Sosyal Medyada Biz}

Kameralı Su Kaçağı Tespiti | Cihazla Kaçak Bulma
Sorun ve talepleriniz için istediğiniz her an bizi 0 (422) 3244 84 94 numaralı iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. Su kaçağı tespiti bu cihaz sayesinde daha kolay ve zahmet almayan bir durum haline gelir. KIRIP DÖKMEDEN KAMERALI CİHAZLARLA KESİN ÇÖZÜM SUNMAKTADIR. Malatya Su kaçağı tespiti kırmadan noktasal bulma için ileri teknolojiye sahip Termal Kamera ve Akustik dinleme cihazı kullanmaktayız. Malatya Tesisat, Su Kaçak Tespiti, Kanal Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma. Bizi hemen 0533 764 2930 numaradan ulaşın gelip cihaz ve kamera ile yapalım.

Yeşilyurt Yakınındaki Tıkanıklık Açma

Yeşilyurt Yakınındaki Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma işlemleri, profesyonel firmalar tarafından yapılması gereken özel bir faaliyet alanıdır. Tıkanıklığın sorunsuz şekilde giderilerek giderin açılması ve kullanımına devam edilmesine ihtiyaç vardır. Bu kapsamda yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ERKAN Tesisat, her türlü tıkanıklık sorununda sizlerin yanındadır.

Firma olarak tıkanıklık açma sorunlarınızda 7/24 hizmetinizdeyiz. Sizlere modern teçhizatlar ve uzman bir ekip ile hizmet veriyoruz. Bu sayede yaptığımız faaliyetlerde çözüm odaklı çalışıyor, sorunun tekrarlanmamasına yönelik her türlü tedbiri alıyoruz.

Malatya Kanalizasyon Arıza & Tıkanıklık Açma

Malatya Kanalizasyon Arıza – Malatya Tıkanıklık Açma, tuvalet tıkanıklığı açma , lavabo açma, banyo gideri açma, kanalizasyon açma telefon numarası 0422 324 84 94.
malatya kanalizasyon açma firması olarak Malatya ili ve ilçeleri başta olmak üzere doğu Anadolu bölgesinde birçok illerde göstermiş olduğu faliyetlerde gerek kanalizasyon açma gerek kanalizasyon hattı su jeti ile kanalizasyon açma işleriyle ilgilenen firmamız Erkan-tesisat firması olarak bu tarz işlerde gösterdiğimiz titizlik, müşteri memnuniyeti, çalışma ilkelerimizde başta gelmektedir.
 Malatya tıkanıklık açma 

Tuvalet tıkanması oldukça sorun oluşturan ve sıkıcı bir durumdur. Gerek alaturka gerek klozet tuvaletlerin tıkanması sonrasında tıkanıklığın açılması için birçok farklı yöntem başvurulmaktadır. Ancak bu yöntemler bazen işe yararken çoğu zaman tuvalete ve döşeme boru sistemine zarar verilebilmektedir. Özellikle tuz ruhu gibi yakıcı özelliği bulunan kimyasalların kullanımına dikkat edilmediğinde borularda hasara neden olabilmektedir.

Tuvaletinizi kırdırmadan önce mutlaka bizimle görüşün!!

Tuvalet tıkanıklığı açmakta kullandığımız son teknoloji cihazlarımızın ucundaki kanca, tıkalı olan tuvaletinizin içerisinde ne varsa parçalar ve geri çeker. Tıkanıklığa neden olan ve geri gelmeyenleri de kanalizasyona doğru sürükler. Tüm yapılan bu işlemlerden sonra hattınız tertemiz olur.

 

Tıkanıklık ile yaşanılan en büyük sorunlardan birisi de banyo, mutfak ve lavabo atık su giderlerinin tıkanmasıdır Bu tür tıkanıklıklar da günlük hayatı sekteye uğratmakta ve sorun oluşturmaktadır. Kanal tıkanıklığı ve diğer birçok tıkanıklığın açılması yönünde kullandığımız teknolojik cihazlar ile malzemelere ve zemine hiçbir zarar vermeden çözüme kavuşturuyoruz. Tıkanıklık açma konusunda Malatya’da oldukça tecrübeye ve birikime sahibiz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz işler ve müşterilerden almış olduğumuz olumlu dönütler ile sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. Eğer sizde evinizde veya işyerinizde tıkanıklık ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız bizi hemen aşağıdaki numaradan arayabilirsiniz.

45 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN