0 422 324 84 94 » 0533 764 29 30

Sosyal Medyada Biz}

Malatya Tesisat
Malatya Tesisat Evinizde oluşabilecek sıhhi tesisat arızalarına işinde uzman su tesisatçı ustalarımız güvenilir ve garantili hizmet sunmaktadır. Su Kaçak Tespiti,Tıkanıklık Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tıkalı Lavabo Açma, Banyo açma, Logar açma ve görüntüleme, Kanalizasyon Açma. Malatya'da Cihazla size en yakın tesisatçı Acil Servis 30 Dk yanınızda. Uygun fiyat Garantisi uzman ekibi 1955′ den beri. Su Kaçağı Tespit İşleminde Nasıl Bir Yol İzlediğimizi Merak Ediyor Musunuz? Malatya Sıhhi Tesisat Ekibimiz Sizin İçin Tıkalı lavaboyu Açmak İçin Uygulanacak Çözüm Yollarını, Tuvalet tıkandığında açma Yöntemlerini, Evde Kendi Başınıza Nasıl Peteklerin Temizleneceğini Anlatan Su Tesisatçı Firması.

Tıkalı Tuvalet Açma

Tıkalı Tuvalet Açma

Malatya Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma’da neden bizi tercih etmelisiniz? Malatya Tıkanıklık Açma Hesaplı ve Kaliteli Hizmet. En İyi Tıkanıklık Açma  Çünkü biz Malatya tesisat kusursuz hizmet anlayışımızla, İşinin ustası personellerimiz ile temiz ve kusursuz işler çıkarıyoruz. Tıkanıklığı kamera ile açıyoruz. Acil tikaniklik acma kırmadan cözüm sunuyoruz. Tuvalet, lavabo, banyo tıkandı ise dert etmeyim robot makina ile açma yapmaktayız.

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Tıkalı gider açmada, Teknoloji ve Bilgisayar sistemleri yardımıyla tıkanan pis su borularını temizliyoruz.

Tikaniklik Açma Uzmanlik İster

32 Yıllık tecrübe başta Malatya olmak üzere binlerce mutlu müşteri Malatya merkez dışında başta Elazığ olmak üzere, Diyarbakır, Elbistan, Bingöl, Van, Tunceli, Sivas, Siirt, Erzincan ve daha bircok ile hizmet sunmaktayız. Referaslar bölümünden inçelebilirsiniz.

 

[Toplam: 3   Ortalama: 4.7/5]
1.065 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN