0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Vidanjör Hizmetleri

Kanalizasyon Temizleme Firması

Yapılan onarımlar sırasında sadece var olan problemi değil meydana gelme ihtimali olan diğer problemlerin de çözümlerinde en iyi yöntemlerin sunulması yapılan işlemlerin tercih edilmesinde bir etken olmaktadır. Sunmuş olduğumuz son teknolojik cihazlarla kanalizasyon temizleme firmaları arasında iyi bir tercih yapmak da artık size kalmıştır. Kanalizasyon tıkanıklıkları gider borularında en fazla soruna neden problemlerin başında gelmektedir. Ev veya iş yerleriniz de döktüğünüz tüm pis suların ve tuvalet giderlerinden akıtılan bütün maddelerin pimaş boruları aracılığıyla tahliye olduğu yer evinize bağlı kanal noktaları olmaktadır. Kanal da oluşan tıkanma gibi problemlerde ilk olarak tuvaletlere yansıyarak özellikli kanal hattına daha yakın olan noktalarda yani giriş kat ya da bodrum kat gibi iş ve ev yerlerinde görülmektedir. Üst katlardan dökülen bütün pisliklerin çıktığı tuvaletleri temizlemek hem zor hem de mide bulandırıcı olmaktadır. Bunun için meydana gelen bu tarz sorunlarda kanalizasyon tıkanıklıkları gibi durumların giderilmesi için iyi bir firmadan destek alarak onarım işlemlerinin yapılması daha iyi sonuçlar vermesini sağlayacaktır. Bu nedenle hemen bir firmayı aramak yerine İski’nin sağlamış olduğu hizmetler aklımıza gelir.

Malatya Robot İle Kanal Açma VİDANJÖR
Malatya Tesisat ‘ın teknolojik makinalarla sağladığı hizmetlerden biride kanalizasyon ve atık su boru tıkanıklıklarını açmaktır. Konutunuzun hiçbir yerini kırmadan tuvalet, banyo, mutfak giderlerini ortalığı kırıp dökmeden, kirletmeden profesyonel makinalarla açıyoruz. Arızalı veya tıkanmış bölgeyi kameralı cihazlarla tespit edip son sistem ekipmanlarımızla müdahale ediyoruz.

KIRMADAN ROBOT MAKİNASİ İLE KANAL AÇMA GÖRÜNTÜLEME

Malatya tesisat firmamız kanalizasyon borusu tıkandığında başvurabileceğiniz profesyonel hizmet anlayışı ile malatya ve cevre bölgelere elazığ sivas,elbistan,adıyaman,su ve kanalizasyon sektöründe hizmet sunmaktadır.Su sızıntı,pimaş tıkanıklığı, kanal görüntüleme, kanal açma, hat tespiti, bilinmiyen boru tespiti, bina rutubet sebepleri, su tesisat işleri, kaçak su bulma, binanızın alt yapısında meydana gelen çökmeleri veya problemleri görüntüleyerek müdahale ediyoruz. Aldığımız görüntüleri deneyimli ustalarımız size borularınız hakkında bilgi veriyoruz. Malatya tıkanıklık açma servisi.

Kanal temizliğinde tıkanıklığa neden olan yağ tutucuları, su depoları ve mazgallarda biriken diğer kalıntıların yerinin noktasal olarak belirlenmesi gerekmektedir. Bu tıkanıklığın giderilmesinde yapıya hasar verilmeden yapılması için uzman kişiler tarafından profesyonel makinelerle yapılmalıdır. Kanal temizliğinin ilk aşamasında kamerayla görüntüleyip noktasal tespit yapıldıktan sonra profesyonel bir kişi tarafından kullanılan makine yardımı ile kanal açılmakta ve atıklar parçalanarak yok edilmektedir.malatya kanalizasyon arıza,malatya kanalizasyon açma firması,kanal arıza,kanalizasyon görüntüleme,vidanjör,malatya loğar açma,telefon,tıkanıklık açma,lavabo,tuvalet,banyo,süzgeç

HİZMET VERDİĞİMİZ İLLER : MALATYA – ELAZIĞ – KAHRAMANMARAŞ – SİVAS – ADIYAMAN – ŞANLIURFA – İZMİR – BURSA – DİYARBAKIR