesisat firmamız ilimizde ve bölgemizde bir çok tesisat ve su kaçağı sorunlarında 7 gün 24 saat kaliteli ve garantili, uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Sizlere bir telefon kadar yakın olan tesisat işleri firmamız kısa bir süre içerisinde belirttiğiniz adrese gelerek önce ön keşif yaparak size gerekli bilgilendirmeyi sunarlar. İşin ne kadar süreceği, onarım işleminin hangi bölümleri kapsadığı ve fiyat bilgisi vererek işe koyulurlar.

Tecrübeli ustalarımız iş bitiminde eksiksiz bir şekilde su kaçağı ile ilgili tüm sorunları halletmiş olarak evinizden ayrılırlar. Su kaçağı tespiti, kanalizasyon tıkanıklığı, petek temizleme, kombi bakım gibi işlemler için fiyat tarifesi sabit olmak şartı ile ev büyüklüğü, Malatya merkez, ilçe ve çevre şehirler için farklılık gösterebilmektedir.

ERKAN TESİSAT İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Malatya Merkez, İlçeler ve Çevre Tüm illere servisimiz mevcuttur. Sizlerde Su kaçağı, Kanalizasyon Tıkanıklığı, Petek Temizleme, Kombi bakımı gibi tüm tesisat işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Tel : 0 422 324 84 94 & 0533 764 29 30

ERKAN TESİSAT

22 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN