0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Malatya Su Tesisat Tamircisi

Malatya Su Tesisat Tamircisi

Malatya Su Tesisat Tamircisi

Malatya Su Tesisat Tamircisi Firmamız Malatya il ve ilçeleri geneli her türlü su tesisat tamir bakım montaj ve onarım işlerini uzman ekip ve son teknoloji cihazlarımızla siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetlerimiz garanti kapsamında olup tesisat alanında aklınıza gelen her türlü tamir onarım bakım hizmetini mobil servislerimizle 7/24 saat tesisat hizmeti vermekteyiz

Malatya Su Tamircisi

Kırmadan Su kaçağı tespiti, su sızıntısı, su arıza tespiti, su tesisat kaçağı tespiti, cihazla su kaçağı bulma, kamera ile su kaçağı bulma. Robotla kırmadan tıkanıklık açma, pimaş tıkanıklığı açma, lavabo mutfak tıkanıklığı açma, kameralı tıkanıklık açma, klozet tıkanıklığı açma Kanalizasyon tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, pis su tıkanıklığı açma, kanal tıkanıklığı açma Petek temizliği, kalorifer petek temizliği, radyatör temizliği, kimyasal ilaçla petek temizliği, mobil sistem tesisat temizliği, Su tesisatı arızası tamiri montaj onarım ve bakım hizmeti Kalorifer tesisatı montaj ve onarımı tesisat temizliği  kalorifer tesisat temizliği. Kombi tamir ve bakımı kombi montaj ve satışı.

Sıhhi Tesisat Tamiri

Musluk tamiri değişimi, mutfak bataryası, lavabo bataryası, banyo bataryası tamiri montaj ve onarımı ve satışı. Klozet tamiri satış montaj ve iç takımı değişimi. Doğalgaz tesisatı proje ve ana kolon tesisatı yapımı. Radyatör petek satışı ve montajı Yangın tesisatı tamiri ve montajı Malatya geneli su tesisat tamiri hizmetlerimizi yeşilyurt battalgazi  geneli olarak vermekte olup profesyonel uzmanlarımızla en son sistem cihazlarla hizmet etmekteyiz.

Nasıl Yapılır?

Su tesisat tamiriyle ilgili genel su kaçaklarını kameralı ve görüntüleme yaparak kırmadan tamir etmekteyiz. Ayrıca tıkalı borular, pimaş açma ve daha birçok sorun konusunda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Bizlere İletişim numaralarımızdan 7/24 ulaşarak destek alabilirsiniz. Ayrıca faturadan tasarruf ve kombi sorunlarınızı kökten çözen çözümlerle sizleri rahatlatıyoruz. Detaylı bilgi için sitemizi inceleyebilir veya bizlere numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

534 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN