0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Musluk Nasıl Takılır Hangi Yöne Sökülür

Musluk Nasıl Takılır Hangi Yöne Sökülür

Musluk Nasıl Takılır

Paslı musluk sökmek için yanınızda olması gereken takımları ayarlarken dikkat edilmesi gereken musluk cok eskiyse sizi daha sonra uğraştırmaması için bir kekiç yardımıyla musluğun duvara birleştirme tafafına doğru saat 12 ve saat 6 yönüne kücük darbelerle vurmanız gerekmektesir bu vurma işlemi duvar içindeki dirsegin pasını dökmek veya birbirinden musluk ve duvar içindeki dirsegin oynamasını sağlamaktır aksi halde musluk duvar içinde kırılaçaktır.

Musluk Hangi Yöne Sökülür

Musluk sökme yönü sol tarafa sökülür, sağ tarafa takılır veya sıkılır. Musluk değişimi sırasında musluğu sökmek için aşırı güç kullanmak, anahtarla musluğu sökerken ters yöne doğru sıkmak musluğun kırılmasına neden olabilir. Özellikle eski musluklarda aşınma olduğu için musluğun kırılma riski fazladır. Kireçlenmenin etkisinde kalan musluklarda çürüme ve pas etkisiyle çok zorlamanız  bile musluk dibinden kırılabilir. Bu nedenle musluk değişimi sırasında biraz dikkatli olmanız gerekir. Eger musluğu sökerken kırdıysanız bu yazıyı okuyabilirsiniz tıklayın.

Paslanmış Musluk Nasıl Açılır, Paslı Musluk Nasıl Sökülür, Musluk Nasıl Sökülür, Musluk Sökme, Paslanmış Musluk Nasıl Açılır, Sökülmeyen Musluk, Musluk Dönmüyor, Musluk Hangi Yöne Sökülür, Sıkışan Musluk Nasıl Sökülür

 

 

1.937 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN