0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Kaçak Su Tespiti – Tesisat Sorunları

Kaçak Su Tespiti – Tesisat Sorunları

su kaçak tespiti

Su kaçağı problemi günümüzde özellikle de eski yapılar içerisinde sürekli olarak karşımıza çıkan bir sorundur. Zaman içerisinde binaların su tesisat boruları çürümekte ya da boruların eklem yerleri gevşemektedir. Bu da tabii ki bir süre sonra su sızıntısının meydana gelmesine yol açmaktadır. Evimde su kaçağı olup olmadığını nereden anlayabilirim diyorsanız duvarlarınızı kontrol ediniz. Eğer ki nemlenme ya da küflenme medyana geliyorsa muhtemel olarak sizin ya da komşunuzun evinde su kaçağı bulunuyor manasına gelmektedir. Su sızıntısının belirtileri arasında belli noktalarda su birikintileri oluşması, su faturasının fazla gelmesi, parkelerin kabarması gibi durumlarda bulunmaktadır. Eğer ki sizin de evinizde bu belirtilerden bir ya da birkaçı bulunuyorsa hiç vakit kaybetmeden bizimle irtibat haline geçin. Kısa bir zaman içerisinde ustalarımız evinize gelecek ve termal kamerayla su kaçağı tespiti yapacaklardır.

Su Kaçak Bulma

Müşteri memnuniyetini esas alarak her işi zamanında ve eksiksiz yaparak yaptıkları işe verdikleri önemi temsil ederler. Büyük oranda zaman tasarrufu sağlayan Termal Kamera İle Sıcak Su Tespiti ile tadilat çalışmalarına gerek kalmadan gizli su kaçaklarını, aktif su tesisatı olmayan fakat içeriden ve dışarıdan rutubet alan bölgeleri, küf tutmuş yerleri, bina yalıtımındaki problemleri de gözlemleyebilirsiniz. Firmamızdan sağlayacağınız bu sistem ile hem zamandan tasarruf edecek hem de kalite ve güvenceli hizmeti hiçbir zahmet çekmeden elde etmiş olacaksınız. Firmamız müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedeflediğinden ötürü, öncelik her daim sizin menfaatinizi gütmek olacaktır.

Termal kamera ile su kaçağı tespiti hasarların gözle görülmeyen noktaları sebeplerini nem, küf rutubetlenme, görmeye,maliyeti minimuma indirir.Yeni teknoloji

termal kamerayla su kaçağı tespiti yapılırsa kırım döküm işlemi o kadar az olur. Termal kamera sayesinde boruların geçiş güzergahları belirlenir suyun kaçak yaptığı bölüm ise suyun yayılmasından anlaşılmaktadır.

Cihazla su kaçağı tespiti

Malatya da Su kaçağı tespiti problemi günümüzde özellikle de eski yapılar içerisinde sürekli olarak karşımıza çıkan bir sorundur. Zaman içerisinde binaların su tesisat boruları çürümekte ya da boruların eklem yerleri gevşemektedir. Bu da tabii ki bir süre sonra su sızıntısının meydana gelmesine yol açmaktadır. Evimde su kaçağıolup olmadığını nerden anlayabilirim diyorsanız duvarlarınız kontrol ediniz. Eğer ki nemlenme ya da küflenme medyana geliyorsa muhtemel olarak sizin ya da komşunuzun evinde su kaçağı bulunuyor manasına gelmektedir. Su sızıntısının belirtileri arasında belli noktalarda su birikintileri oluşması, su faturasının fazla gelmesi, parkelerin kabarması gibi durumlarda bulunmaktadır. Eğer ki sizin de evinizde bu belirtilerden bir ya da birkaçı bulunuyorsa hiç vakit kaybetmeden bizimle irtibat haline geçin. Kısa bir zaman içerisinde ustalarımız evinize gelecek ve termal kamerayla su kaçağı tespiti yapacaklardır.
kırmadan onarma,makina ile su kaçağı bulma,Amasya Su Kaçağı Tespiti,Antalya Su Kaçağı Tespiti,Ardahan Su Kaçağı Tespiti,Artvin Su Kaçağı Tespiti,Aydın Su Kaçağı Tespiti,Balıkesir Su kaçağı Tespiti,Bartın Su Kaçağı Tespiti,Batman Su Kaçağı Tespiti,Bayburt Su Kaçağı Tespiti,Bilecik Su Kaçağı Tespiti,Bingöl Su kaçağı Tespiti,Bitlis Su Kaçağı Tespiti,Bolu Su Kaçağı Tespiti,Burdur Su Kaçağı Tespiti,Bursa Su Kaçağı Tespiti,Çanakkale Su Kaçağı Tespiti,Çankırı Su Kaçağı Tespiti,Çorum Su Kaçağı Tespiti,Denizli Su Kaçağı Tespiti,Diyarbakır Su Kaçağı Tespiti,Düzce Su Kaçağı Tespiti,Edirne Su Kaçağı Tespiti,Elazığ Su Kaçağı Tespiti,Erzincan Su Kaçağı Tespiti,Erzurum Su Kaçağı Tespiti,Eskişehir Su Kaçağı Tespiti,Gaziantep Su Kaçağı Tespiti,Giresun Su Kaçağı Tespiti,Gümüşhane Su Kaçağı Tespiti,Hakkari Su Kaçağı Tespiti,Hatay Su Kaçağı Tespiti,Iğdır Su Kaçağı Tespiti,Isparta Su Kaçağı Tespiti,Kahramanmaraş Su Kaçağı Tespiti,Karabük Su Kaçağı Tespiti,Karaman Su Kaçağı Tespiti,Kars Su Kaçağı Tespiti,Kastamonu Su Kaçağı Tespiti,Kayseri Su Kaçağı Tespiti,Kırıkkale Su Kaçağı Tespiti,Kırklareli Su Kaçağı Tespiti,Kırşehir Su Kaçağı Tespiti,Kilis Su Kaçağı Tespiti,Kocaeli Su Kaçağı Tespiti,Konya Su Kaçağı Tespiti,Kütahya Su Kaçağı Tespiti,Malatya Su Kaçağı Tespiti,Manisa Su Kaçağı Tespiti,Mardin Su Kaçağı Tespiti,Mersin Su Kaçağı Tespiti,Muğla Su Kaçağı Tespiti,Muş Su Kaçağı Tespiti,Nevşehir Su Kaçağı Tespiti,Niğde Su Kaçağı Tespiti,Ordu Su Kaçağı Tespiti,Osmaniye Su Kaçağı Tespiti,Rize Su Kaçağı Tespiti,Sakarya Su Kaçağı Tespiti,Samsun Su Kaçağı Tespiti,Siirt Su Kaçağı Tespiti,Sinop Su Kaçağı Tespiti,Sivas Su Kaçağı Tespiti,Şırnak Su Kaçağı Tespiti,Tekirdağ Su Kaçağı Tespiti,Tokat Su Kaçağı Tespiti,Trabzon Su Kaçağı Tespiti,Tunceli Su Kaçağı Tespiti,Şanlıurfa Su Kaçağı Tespiti,Uşak Su Kaçağı Tespiti,Van Su Kaçağı Tespiti,Yalova Su Kaçağı Tespiti,Yozgat Su Kaçağı tespiti,Zonguldak Su Kaçağı Tespiti.
termal-kamera-su-kacagi-tespit
1.907 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN