0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

kanal yıkama sujeti

kanal yıkama sujeti

Basınçlı su ile kanal ve boru yıkama

 

her zaman lazım olacak bir iş değildir. Bir gider tıkanır tıkanıklık açma makinesi ile müdahale edilir. Eğer tıkanıklık açma robotu ile yapılan işlem neticesinde sonuç alınamazsa taşınabilir vidanjör hizmetimizle yağ, inşaat atığı, çamur gibi pvc boruya yapışan yabancı maddeleri basınçlı su ile yıkıyoruz. Tıkalı boru açma, kamera ile tıkanıklık görüntüleme, noktasal tıkanıklık tespiti gibi hizmetlerimizle İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Boru üzerindeki yağ, çamur gibi atık maddeleri temizlemek için, taşınabilir su jeti kullanarak boruların içini arındırıyoruz. Su kanal işlerinde üstün teknoloji ekipmanlarımız  ve uzman kadromuzla sorununuzu kesin çözüyoruz. Tıkalı tuvalet borusu veya atık su gider borularında, kamera ile görüntüleme yapılıp tıkanan noktayı kırmadan tespit ediyoruz. İsteyen müşterilerimize Malatya da basınçlı su ile yıkama yaparak, tıkanıklığın bir daha olmamasını sağlıyoruz. Tesisatlardaki yanlış uygulamaları, boruların içini görüntüledikten sonra müşterimize söylüyoruz.

Ayrıca otel, hastane, restoran ve endüstriyel fabrikalarla yapılacak bakım antlaşmasıyla aylık veya yıllık olarak, atık su borularının yıkama işlemi yapmaktayız. Bu işlem sayesinde iş yerinizde tıkanma olasılığı olamaz. Tıkanıklık olduğunda da ücretsiz müdahale yapılır.

Tıkalı gider boruları için verdiğimiz hizmetler

KANAL BORU HATLARIN YERİ ve GEÇTİĞİ GÜZERGAH TESPİTİ YAPIYORUZ.

KANAL BORU HATLARININ BASINÇLI SU İLE YIKAMA İŞLEMİNİ YAPIYORUZ.

ANA BORU TIKANMASI VEYA DİĞER BORULARDAKİ TIKANIKLIKLARI KIRMADAN TESPİT EDİP AÇIYORUZ.

KAMERA İLE GÖRÜNTÜLE YAPIP TIKANIKLIĞA SEBEP OLAN YABANCI MADDE VEYA YANLIŞ TESİSAT UYGULAMALARINI TESPİT EDİYORUZ.

RÖGAR TESPİTİ YAPIYORUZ.

Atık Su Borusu Yıkama

Ağır şartlarda kullanıma uygun su jeti kanal ve boru yıkama makinemiz, tıkalı tesisatlar açıldıktan sonra tesisatınızın içinin yıkanıp tertemiz olmasını sağlamaktadır. Kanal borularındaki kimyasal maddeleri, çamuru, yağı yıkatmak için bizi arayabilirsiniz. İstanbul Tesisat, inşaat teslimlerinde giderlerin temizlenmesi ve görüntülenmesi hizmetleri de vermektedir. Şantiyelerde gidere kaçan birçok cismin yeni yapılan gider borusunda tıkanmaya sebep olacağını bilinen bir durumdur.

Özellikle restoranlarda günde binlerce bulaşık yıkanmaktadır. Yıkanan bu bulaşıklarda bulunan yalar gider borularında birikerek zamanla tıkanmalara neden olabilmektedir. İnsan sağlığı açısından oldukça dikkat edilmesi gereken bu işletmelerde yaşanabilecek en ufak bir gider tıkanıklığı mali açıdan büyük kayıplara da neden olabilmektedir. Siz de işletmenizde bu gibi sorunların yaşanmasını önlemek istiyorsanız İstanbul Tesisat ile bakım sözleşmesi imzalayabilirsiniz.

2.413 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN