0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağı Tespiti

Klavye yön tuşlarını kullanarak resimler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Konuya Geri Dön: Su Kaçağı Tespiti

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Yakınca Manas Evleri dedi ki:

  Sitemizdeki 3 daireye birden damlayan su kaçağını 20 dk içinde tespit edip gerekli tamiratı gerçekleştiren usta tesisatçılara ve özellikle Erkan Tesisat yöneticilerine teşekkür ederiz.

  Hayırlı işleriniz olsun.

 2. Malatya Tesisat dedi ki:

  Sızıntıyı mümkün olan en iyi şekilde düzeltmeye çalışıyorsanız, tam olarak ihtiyacınız olan şey bir su sızıntısı tespiti olabilir. Birçok insan, musluklarınız sıvı fışkırtmadığı sürece, su tesisatınızın iyi olduğuna inanır. Ancak bu, ülke çapındaki tesisatçıların çağlar önce keşfettikleri gerçek gerçeklerden daha fazla olamaz. Gerçek şu ki, sıhhi tesisat sisteminizin herhangi bir yerinde bir su sızıntısı meydana gelebilir. Bunun nedeni sadece muslukların sızıntıya maruz kalmamasıdır. Borular ve kanallar da bu sorunların üstesinden gelebilir, bu nedenle gelişmiş ekipman kullanan bir profesyonele ihtiyacınız var. Bu, meydana gelen herhangi bir dökülmeyi belirlemenin en iyi yoludur.

 3. Malatya Tesisat dedi ki:

  Tesisatçımıza güvenebilirsiniz. Kişisel hizmet ve olağanüstü kalite sunuyoruz. Tüm hizmetlerimiz ve ürünlerimiz garantilidir. Yaklaşık 30 yıldır bu işin içindeyiz.

 4. Selim YILMAZ dedi ki:

  Su Kaçağı tespitinde Malatya da tek geçebileceğimiz firma. Su sızıntısını bile noktasal olarak cihazlarla tespit edip gerekli tüm açıklamaları raporlayan kurumsal firma. Kaliteli, faturalı ve garantili hizmet Malatya da şaşırttı.

BİR YORUM YAZIN