Sosyal Medyada Biz}

Malatya’nın tüm bölgelerine su tesisatçı ustası, tesisatı arızaları, batarya montajı, musluk tamiri, sıhhi tesisat borusu tamiri, sıhhi tesisat kaçak tespiti, su sızıntı bulma,, kanalizasyon arıza ve tuvalet tıkanıklığı açma. bizi 0 533 764 29 30 arayabilirsiniz.
Malatya ilimizde lavabo, banyo, mutfak, kanalizasyon, tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimizi tüm ilçelerde günün her saatinde 7/24 olarak hizmet veriyoruz tuvalet tıkanıklığı açma sorun ve talepleriniz için istediğiniz her an bizi 0 533 764 29 30 numaralı iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ; Malatya'da Kamerayla nokta atışı, kırmadan ve dökmeden su kaçaklarının tespitini ve tamiratını yapmaktadır. Malatya su tesisatçı hizmeti için Malatya' nın Tüm İlçeleri ve Köylerine Cihazlarla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti İçin Bizi 7/24 Arayabilirsiniz.

Malatya Kanalizasyon Arıza

Malatya Kanalizasyon Arıza

Malatya Kanalizasyon Arıza Tuvalet Açma

MALATYA İLİMİZDE KANANALİZASYON AÇMA, BANYO GİDERİ AÇMA,TUVALET TIKANIKLIĞI,MUTVAK GİDERİ,LAVABO GİDERİ AÇMA VE SU KAÇAĞI TESPİT

 ERKAN İŞ KANALİZASYON KURULUŞUDUR

Malatya il ve ilceleri su ve kanalizasyon açma işleri

 Daire içi su kaçağı tespit ve tamiri konusunda ikinci adım, su kaçağı olduğu anlaşıldıktan sonra sorunlu bölgenin tespit edilmesidir. Eskiden kullanılan yöntemlerle bu işlem, oldukça zahmetli ve ev halkının ortaya çıkan kırık dökükler yüzünden hoşlanmadığı bir durumdur. Fakat artık kullanılan teknolojik cihazlar sayesinde kırıp dökme işlemi en az seviyelere indirilmiştir. Daire içi su kaçağını duvarlarınızı kırıp dökmeden tespit edebiliriz. Sadece su kaçağının olduğu yerde çalışarak, ustamızın el beceriyle, estetik bir şekilde, duvarınıza zarar vermeden ve kaliteli malzeme kullanarak garantili bir şekilde kısa süre içerisinde teslim ederiz. Bütün bunlar için tek yapmanız gereken bize ulaşarak, bu konuda ne yaptığını bilen arkadaşlarımızla birlikte, sorununuzun çözülmesi için neler yaptığımızı izlemektir. Malatya nın her bölgesine su kaçağı tespiti ve tamir hizmeti vermekteyiz. Bir telefon kadar uzağınızdayız. Malatya Su kesintisi. 

Malatya Büyük şehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan teknik destek ve alt yapı yenileme çalışmaları nedeniyle 2 Haziran Perşembe günü 08.00-20.00 saatleri arasında İçme suyu isale hattında 700’ lük hattın 900’lük hatta bağlantısı sırasında yapılacak olan çalışmalar nedeniyle 14 mahallede kontrollü su kesintisine gidilecek. Uygulanacak olan su kesintisinden vatandaşların daha az etkilenmesi için önceden tedbirli olmaları istendi.

 

 

12.111 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Ferhat Şenel dedi ki:

    Kanalizasyon temizleme makinesi ile temizlik işlemi yapılırken evimizin hiçbir yeri zarar görürmüş birde kanalizasyon da sürekli olarak koku geliyor bünü önlemek için nasıl bir çözüm yardımcı olursanız memnun olurum.

BİR YORUM YAZIN