Sosyal Medyada Biz}

Malatya Su Tesisatçısı 7/24 Hizmet servisi: Tesisat arızaları, batarya montajı, musluk tamiri, sıhhi tesisat borusu kaçak tespiti, sızıntı bulma, kanalizasyon arıza görüntüleme ve tuvalet tıkanıklığı açma.bizi 0 533 764 29 30 arayabilirsiniz.
Malatya Kanalizasyon Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tıkalı Lavabo Açma Cihazla Tıkanıklık Açma Çağrı Merkezinden 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Kanal açma, Tıkalı Gider açma sorunları başta olmak üzere Malatya'da sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Tuvalet tıkanıklığı açma sorun ve talepleriniz için istediğiniz her an bizi 0 533 764 29 30 numaralı iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ; Malatya'da Kamerayla nokta atışı, kırmadan ve dökmeden su kaçaklarının tespitini ve tamiratını yapmaktadır. Malatya su tesisatçı hizmeti için Malatya' nın Tüm İlçeleri ve Köylerine Cihazlarla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti İçin Bizi 7/24 Arayabilirsiniz.

Malatya Su Tesisatçısı & Tesisat Tamir 0533 764 29 30

Malatya Su Tesisatçısı & Tesisat Tamir 0533 764 29 30

Malatya Su Tesisatçısı

Malatya’da Güvenilir Su Tesisatçısı hizmeti Firmamız Malatya Tesisat’ı arayın, size en kısa sürede ulaşarak sorunu ortadan kaldıracağız. En yakın tesisatçı tamir ekibimiz sorun ve talepleriniz için istediğiniz her an bizi 0 533 764 29 30 numaralı iletişim numaramız’dan arayabilirsiniz.

En Yakın tesisatçı su kaçağı tespit cihaz termal kamera su kaçak tespiti kırmadan kanal görüntüleme
 Malatya Bostanbaşı Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı bulma kamerası
fahrikayahan Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı bulma kamerası
göngör caddesi Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı bulma kamerası
BATTALGAZİ Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı bulma kamerası
çöşnük Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı Tespit kamerası
Hasanbey Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı Tespit kamerası
PAŞAKÖŞKÜ Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı bulma gözlem kamerası
Çilesiz Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı bulma gözlem kamerası
Zaviye Mahallesi  Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı bulma gözlem kamerası

Altınkayısı Bulvarı Su kaçağı Tespiti

Akustik dinleme cihazı Sızıntı bulma Tespit kamerası
Turgut Özal Bulvarı Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Kaçak Tespit kamerası
Yüzakı bulvarı Su kaçağı Tespiti Akustik dinleme cihazı Sızıntı bulma gözlem kamerası
YEŞİLYURT Su kaçağı Tespiti

 

Malatya  Su Tesisat Tamir Fiyatları

En İyi Malatya Su Tesisatçısı

Tamir  montaj Servis Hizmeti Fiyatı
En Yakın tesisatçı – Malatya Evet Servis 150 TL
Bostanbaşı su Tesisatçısı Evet Evet TL
Malatya Su Tesisat Malzemeleri Evet Evet TL
Malatya Sucu Evet Yapılan işlem  TL
 Malatya musluk Tamircisi Evet Evet 150 TL
Banyo Tıkanıklığı Açma – Malatya Evet 1 saat 350 TL
Malatya Duşakabin tamiri Evet 2 saat 300 TL

Malatya Su Tesisatçıları Su Tesisat Tamiri

En Yakın Malatya Su Tesisatçısı

Malatya Su tesisatçısı sorun ve talepleriniz için istediğiniz her an bizi 0 533 764 29 30 numaralı iletişim numaramız’dan arayabilirsiniz. Su tesisatı Servisi olarak Malatya ve tüm ilçelerinde tüm sıhhi tesisat ve tıkanıklık açma sorunlarınıza anında hizmet veriyoruz. Malatya Tesisatçı firmamızda su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, gider tıkanıklığı açma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

En iyi Tesisatçı

Malatya su tesisatçıları, kısaca klozet,musluk,onarımları su tesisat borularındaki arızaların giderilmesi tıkalı lavabo tuvaletlerin açılması gibi hizmetleri vermekteyiz bölgenize acil tesisatçı çağırmak için merkezimizi arayabilirsiniz. Ana su vanası değişimi, musluk tamiri, tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, klozet arıza tamiri, lavabo montajı, güneş enerjisi tamiri, doğalgaz ve kombi bakımı, kanalizasyon temizliği, petek temizleme. Malatya su tesisatçıları, sucu numaraları, Malatya da klozet, musluk tamiri, onarımları su tesisat borularındaki arızaların giderilmesi tıkalı lavabo tuvaletlerin açılması Tamir ustası. Çöşnük su tesisat, fahrikayahan su tesisat, Bostanbaşı su tesisat, özalper su tesisat, paşaköşkü su tesisat, temelli su tesisat.

su-tesisatçı-malatya malatya su tesisatçı-su kaçağı tespiti

Malatya Musluk Tamircisi

Su tesisatı sorunlarını gidermek için profesyonel hizmet almak ve Musluk ve küvet gibi su tesisatı malzemesi ve diğer ilgili ürünler. İç mekan tasarımı veya dekorasyonu hizmetleri. Çatı kaplama, onarım veya değişimi sıhhi tesisat tadilat Ev onarım veya tadilat işleri Siz değerli müşterilerimizin ev, işyeri, mesken, fabrika, site ve her türlü tesisat barındıran yapılarında herhangi bir kanalizasyon açma logar tıkanıklığı, tesisat ve su kaçağı tespiti gibi arızalarında zamanında ve profesyonelce müdahale ederek, sizleri daha fazla masraf ve zarardan korumayı ilke edinmiştir. Yıllara dayanan tecrübemiz ve yaptığımız çalışmalar bunun kanıtı olmaktadır. Tüm tesisat arızalarında, kanalizasyon arızalarında ve bakım çalışmalarında sizlere destek olmak ana amacımızdır.

Malatya Tıkanıklık Açma

MALATYA KANALİZASYON TELEFON : 0422 324 84 94 & 0533 764 29 30 NOLU NUMARALARDAN BİZLERE ULAŞARAK KOLAYCA HİZMET ALABİLİRSİNİZ. PROFESYONEL KADROMUZ VE TEKNOLOJİK CİHAZLARIMIZLA ANINDA SORUNA MÜDAHALE EDİP SİZLERİ BU PROBLEMDEN KURTARIYORUZ. KANALİZASYON AÇMA HİZMETLERİMİZ ARASINDA GELİŞMİŞ CİHAZLARLA NOKTASAL TIKANIKLIK ALANLARINI GÖRÜNTÜLEYİP SİZLERE RAPOR HALİNDE SUNUYORUZ, SONRASINDA İSE BİLGİSAYARLI ROBOT CİHAZLARIMIZLA MEYDANA GELEN TIKANIKLIĞI BORULARINIZA VE TESİSATINIZA ZARAR VERMEDEN AÇIYORUZ.

Petek Temizleme

Malatyada petek temizleme işlemini profosyenel makinayla yapan ilk firmayız kullandığımız kimyasallar almanya dan getirtdiğimiz rothenberger kimyasallarıdır temizleme cihazımızda aynı markada olup akış yönü değişebilen malatyada tek olan cihazdır petek temizleme sonrasında termal görüntüleme işlemi uygulanmaktadır

Su Kaçağı Tespiti

Temiz su tesisatında tespit edilen bir su kaçağı için de tesisat borularına basınçlı su verilir ve elektronik akustik dinleme cihazları ile dinlenir. Normalde suyun sesi farklıdır ama kaçak olan bölgelerde daha farklılaştığından kolayca anlaşılır. Ve bulunan kaçak bölgesine işlem uygulanır.

Su Tesisatı ve Kanalizasyon hizmeti

Tesisatçı hizmetini Malatya ili ve ilçelerinde her türlü kanalizasyon açma, görüntüleme ve kamu daireleri için raporlama için deneyimli kadromuz ve teknolojik aletlerimizle hizmetinizdeyiz. Kanal açma atık su tesisatlarında boru içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı oluşan tıkanmaları açmaya denir. Bazen kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içindeki pimaş tıkanması durumunda kanal açma yöntemlerine başvurulur. Özellikle yağmur yağınca kanal borusu tıkanması daha fazla olur. Çatılarda toz, kuş tüyü vb. atıkların yağmur esnasında suyla birlikte gidere akması ile oluşan yağmur gideri tıkanıklığı kanal açma makinesi ile açılır.

su tesisat tamir hizmeti malatya-su-tesisatçı

Malatya Su Tesisatçı

Battalgazi su tesisatçıları , sucu numaraları , Malatya da klozet, musluk tamiri , onarımları su tesisat borularındaki arızaların giderilmesi tıkalı lavabo tuvaletlerin açılması Tamir ustası. Çöşnük su tesisat , fahrikayahan su tesisat , Bostanbaşı su tesisat , özalper su tesisat , paşaköşkü su tesisat , temelli su tesisat.

Malatya Sucu

Mimarsinan tesisatçı,  Battalgazi su tesisatçıları, Kernek Mahallesi tesisatçı,  Kiltepe Mahallesi,  Kireçocağı Mahallesi,  Hasanbey Mahallesi tesisatcı,  Kösebaşı Mahallesi,  Küçükhüseyinbey Mahallesi,  Küçükmustafapaşa Mahallesi, Kültür Mahallesi, Leylekpınarı Mahallesi,  Melekbaba Mahallesi,  Hasan varol Mahallesi su tesisatı,  Güngör caddesi tesisatçı,  Nuriye Mahallesi,  Özalper Mahallesi,  Paşaköşkü Mahallesi tesisatçı.

malatya-tesisatçı

Malatya Tıkanıklık Açma/Görüntüleme Battalgazi

Malatya Tesisat Kavaklı bağ mahallesi göktuğ sokak 17/c Battalgazi Malatya

TELEFON: 0422 324 84 94 – 0533 764 29 30

Malatya su tesisatçısı

Malatya su tesisatçıları. Malatya su tamircisi. En Yakın Tesisat, Malatya su tesisatı. Malatya baca temizleme. su tesisatçısı. Malatya sucu numaralari. Malatya sıhhi tesisat Malatya nın su tesisatçısı Malatya merkez Malatya. Malatya sucusu. Malatya tesisat. Malatya baca temizleme. su tamircileri. malatya su tesisat tamircisi.

