Sosyal Medyada Biz}

Su kaçağınız var ve ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Hemen bizi 0533 764 5329 30 numaralı hattımızdan arayın. Anında gelip kaçağınızı nokta atışı tespit edelim.
Malatya ilimizde lavabo, banyo, mutfak, kanalizasyon, tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimizi tüm ilçelerde günün her saatinde 7/24 olarak hizmet veriyoruz tuvalet tıkanıklığı açma sorun ve talepleriniz için istediğiniz her an bizi 0 533 764 29 30 numaralı iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ; Malatya'da Kamerayla nokta atışı, kırmadan ve dökmeden su kaçaklarının tespitini ve tamiratını yapmaktadır. Malatya su tesisatçı hizmeti için Malatya' nın Tüm İlçeleri ve Köylerine Cihazlarla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti İçin Bizi 7/24 Arayabilirsiniz.

ALO Su Tesisatçı – Malatya Tesisat

Malatya Sucu

Malatya Sucu Eski alışkanlıklarınızı bir kenara bırakıp, kırmadan su kaçağı bulan Malatya Tesisat ile tanışın! Yetkili su tesisat ustalarından oluşan kadromuz su kaçağı tespiti yapmak için kameralı sistemler kullanmaktadır. Kadromuzdaki su kaçağı tespiti ekibinin asıl görevi, arızalı bölgeyi kamera ile kontrol etmesinin ardından su kaçağını bulmasıdır. Daha sonrasında tespit edilen sorunlu bölgeye profesyonelce tamir yapmasıdır. Malatya Tesisat bünyesinde su kaçağı bulmaya yarayan bütün cihazlar mevcuttur. Misyonumuz; konut ve ticari alanlarda meydana gelen su sızıntılarının yerini belirleyip, en az hasarla onarımını tamamlamaktır.

Malatya Sucu

 

Malatya sucu numaralari

TELEFON NO: 422 324 84 94 – 0532 132 22 60

Malatya su tesisatçıları

Su tesisat ile alakalı tüm sorunlarınıza cevap vermekteyiz.

Malatya su tamircisi

musluk tamiri, su tesisat tamiri klozet tamiri .

Sucu Malatya

MOBİL sucu ekiplerimiz 30 dk yanınızda.

Malatya su tesisatı

1987 den buyana ilimizde tesisat hizmeti vermekteyiz.

Sucu Cep Numaraları

Bir çok ile hizmet ağımız izmir ve bursa da şubelerimiz profesyonel hizmet anlayışımız.

Malatya sıhhi tesisat

Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizleme.