Sosyal Medyada Biz}

Malatya Tesisat, Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Tuvalet Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 7/24 Su Tesisatçı. Hemen Arayın (05337642930) Telefon.
Malatya Kanalizasyon Arıza, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Lavabo Açma, Banyo Açma ve Su kaçağı tespit Çağrı Merkezinden 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Musluk Kırıldı? Lavabo sifonu nasıl takılır? Klozet Montajı, Duvar içinde kaçak tespiti gibi tesisat sorunlara profesyonel destek almanız en doğrusudur. 0533 764 29 30

Malatya Kanalizasyon Arıza

Malatya Kanalizasyon Arıza

Malatya Kanalizasyon Arıza Tuvalet Açma

MALATYA İLİMİZDE KANANALİZASYON AÇMA, BANYO GİDERİ AÇMA,TUVALET TIKANIKLIĞI,MUTVAK GİDERİ,LAVABO GİDERİ AÇMA VE SU KAÇAĞI TESPİT

 ERKAN İŞ KANALİZASYON KURULUŞUDUR

Malatya il ve ilceleri su ve kanalizasyon açma işleri

 Daire içi su kaçağı tespit ve tamiri konusunda ikinci adım, su kaçağı olduğu anlaşıldıktan sonra sorunlu bölgenin tespit edilmesidir. Eskiden kullanılan yöntemlerle bu işlem, oldukça zahmetli ve ev halkının ortaya çıkan kırık dökükler yüzünden hoşlanmadığı bir durumdur. Fakat artık kullanılan teknolojik cihazlar sayesinde kırıp dökme işlemi en az seviyelere indirilmiştir. Daire içi su kaçağını duvarlarınızı kırıp dökmeden tespit edebiliriz. Sadece su kaçağının olduğu yerde çalışarak, ustamızın el beceriyle, estetik bir şekilde, duvarınıza zarar vermeden ve kaliteli malzeme kullanarak garantili bir şekilde kısa süre içerisinde teslim ederiz. Bütün bunlar için tek yapmanız gereken bize ulaşarak, bu konuda ne yaptığını bilen arkadaşlarımızla birlikte, sorununuzun çözülmesi için neler yaptığımızı izlemektir. Malatya nın her bölgesine su kaçağı tespiti ve tamir hizmeti vermekteyiz. Bir telefon kadar uzağınızdayız. Malatya Su kesintisi. 

Malatya Büyük şehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan teknik destek ve alt yapı yenileme çalışmaları nedeniyle 2 Haziran Perşembe günü 08.00-20.00 saatleri arasında İçme suyu isale hattında 700’ lük hattın 900’lük hatta bağlantısı sırasında yapılacak olan çalışmalar nedeniyle 14 mahallede kontrollü su kesintisine gidilecek. Uygulanacak olan su kesintisinden vatandaşların daha az etkilenmesi için önceden tedbirli olmaları istendi.

 

 

Malatya Kanalizasyon Arıza için yorumlar kapalı
12.161 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN