Sosyal Medyada Biz}

Su kaçağınız var ve ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Hemen bizi 0533 764 5329 30 numaralı hattımızdan arayın. Anında gelip kaçağınızı nokta atışı tespit edelim.
Malatya ilimizde lavabo, banyo, mutfak, kanalizasyon, tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimizi tüm ilçelerde günün her saatinde 7/24 olarak hizmet veriyoruz tuvalet tıkanıklığı açma sorun ve talepleriniz için istediğiniz her an bizi 0 533 764 29 30 numaralı iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ; Malatya'da Kamerayla nokta atışı, kırmadan ve dökmeden su kaçaklarının tespitini ve tamiratını yapmaktadır. Malatya su tesisatçı hizmeti için Malatya' nın Tüm İlçeleri ve Köylerine Cihazlarla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti İçin Bizi 7/24 Arayabilirsiniz.

Malatya Su Kaçağı Tespit Ve Tamir

Su Kaçağı’ nı 3 Farlı Yöntemle Bulma

  1. Manometre, gaz veya sıvı akışkanların basıncını ölçmek için kullanılan alettir.
  2. Su kaçağı tespit cihazı tesisattaki kaçağın titeşim sesini duymak için kullanılmaktadır.
  3. Termal kamera, görüntüleme yöntemi olarak gözle görülmeyen IR enerjiyi (ısıyı) esas alan ve görüntünün genel yapısını IR enerjiyi göre oluşmuş renkler ve şekillerin belirlendiği görüntüleme sistemidir.

Su kaçağı işleminde önemli olan unsur kırmadan cihazla tespit etmektir. Bu tür tespit işlemleri su tesisatçı firmanın elindeki cihazlarla gerçekleşmektedir tam teşekküllü cihaz olmayan tesisatçılar bu tür işlemleri genellikle tahmini yer kırarak sonuca ulaşmaktadır tabiki buda gereksiz yerlerin kırılması ve ekstra masraf açmaktadır. 

Malatya içindeki su kaçağı tespit işlemleri cihazla kırmadan termal kamera ile su tesisat kaçak sorunlarına kalıcı çözüm sunuyoruz. Daha az maliyet uygun fiyat seçenekleriyle dilerseniz bulduktan sonra tamir ediyoruz.

 

Kırmadan Su Kaçağı  Tespiti

Su tesisat sorunlarınızı bize bildirin gelip tesisatınızı konturol  edelim su tesisat kaçağını varsa temiz su veya pis su tesisattınızı cihaz yardımıyla arızanın yerini bulalım yapaçağımız işlemleri garanti kapsamında tamir ve onarım yapıp size teslim edelim.

Su Kaçağı Tespit Cihazı

Erkan Tesisat Onarım Tesisat olarak tüm su kaçağı ve sızdırma sorunlarınızı akustik ses dinleme cihazları ve termal kamera yardımıyla noktasal olarak tespit ediyoruz ayrıca kameralı görüntüleme cihazları yardımıyla yada o noktayı kırarak sizlere su kaçağının kaynağını gösteriyoruz. Böylece ileri teknoloji cihazlarla daha hızlı ve güvenilir bir şekilde sorununuzu çözüyoruz. Dilerseniz uygun fiyata onarımını da yapıyoruz.
Malatya su kaçağı tespiti en yakın bölge Mahalle  su kaçağı tespit

cihaz

termal kamera

su kaçak tespiti

kırmadan

kanal görüntüleme

 Malatya Bostanbaşı Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı bulma kamerası
fahrikayahan Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı bulma kamerası
göngör caddesi Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı bulma kamerası
BATTALGAZİ Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı bulma kamerası
çöşnük Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı Tespit kamerası
Hasanbey Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı Tespit kamerası
PAŞAKÖŞKÜ Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı bulma gözlem kamerası
Çilesiz Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı bulma gözlem kamerası
Zaviye Mahallesi  Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı bulma gözlem kamerası

Altınkayısı Bulvarı Su kaçağı Tespiti

Akustik dinleme cihazı Sızıntı bulma Tespit kamerası
Turgut Özal Bulvarı Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Kaçak Tespit kamerası
Yüzakı bulvarı Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı bulma gözlem kamerası
YEŞİLYURT Su kaçağı Tespiti

 

arapgir su kaçağı tespiti

 

Malatya

Malatya, Türkiye’nin büyükşehir statüsündeki otuz ilinden biridir. Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki Yukarı Fırat Bölümü’nde yer alır. 13 ilçesi ve 718 mahallesi bulunan 2021 TÜİK verilerine göre Malatya, 808.692 kişilik nüfusuyla Türkiye’nin yirmi sekizinci en yüksek nüfuslu ilidir.