Sosyal Medyada Biz}

Malatya Tesisat, Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 7/24 Su Tesisatçı. Hemen Arayın (05337642930) Telefon.
Malatya Kanalizasyon Arıza, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Lavabo Açma, Banyo Açma ve Su kaçağı tespit Çağrı Merkezinden 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Musluk Kırıldı? Lavabo sifonu nasıl takılır? Klozet Montajı, Duvar içinde kaçak tespiti gibi tesisat sorunlara profesyonel destek almanız en doğrusudur. 0533 764 29 30

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır? & Tuvalet Gideri Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır? & Tuvalet Gideri Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır? %100 Çözüm

Malatya Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma hem bizi hem komşularımızı rahatsız edecek en büyük tesisat sorunlarından biridir. Zamanla borularda oluşan tortular yüzünden oluşan tıkanıklık sebebiyle sızıntılar ortaya çıkmaktadır. Bu durumda haliyle sağlıksız koşullarda baş göstermektedir. Bir çok kişi karşılaştığı bu tarz durumlarda ya pompa yardımıyla yada sert bir cisimle tıkanıklığı açmaya çabalamaktadır. Bu durum hem sağlık açısından çok elverişsiz hem de  hasarı daha da büyüterek size maliyetini ve tamir süresini arttırır.

Malatya Tıkanıklık Açma Hizmeti

Malatya İlimizde Tuvalet açma konusunda özel robot görüntüleme sistemlerimizle tıkanıklığın durumu doğru bir şekilde tespit edilerek tazyik gücü yüksek makinelerle probleminizi çözmekteyiz. Uygun fiyat politikamız ile bu işi zannettiğinizden çok daha ucuza halledebilirsiniz.

malatya tuvalet tıkanıklığı açma

TUVALET TIKANDI İSE HEMEN BİZİ ARAYIN
Sorunlarınız için teknik destek için 0533 764 2930 hemen Arayın

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır?

Üstelik hızlı, sağlıklı ve profesyonel yollarla Tuvalet tıkanması hakkında biraz daha detay girmek gerekirse şöyle anlatılabilir. Tuvaletler genellikle tuvalet kağıtlarının atılması ile tıkanır. Bu kağıtlar özellikle tuvalet borularının ek yerlerinde birikir ve tıkanıklığa yol açar. Kimi zaman da tuvalete atılan kadın petleri de tıkanıklığa yol açar. Bunlar sifonun çekilmesi ile gitmez, boruların ek yerlerinde birikir. Bu da tuvalet tıkanması sonucunu ortaya çıkarır.

Tuvalet tıkanıklığı açma cihazları da borunun tıkalı olan bölümünü tespit eder ve kalıcı bir şekilde temizler. Bu cihazlar son sistem elektronik aksamlarda tasarlanan görüntüleme makineleridir. Bu makineler uzman personeller tarafından kullanılabilmektedir. Uzman personeller de kurumsal firmalarda bulunur ve bu firmalar sektördeki yenilikleri takip ederek teknik altyapısını sürekli güncellemektedir. Ayrıca yeniliklerle ilgili personelini sürekli eğiten kurumsal firmalar müşterilerinin tüm beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktadır.

Tuvalet Tıkanmasında Çözüm

Tuvalet tıkanması sorunu ile karşı karşıya kalındığında mahalle arasında hizmet veren tesisatçılardan yardım istenmemesi tavsiye edilmektedir. Çünkü bu tesisatçılar tıkanıklığın yerini çıplak gözle tespit etmeye çalışır. Bu da tuvalet giderinin kırılması anlamına gelir. Ayrıca sadece giderin kırılması yetmez giderin açılması için fayans ve seramiklerin de kırılması gerekmektedir. Bu da konutun ya da işyerinin şantiyeye dönüşmesine neden olur. Ayrıca tuvalet tıkanıklığı açmanın maliyeti de yükselmektedir. Kurumsal firmalar ise son sistem cihazları kullanır ve gider borusunu görüntüleme robotları ile inceler.