Nasıl Yapılır?

Malatya Tesisat, Sıhhi Tesisat Bakım Onarım, Su Tamircileri, Malatya Su tesisatçısı, Su Arıza, Malatya Sucu, Musluk Tamiri, Su Kaçağı Bulma, Su Kaçağı Tespiti, Kanalizasyon Açma, Kanal Açma, Kanalizasyon Arıza, Lavabo Tıkanıklığı, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tıkanıklık Açma, Petek Temizleme, Lavabo Açma, Su Doğalgaz Hizmeti, Kombi Tamir, Baca Temizleme, Isıtma Sistemi.

Cevherizade, Malatya su tesisatcisi makine ile tuvalet banyo mutfa tıkanıklığı açma temal kamera ile su kaçak tesbiti makina ile petek temizleme sucu sucusu tesisat kanalizasyoncu en yakın tesisat kanalizasyon, Görkemli Sokak, Battalgazi/Malatya

Su tesisatçısı ne iş yapar?

Bu sistemde ortaya çıkan problemler veya bu tesisatın baştan döşenmesi işlemini gerçekleştiren kişilere ise su tesisatçısı, sıhhi tesisatçı veya tesisatçı denir. Tesisatçı, evinizde tesisatla ilgili yaşayabileceğiniz bütün problemleri kısa sürede çözebilen ve profesyonel hizmet sunan kimselerdir.
10.780 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM

 1. Elif Deniz dedi ki:

  Aylardır devam eden bir tıkanma söz konusu idi bizde tesisatçı yı aradık geldi kırılması gerekiyor dedi eşim ben bir araştırayım dedi ustayı gönderdik sonra internete bakarken bu firmayı bulduk aradık çok uygun bir fiyata karmadan makina ile yaparım dedi ve arkadaş geldi dediği gibi kırmadan 10 dakıkada açtı arkadaşlar herkese güvenmeyin mutlaka araştırın ben çok memem kaldım sizde gönül rahatlığıyla bu firmayı arayın ve işinizi kırmadan yaptırın

  1. Malatya Tesisat dedi ki:

   Elif hanım memnun kaldığınız için biz tşk ederiz

 2. ufuk candemir dedi ki:

  Malatya tesisat dan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Arızayı kesin sonuçla hallenden bu firma aynı zamanda temiz çalışmasıyla hoşnut kaldım ve müşteriye karşı davranış biçimini hiç demiyorum bile teşekkür ederim malatya tesisat

  1. Malatya Tesisat dedi ki:

   Ufuk bey hizmetimizden dolayı memnun kaldığınız için biz tşk ederiz

 3. Sedat Mardinli dedi ki:

  Mutfak bataryasından su çok aç geliyor mahalledeki su tesisatçıyı aradım geldi tesisatı kontrol etti bizim yapacağımız bir şey yok dedi cihazı olan bir firma gelmesi lazım sizi önerdiler usta muhtemelen boru kaynak yaparken ağzı yumulmuştur diye söyledi tüm tesisatlara su güzel geliyor sadece mutfağa az su geliyor bunu kırmadan bulabilirmisiniz yada başka bir yöntem var’mı? iyi çalışmalar dilerim.

 4. Deniz yiğit dedi ki:

  Battalgazi çöşnük mahalle sinde oturuyorum burara tesisatçı hizmetiniz varmı cok açil musluk kırıldı

 5. Levent Sunmaz dedi ki:

  Malatya tesisat yeykilisi, musluğu sökerken içinde kırdım parçası içinde kaldı işin aksiliği vanada tam kapatmıyor bana nasıl yardımcı olabilirsiniz sitenizde yazıları okudum fakat kesmek için testere ağzı evdeyok bana nasıl yardımcı olursunuz.

 6. Aydın gür dedi ki:

  Bostanbaşı mahallesinde oturuyorum tesisat sorunları var klozet kapağı kırıldı birde klozet musluğu kapatmıyor açil gelebilir isiniz.

 7. Yasin Okuşuklu dedi ki:

  Su tesisat ana vanasında su damlatıyor daha önce bir usta getirdim vanayı sıktı su kesildi o zaman vanayı değiştirmek istedik usta su kesilmeden değişemiyeçeğini söyledi arza devam ediyor ana şebeke kesilmeden vana değişemezmi duvarlar çok ıslanmış bunun bir çözümü yok mu bana yardımçı olursanız sevinirim

BİR YORUM YAZIN