Bu robotlar tıkanıklığın tam yerini güvenli olarak tespit eder ve elde ettiği görüntüleri bilgisayar ortamına aktararak müşterinin de bu tıkanıklığın nedenini görmesine yardım eder. Sonrasında bu robot özel aparatları ile tıkanıklığa neden olan yabancı cisimleri parçalayarak kanalizasyon sistemine gitmesini sağlar. Bu işlemin ardından profesyonel servis ekipleri yüksek basınçlı su ile kalan küçük parçaları da tamamen temizler. Bu sayede de sorun kalıcı bir şekilde ortadan kalkar.

malatya tuvalet tıkanıklığı

Malatya tıkanıklık açma/görüntüleme Battalgazi

Kurumsal firmalar bu hizmetlerini hiçbir yeri kırmadan gerçekleştirir. Malatya Tesisat Profesyonel ekipler tuvalet tıkanması sorununu robotlarla yaparken seramik ya da fayanslar kesinlikle karar görmez. Hatta buralarda çizilme bile meydana gelmez. Çünkü bu cihazlar hassastır ve sorunu kolaylıkla ortadan kaldırabilecek şekilde tasarlanmıştır. Tuvalet tıkanıklığını pompa yardımı ile açmaya çalışmak da sorunu kronik bir hale getirebilir. Çünkü pompa yabancı cismi ileri iterek pis su giderlerinin tamamen tıkanmasına da yol açabilir.

Kimyasal maddeler de tüm cisimleri ortadan kaldıramaz. Özellikle gider borusunun içinde moloz ve beton parçaları kaldıysa ve tıkanıklık bundan dolayı meydana geliyorsa kimyasalların yapabileceği hiçbir şey yoktur. Bazı firmalar tıkanıklıkların tamamını kimyasal maddelerle açtıklarını söyleyebilmektedir. Oysa bu kimyasalların ortadan kaldırabileceği cisimler bellidir. Kimyasallar çoğu zaman geçici çözümler yaratabilir. Kalıcı çözüm ise en son teknoloji ile tasarlanan cihazlar aracılığı ile gerçekleştirilebilir.

Robotla Tıkanıklık Açma Nasıl Yapilır?
Gider tıkanıklığını açmanın bir çok yöntemi olsa da en profesyonel olanı kırmadan dökmeden robotik görüntüleme cihazlarıyla açmak olacaktır.
Tıkanan Gider Borusu Nasıl Açılır?
gelişmiş görüntüleme çihazlarıyla yapılmaktadır.
Tuvaletten Suyun Yavaş Çekmesi Nedendir?
Tıkanıklık oluşması sebebiyle gider boruları çekmeyebilir.
Tıkanıklık açma fiyatı?
Tıkanıklık açma fiyatları 150 tl başlamaktadır
Tıkanıklık Açma Kimyasalı Zararlımı?
Makul ölcülerde dökülürse fayda sağlanır fakaç aşırı derecede dökülürse borulara zarar verir
Tıkanıklık Açma Makinesi Kalıcı Çözüm Olurmu?
Evet bu tür profesyonel cihazlar tıkanıklık sorunlarına kalıcı cözüm sunmaktadır.
9.771 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM

 1. Necati Sönmez dedi ki:

  Malatya tesisat yetklisi bizim yerimiz elazığ buraya servis hizmetiniz varmı burdaki ustalarla görüştüm bizim kameramız yeterli uzunlukta değil dediler tıkanıklığın yerini tam olarak gösteremediler bu konu hakkında sizden yardım istiyoruz.

 2. Nihat erinç dedi ki:

  Tıkanık açma makinası borulara zarar verir’mi? belediye maski ekibi geldi açmak için çok uğraştılar olmadı tıkanıklık açma makinası var dediler yerimiz battalgazi boran’da yardımcı olursanız sevinirim.

 3. Nurettin dedi ki:

  Firmamız, apartman ortak gider borusu tıkanıklığını açmak için özel cihazlar kullanarak en kısa sürede sorunu çözmektedir demişsiniz bu cihazlar yerin altındaki boruları kırık veya çökme olduğunu tespit edebiliyormu saygılar.

 4. Aziz BULUT dedi ki:

  Tıkanıklık probleminden dolayı belediyeyi çağırdık kanalı açtılar gittikten sonra tuvalet tıkanıklığı başladı zemin katta bunun için aradık tekrar geldiler daire içi hizmet vermediklerini söylediler özel firmaların bu tür tıkanıklığı cihazlarla yaptığını öğrendik internette araştırdım sizi buldum buna nasıl bir çözüm önerirsiniz birde zemin katlarda aşırı lağım kokusu geliyor bunun önlemenin yolu varmı?

  1. Malatya Tesisat dedi ki:

   Daire içerisindeki tuvalet tıkanıklığı açma işlemini belediye (maski) evet bakmıyor bizler bu tür sorunları robot cihazlarla sorunları gideriyoruz lagım kokusunu tespit cihazlarla denetliyoruz orunu en kısa bir sürede ekibimiz çözeçektir.

 5. Mesut Er dedi ki:

  tuvalet giderinde su çok yavaş gidiyor. Belediye ile tazikli su vurduk yine yavaş gidiyor. Yukarı katlardan atılan bir cisim tarafından tıkanmış olabilir. Yukarı katlardan su dökünce bodrum katındaki alaturka tuvallet’ten su çıkıyor sonra yavaş bir şekilde geri gidiyor. Bu sorunu nasıl giderebilirim ve maliyeti ne olur sizce.

  1. Malatya Tesisat dedi ki:

   Tuvaletten suyun yavaş çekmesi tıkanıklık probleminin olduğunu gösterir binanın zemin boruları muhtemelen tıkandı bu tür problemlerinize bilgisayar destekli görüntüleme cihazlarla sorun kısabir sürede çözüme kavuşturulması gerekmektedir

 6. Kenan aydın dedi ki:

  Tuvalet tıkandı açma işlemini kamera görüntüleme sistemleri ile mi yapıyorsunuz birde ben ara kattayım alt daireye herhangi bir zarar gelirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. Malatya Tesisat dedi ki:

   Kenan bey alt kata herhangi bir zarar gelmiyecektir tuvalet açma işlemini robot cihazlarla ve kamera ile görüntüleyerek yapmaktayız o konuda gönlünüz rahat olsun

 7. Davut Yalçın dedi ki:

  sayın yetkili bizim apartmanda çok ilginç bir problem var binamız 1983 yapımı zemin katlarda koku ve sifonlarda sinek cıkıyor lavabo, tuvalet ve banyo giderlerinde ben ilaçlama firmasını çağırdım zemin katları ilaçladılar biraz internette araştırdım kanalizasyon borularından çıkıyormuş b,z bir çözüm bulamadık siz bize bu konu hakkında nasıl yardımcı olabilirsiniz sizin elinizdeki tıkanıklık açma cihazlarla ve görüntüleme sistemiyle bize yardımcı olabilirmisiniz bu konuda çok müzdaribiz şindiden teşekkür ederim.

 8. ömer aslan dedi ki:

  bostanbaşında oturuyorum klozete kovanın içindeki bezi düşürdüm daha sonra baktımki tuvalet ağır çekiyor su verdim ama çekmiyor bu düşen bezi nasıl çıkartabiliriz alt katlarda tıkanırmı bana nasıl yardımcı olabilirsiniz kamera görüntüleme cihazıyla bezin nerde olduğunu görebilirmiyiz yardımcı olursanız sevinirim

  1. Malatya Tesisat dedi ki:

   Ömer bey bezi tıkanıklık açma makina yardımıyla çıkartabiliriz alt kata her han gi bir zarar vermeden robot cihazlarla sorun basit bir şekilde cözülecektir hiç endişe duyaçağınız bir şey olmayaçaktır

BİR YORUM YAZIN